Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
00:01:35.87
00:00:00.00
37.55 km/h
2
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:37.14
00:00:01.27
00:00:00.00
37.06 km/h
3
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:37.14
00:00:01.27
00:00:00.00
37.06 km/h
4
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:37.15
00:00:01.28
00:00:00.01
37.06 km/h
5
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:39.18
00:00:03.31
00:00:02.03
36.30 km/h
6
40 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:39.79
00:00:03.92
00:00:00.61
36.08 km/h
7
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:39.95
00:00:04.08
00:00:00.16
36.02 km/h
8
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.73
00:00:07.86
00:00:03.78
34.71 km/h
9
70 Rafał Kwak
Rafał Steczek
Opel Astra
Klasa Gość
00:01:43.94
00:00:08.07
00:00:00.21
34.64 km/h
10
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
00:01:44.98
00:00:09.11
00:00:01.04
34.29 km/h
11
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:45.18
00:00:09.31
00:00:00.20
34.23 km/h
12
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:45.23
00:00:09.36
00:00:00.05
34.21 km/h
13
37 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:45.62
00:00:09.75
00:00:00.39
34.08 km/h
14
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:45.70
00:00:09.83
00:00:00.08
34.06 km/h
15
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:01:45.79
00:00:09.92
00:00:00.09
34.03 km/h
16
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:45.83
00:00:09.96
00:00:00.04
34.02 km/h
17
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
00:01:46.71
00:00:10.84
00:00:00.88
33.74 km/h
18
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:46.92
00:00:11.05
00:00:00.21
33.67 km/h
19
52 Damian Bukowiec
Marcin Bzdyl
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.41
00:00:12.54
00:00:01.49
33.21 km/h
20
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:48.54
00:00:12.67
00:00:00.13
33.17 km/h
21
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.43
00:00:13.56
00:00:00.89
32.90 km/h
22
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.47
00:00:13.60
00:00:00.04
32.89 km/h
23
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
00:01:49.59
00:00:13.72
00:00:00.12
32.85 km/h
24
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:49.76
00:00:10.00
00:00:23.89
00:00:00.17
32.80 km/h
25
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:50.18
00:00:10.00
00:00:24.31
00:00:00.42
32.67 km/h
26
15 Piotr Bugajski
Bartosz Krawiec
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:50.36
00:00:14.49
00:00:00.18
32.62 km/h
27
18 Michał Dutkiewicz
Roman Dutkiewicz
Bmw e30
Klasa 5
00:01:50.52
00:00:14.65
00:00:00.16
32.57 km/h
28
74 Filip Kacprzyk
Damian Dzieża
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:50.80
00:00:14.93
00:00:00.28
32.49 km/h
29
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.00
00:00:15.13
00:00:00.20
32.43 km/h
30
54 Jacek Adamek
Łukasz Krawczyk
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.23
00:00:15.36
00:00:00.23
32.37 km/h
31
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:52.58
00:00:16.71
00:00:01.35
31.98 km/h
32
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.64
00:00:16.77
00:00:00.06
31.96 km/h
33
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:52.70
00:00:16.83
00:00:00.06
31.94 km/h
34
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:52.86
00:00:16.99
00:00:00.16
31.90 km/h
35
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
00:01:53.23
00:00:17.36
00:00:00.37
31.79 km/h
36
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
00:01:53.77
00:00:17.90
00:00:00.54
31.64 km/h
37
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:54.47
00:00:18.60
00:00:00.70
31.45 km/h
38
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
00:01:54.73
00:00:18.86
00:00:00.26
31.38 km/h
39
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:55.36
00:00:19.49
00:00:00.63
31.21 km/h
40
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:55.48
00:00:19.61
00:00:00.12
31.17 km/h
41
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:56.96
00:00:21.09
00:00:01.48
30.78 km/h
42
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
00:02:00.32
00:00:24.45
00:00:43.36
29.92 km/h
43
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
00:02:00.64
00:00:24.77
00:00:00.32
29.84 km/h
44
42 Angelika Gwiazda
Tomasz Zbroja
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:03.99
00:00:10.00
00:00:38.12
00:00:03.35
29.03 km/h

Ukończyło odcinek : 44 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
22 Filip Wajman / Paulina Bozik Renault Clio
Klasa 4
00:01:35.87
00:01:35.87
00:00:00.00
2
23 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:01:37.14
00:01:37.14
00:00:01.27
00:00:00.00
3
24 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:01:37.14
