Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:32.59
00:00:00.00
38.88 km/h
2
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
00:01:35.60
00:00:03.01
00:00:03.01
37.66 km/h
3
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:36.67
00:00:04.08
00:00:01.07
37.24 km/h
4
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:36.70
00:00:04.11
00:00:00.03
37.23 km/h
5
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:37.96
00:00:05.37
00:00:01.26
36.75 km/h
6
19 Piotr Lech
Krzysztof Malaca
Honda Integra
Klasa 5
00:01:39.50
00:00:06.91
00:00:01.54
36.18 km/h
7
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:01:40.71
00:00:08.12
00:00:01.21
35.75 km/h
8
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:40.73
00:00:08.14
00:00:00.02
35.74 km/h
9
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:41.44
00:00:08.85
00:00:00.71
35.49 km/h
10
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.18
00:00:09.59
00:00:00.74
35.23 km/h
11
70 Rafał Kwak
Rafał Steczek
Opel Astra
Klasa Gość
00:01:42.35
00:00:09.76
00:00:00.17
35.17 km/h
12
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:42.86
00:00:10.27
00:00:00.51
35.00 km/h
13
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.90
00:00:10.31
00:00:00.04
34.99 km/h
14
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:43.14
00:00:10.55
00:00:00.24
34.90 km/h
15
40 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:43.21
00:00:10.62
00:00:00.07
34.88 km/h
16
37 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:43.27
00:00:10.68
00:00:00.06
34.86 km/h
17
18 Michał Dutkiewicz
Roman Dutkiewicz
Bmw e30
Klasa 5
00:01:43.36
00:00:10.77
00:00:00.00
34.83 km/h
18
52 Damian Bukowiec
Marcin Bzdyl
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.36
00:00:10.77
00:00:00.00
34.83 km/h
19
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
00:01:43.71
00:00:11.12
00:00:00.35
34.71 km/h
20
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
00:01:45.28
00:00:12.69
00:00:01.57
34.19 km/h
21
15 Piotr Bugajski
Bartosz Krawiec
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:45.50
00:00:12.91
00:00:00.22
34.12 km/h
22
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:46.70
00:00:14.11
00:00:01.20
33.74 km/h
23
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:46.76
00:00:14.17
00:00:00.06
33.72 km/h
24
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
00:01:47.10
00:00:14.51
00:00:00.34
33.61 km/h
25
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.23
00:00:14.64
00:00:00.13
33.57 km/h
26
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:47.39
00:00:14.80
00:00:00.16
33.52 km/h
27
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:47.44
00:00:14.85
00:00:00.05
33.51 km/h
28
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:47.54
00:00:14.95
00:00:00.10
33.48 km/h
29
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:47.73
00:00:15.14
00:00:00.19
33.42 km/h
30
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.99
00:00:15.40
00:00:00.26
33.34 km/h
31
54 Jacek Adamek
Łukasz Krawczyk
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.12
00:00:10.00
00:00:25.53
00:00:00.13
33.30 km/h
32
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.30
00:00:15.71
00:00:00.18
33.24 km/h
33
74 Filip Kacprzyk
Damian Dzieża
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:49.57
00:00:16.98
00:00:01.27
32.86 km/h
34
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
00:01:49.63
00:00:17.04
00:00:00.06
32.84 km/h
35
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
00:01:50.60
00:00:18.01
00:00:00.97
32.55 km/h
36
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:50.92
00:00:18.33
00:00:00.32
32.46 km/h
37
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.40
00:00:18.81
00:00:00.48
32.32 km/h
38
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:51.58
00:00:18.99
00:00:00.18
32.26 km/h
39
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:52.65
00:00:20.06
00:00:01.07
31.96 km/h
40
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.74
00:00:20.15
00:00:00.09
31.93 km/h
41
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
00:01:52.84
00:00:20.25
00:00:00.10
31.90 km/h
42
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:53.20
00:00:20.61
00:00:00.36
31.80 km/h
43
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
00:01:53.94
00:00:21.35
00:00:00.74
31.60 km/h
44
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:54.79
00:00:22.20
00:00:00.85
31.36 km/h
45
42 Angelika Gwiazda
Tomasz Zbroja
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:59.30
00:00:26.71
00:00:04.51
30.18 km/h

Ukończyło odcinek : 45 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
24 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:03:09.73
00:03:09.73
00:00:00.00
2
22 Filip Wajman / Paulina Bozik Renault Clio
Klasa 4
00:03:11.47
00:03:11.47
00:00:01.74
00:00:01.74
3
