Lista Startowa

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
1
4 Żyła Paweł
Krupa Kamil
Renault Clio
Klasa Gość
09:50:00
2
5 Szumiec Rafał
Giergield Konrad
Peugeot 306
Klasa Gość
09:51:00
3
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
09:52:00
4
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
09:53:00
5
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
09:54:00
6
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
09:55:00
7
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
09:56:00
8
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
09:57:00
9
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
10:59:00
10
57 Marzec Grzegorz
Marcok Krzysztof
Toyota Celica
Klasa 5
11:00:00
11
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
11:01:00
12
41 Śliwa Dominik
Śliwa Marcin
Subaru Impreza
Klasa 4
11:02:00
13
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
11:03:00
14
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
11:04:00
15
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
11:05:00
16
45 Januszek Wojciech
Krawczyk Danie
Opel Astra
Klasa 4
11:06:00
17
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
11:07:00
18
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
11:08:00
19
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
11:09:00
20
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
11:10:00
21
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
11:11:00
22
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
11:12:00
23
51 Buchaniec Paweł
Kurek Przemysław
Peugeot 206
Klasa 4
11:13:00
24
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
11:14:00
25
30 Gunia Grzegorz
Damczyk Mirosław
Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
11:15:00
26
31 Przybyła Łukasz
Latosiński Tomasz
Honda Civic
Klasa 3
11:16:00
27
32 Grzegorz Ciombor
Chłapek Tomasz
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
11:17:00
28
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
11:18:00
29
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
11:19:00
30
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
11:20:00
31
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
11:21:00
32
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
11:22:00
33
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
11:23:00
34
39 Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Citroen Saxo
Klasa 3
11:24:00
35
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
11:25:00
36
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
11:26:00
37
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
11:27:00
38
11 Błasiński Konrad
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
11:28:00
39
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
11:29:00
40
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
11:30:00
41
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
11:31:00
42
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
11:32:00
43
19 Krzywdziak Szczepan
Magdalena Wyrwa
Fiat Seicento
Klasa 2
11:33:00
44
20 Sobczyk Paweł
Kuczma Dawid
Fiat Seicento
Klasa 2
11:34:00
45
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
11:35:00
46
23 Bukowiec Damian
Biłos Damian
Fiat Seicento
Klasa 2
11:36:00
47
17 Tomana Jacek
Baś Bartek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
11:37:00
48
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
11:38:00
49
25 Najgrodzki Wojciech
Najgrodzki Jakub
Fiat Cinquecento
Klasa 2
11:39:00
50
26 Sroka Maciej
Szpak Renata
Fiat Seicento
Klasa 2
11:40:00
51
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
11:41:00

Razem : 51 zawodników