00:01:37.14
00:00:01.27
00:00:00.00
4
34 Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:37.15
00:01:37.15
00:00:01.28
00:00:00.01
5
29 Piotr Piesko / Konrad Jaśkiewicz Renault Clio
Klasa 4
00:01:39.18
00:01:39.18
00:00:03.31
00:00:02.03
6
40 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:01:39.79
00:01:39.79
00:00:03.92
00:00:00.61
7
51 Łukasz Semik / Miłosz Górny Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:39.95
00:01:39.95
00:00:04.08
00:00:00.16
8
49 Marek Mendela / Ryszard Koziołek Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.73
00:01:43.73
00:00:07.86
00:00:03.78
9
70 Rafał Kwak / Rafał Steczek Opel Astra
Klasa Gość
00:01:43.94
00:01:43.94
00:00:08.07
00:00:00.21
10
33 Szymon Kościelniak / Aleksandra Dziedzic Honda Civic
Klasa 3
00:01:44.98
00:01:44.98
00:00:09.11
00:00:01.04
11
30 Maciej Jędrzejak / Marcin Wojtyłko Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:45.18
00:01:45.18
00:00:09.31
00:00:00.20
12
45 Adrian Stasik / Paweł Anielski Peugeot 106
Klasa 3
00:01:45.23
00:01:45.23
00:00:09.36
00:00:00.05
13
37 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:45.62
00:01:45.62
00:00:09.75
00:00:00.39
14
35 Pawlik Grzegorz / Konrad Sykut Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:45.70
00:01:45.70
00:00:09.83
00:00:00.08
15
27 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:01:45.79
00:01:45.79
00:00:09.92
00:00:00.09
16
53 Krzysztof Wadas / Maciej Trela Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:45.83
00:01:45.83
00:00:09.96
00:00:00.04
17
31 Wojciech Januszek / Konrad Pacielej Opel Astra
Klasa 4
00:01:46.71
00:01:46.71
00:00:10.84
00:00:00.88
18
47 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:46.92
00:01:46.92
00:00:11.05
00:00:00.21
19
52 Damian Bukowiec / Marcin Bzdyl Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.41
00:01:48.41
00:00:12.54
00:00:01.49
20
62 Martin Mosur / Paweł Borowy Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:48.54
00:01:48.54
00:00:12.67
00:00:00.13
21
55 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.43
00:01:49.43
00:00:13.56
00:00:00.89
22
56 Sobczyk Paweł / Dawid Kuczma Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.47
00:01:49.47
00:00:13.60
00:00:00.04
23
20 Krzysztof Duraj / Tomasz Duraj Honda Civic
Klasa 4
00:01:49.59
00:01:49.59
00:00:13.72
00:00:00.12
24
15 Piotr Bugajski / Bartosz Krawiec Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:50.36
00:01:50.36
00:00:14.49
00:00:00.77
25
18 Michał Dutkiewicz / Roman Dutkiewicz Bmw e30
Klasa 5
00:01:50.52
00:01:50.52
00:00:14.65
00:00:00.16
26
74 Filip Kacprzyk / Damian Dzieża Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:50.80
00:01:50.80
00:00:14.93
00:00:00.28
27
58 Krzysztof Kurek / Renata Grzesik Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.00
00:01:51.00
00:00:15.13
00:00:00.20
28
54 Jacek Adamek / Łukasz Krawczyk Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.23
00:01:51.23
00:00:15.36
00:00:00.23
29
50 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:52.58
00:01:52.58
00:00:16.71
00:00:01.35
30
65 Wojciech Najgrodzki / Andrzej Kajanek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.64
00:01:52.64
00:00:16.77
00:00:00.06
31
38 Magdalena Drożdż / Wojciech Habuda Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:52.70
00:01:52.70
00:00:16.83
00:00:00.06
32
57 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:52.86
00:01:52.86
00:00:16.99
00:00:00.16
33
32 Tomasz Kucharski / Krzysztof Kucharski Kia Cee'd
Klasa 4
00:01:53.23
00:01:53.23
00:00:17.36
00:00:00.37
34
25 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault Clio
Klasa 4
00:01:53.77
00:01:53.77
00:00:17.90
00:00:00.54
35
36 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:54.47
00:01:54.47
00:00:18.60
00:00:00.70
36
46 Przemysław Janik / Zaneta Czara Peugeot 106
Klasa 2
00:01:54.73
00:01:54.73
00:00:18.86
00:00:00.26
37
61 Kacper Włoch / Piotr Wójcik Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:55.36
00:01:55.36
00:00:19.49
00:00:00.63
38
21 Paweł Buchaniec / Przemysław Kurek Peugeot 206
Klasa 4
00:01:55.48
00:01:55.48
00:00:19.61
00:00:00.12
39
60 Marcin Idzi / Dawid Kania Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:56.96
00:01:56.96
00:00:21.09
00:00:01.48
40
59 Mateusz Elżbieciak / Marcin Gaura Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:49.76
00:00:10.00
00:01:59.76
00:00:23.89
00:00:02.80
41
39 Jacek Skórnicki / Wojciech Kopkowicz Citroen C2
Klasa 3
00:01:50.18
00:00:10.00
00:02:00.18
00:00:24.31
00:00:00.42
42
28 Aleksandra Bernacka / Marcin Śladowski Renault Clio
Klasa 4
00:02:00.32
00:02:00.32
00:00:24.45
00:00:00.14
43
41 Grzegorz Banach / Tomasz Ryś Peugeot 206
Klasa 3
00:02:00.64
00:02:00.64
00:00:24.77
00:00:00.32
44
42 Angelika Gwiazda / Tomasz Zbroja Peugeot 106
Klasa 3
00:02:03.99
00:00:10.00
00:02:13.99
00:00:38.12
00:00:13.35

Sklasyfikowano : 44 zawodników