Lista Startowa

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
1
70 Rafał Kwak
Rafał Steczek
Opel Astra
Klasa Gość
09:55:00
2
74 Filip Kacprzyk
Damian Dzieża
Fiat Seicento
Klasa Gość
09:56:00
3
15 Piotr Bugajski
Bartosz Krawiec
Fiat Seicento
Klasa Gość
09:57:00
4
16 Bartłomiej Jancarz
Grzegorz Duda
Audi 80 Quattro
Klasa 5
09:59:00
5
18 Michał Dutkiewicz
Roman Dutkiewicz
Bmw e30
Klasa 5
10:00:00
6
19 Piotr Lech
Krzysztof Malaca
Honda Integra
Klasa 5
10:01:00
7
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
10:02:00
8
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
10:03:00
9
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
10:04:00
10
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
10:05:00
11
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
10:06:00
12
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
10:07:00
13
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
10:08:00
14
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
10:09:00
15
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
10:10:00
16
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
10:11:00
17
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
10:12:00
18
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
10:13:00
19
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
10:14:00
20
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
10:15:00
21
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
10:16:00
22
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
10:17:00
23
37 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
10:18:00
24
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
10:19:00
25
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
10:20:00
26
40 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
10:21:00
27
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
10:22:00
28
42 Angelika Gwiazda
Tomasz Zbroja
Peugeot 106
Klasa 3
10:23:00
29
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
10:24:00
30
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
10:25:00
31
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
10:26:00
32
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
10:27:00
33
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
10:28:00
34
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
10:29:00
35
52 Damian Bukowiec
Marcin Bzdyl
Fiat Seicento
Klasa 2
10:30:00
36
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
10:31:00
37
54 Jacek Adamek
Łukasz Krawczyk
Fiat Seicento
Klasa 2
10:32:00
38
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
10:33:00
39
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
10:34:00
40
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
10:35:00
41
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
10:36:00
42
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
10:37:00
43
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
10:38:00
44
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
10:39:00
45
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
10:40:00
46
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
10:41:00
47
67 Łukasz Kotowicz
Robert Talarek
Fiat 126p
Klasa 1
10:42:00
48
71 Paweł Żyła
Kamil Krupa
Renault Clio
Klasa Gość
10:44:00

Razem : 48 zawodników