34 Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:03:13.82
00:03:13.82
00:00:04.09
00:00:02.35
4
29 Piotr Piesko / Konrad Jaśkiewicz Renault Clio
Klasa 4
00:03:15.88
00:03:15.88
00:00:06.15
00:00:02.06
5
51 Łukasz Semik / Miłosz Górny Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:17.91
00:03:17.91
00:00:08.18
00:00:02.03
6
40 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:03:23.00
00:03:23.00
00:00:13.27
00:00:05.09
7
23 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:03:23.84
00:03:23.84
00:00:14.11
00:00:00.84
8
70 Rafał Kwak / Rafał Steczek Opel Astra
Klasa Gość
00:03:26.29
00:03:26.29
00:00:16.56
00:00:02.45
9
35 Pawlik Grzegorz / Konrad Sykut Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:26.43
00:03:26.43
00:00:16.70
00:00:00.14
10
27 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:03:26.50
00:03:26.50
00:00:16.77
00:00:00.07
11
49 Marek Mendela / Ryszard Koziołek Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:26.63
00:03:26.63
00:00:16.90
00:00:00.13
12
45 Adrian Stasik / Paweł Anielski Peugeot 106
Klasa 3
00:03:26.67
00:03:26.67
00:00:16.94
00:00:00.04
13
53 Krzysztof Wadas / Maciej Trela Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:28.01
00:03:28.01
00:00:18.28
00:00:01.34
14
30 Maciej Jędrzejak / Marcin Wojtyłko Opel Astra GSI
Klasa 4
00:03:28.32
00:03:28.32
00:00:18.59
00:00:00.31
15
37 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:28.89
00:03:28.89
00:00:19.16
00:00:00.57
16
47 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:03:29.78
00:03:29.78
00:00:20.05
00:00:00.89
17
31 Wojciech Januszek / Konrad Pacielej Opel Astra
Klasa 4
00:03:30.42
00:03:30.42
00:00:20.69
00:00:00.64
18
52 Damian Bukowiec / Marcin Bzdyl Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:31.77
00:03:31.77
00:00:22.04
00:00:01.35
19
33 Szymon Kościelniak / Aleksandra Dziedzic Honda Civic
Klasa 3
00:03:32.08
00:03:32.08
00:00:22.35
00:00:00.31
20
18 Michał Dutkiewicz / Roman Dutkiewicz Bmw e30
Klasa 5
00:03:33.88
00:03:33.88
00:00:24.15
00:00:01.80
21
20 Krzysztof Duraj / Tomasz Duraj Honda Civic
Klasa 4
00:03:34.87
00:03:34.87
00:00:25.14
00:00:00.99
22
15 Piotr Bugajski / Bartosz Krawiec Fiat Seicento
Klasa Gość
00:03:35.86
00:03:35.86
00:00:26.13
00:00:00.99
23
62 Martin Mosur / Paweł Borowy Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:35.98
00:03:35.98
00:00:26.25
00:00:00.12
24
56 Sobczyk Paweł / Dawid Kuczma Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:36.70
00:03:36.70
00:00:26.97
00:00:00.72
25
55 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:37.73
00:03:37.73
00:00:28.00
00:00:01.03
26
65 Wojciech Najgrodzki / Andrzej Kajanek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:39.40
00:03:39.40
00:00:29.67
00:00:01.67
27
74 Filip Kacprzyk / Damian Dzieża Fiat Seicento
Klasa Gość
00:03:40.37
00:03:40.37
00:00:30.64
00:00:00.97
28
57 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:40.85
00:03:40.85
00:00:31.12
00:00:00.48
29
58 Krzysztof Kurek / Renata Grzesik Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:42.40
00:03:42.40
00:00:32.67
00:00:01.55
30
32 Tomasz Kucharski / Krzysztof Kucharski Kia Cee'd
Klasa 4
00:03:42.86
00:03:42.86
00:00:33.13
00:00:00.46
31
21 Paweł Buchaniec / Przemysław Kurek Peugeot 206
Klasa 4
00:03:42.87
00:03:42.87
00:00:33.14
00:00:00.01
32
50 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:43.50
00:03:43.50
00:00:33.77
00:00:00.63
33
25 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault Clio
Klasa 4
00:03:44.37
00:03:44.37
00:00:34.64
00:00:00.87
34
38 Magdalena Drożdż / Wojciech Habuda Ctroen Saxo
Klasa 3
00:03:45.35
00:03:45.35
00:00:35.62
00:00:00.98
35
36 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:46.05
00:03:46.05
00:00:36.32
00:00:00.70
36
59 Mateusz Elżbieciak / Marcin Gaura Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:37.30
00:00:10.00
00:03:47.30
00:00:37.57
00:00:01.25
37
39 Jacek Skórnicki / Wojciech Kopkowicz Citroen C2
Klasa 3
00:03:37.91
00:00:10.00
00:03:47.91
00:00:38.18
00:00:00.61
38
61 Kacper Włoch / Piotr Wójcik Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:48.10
00:03:48.10
00:00:38.37
00:00:00.19
39
46 Przemysław Janik / Zaneta Czara Peugeot 106
Klasa 2
00:03:48.67
00:03:48.67
00:00:38.94
00:00:00.57
40
54 Jacek Adamek / Łukasz Krawczyk Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:39.35
00:00:10.00
00:03:49.35
00:00:39.62
00:00:00.68
41
60 Marcin Idzi / Dawid Kania Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:50.16
00:03:50.16
00:00:40.43
00:00:00.81
42
41 Grzegorz Banach / Tomasz Ryś Peugeot 206
Klasa 3
00:03:53.48
00:03:53.48
00:00:43.75
00:00:03.32
43
28 Aleksandra Bernacka / Marcin Śladowski Renault Clio
Klasa 4
00:03:55.11
00:03:55.11
00:00:45.38
00:00:01.63
44
42 Angelika Gwiazda / Tomasz Zbroja Peugeot 106
Klasa 3
00:04:03.29
00:00:10.00
00:04:13.29
00:01:03.56
00:00:18.18

Sklasyfikowano : 44 zawodników