Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:37.96
00:00:02.36
00:00:01.26
36.75 km/h
2
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.18
00:00:06.58
00:00:00.74
35.23 km/h
3
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:42.86
00:00:07.26
00:00:00.68
35.00 km/h
4
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.90
00:00:07.30
00:00:00.04
34.99 km/h
5
52 Damian Bukowiec
Marcin Bzdyl
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.36
00:00:07.76
00:00:00.00
34.83 km/h
6
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:46.76
00:00:11.16
00:00:00.06
33.72 km/h
7
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.23
00:00:11.63
00:00:00.13
33.57 km/h
8
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:47.44
00:00:11.84
00:00:00.05
33.51 km/h
9
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:47.54
00:00:11.94
00:00:00.10
33.48 km/h
10
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.99
00:00:12.39
00:00:00.26
33.34 km/h
11
54 Jacek Adamek
Łukasz Krawczyk
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.12
00:00:10.00
00:00:22.52
00:00:00.13
33.30 km/h
12
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.30
00:00:12.70
00:00:00.18
33.24 km/h
13
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:50.92
00:00:15.32
00:00:00.32
32.46 km/h
14
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.40
00:00:15.80
00:00:00.48
32.32 km/h
15
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.74
00:00:17.14
00:00:00.09
31.93 km/h
16
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:53.20
00:00:17.60
00:00:00.36
31.80 km/h
17
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
00:01:53.94
00:00:18.34
00:00:00.74
31.60 km/h

Ukończyło odcinek : 17 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
51 Łukasz Semik / Miłosz Górny Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:17.91
00:03:17.91
00:00:00.00
2
49 Marek Mendela / Ryszard Koziołek Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:26.63
00:03:26.63
00:00:08.72
00:00:08.72
3
53 Krzysztof Wadas / Maciej Trela Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:28.01
00:03:28.01
00:00:10.10
00:00:01.38
4
47 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:03:29.78
00:03:29.78
00:00:11.87
00:00:01.77
5
52 Damian Bukowiec / Marcin Bzdyl Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:31.77
00:03:31.77
00:00:13.86
00:00:01.99
6
62 Martin Mosur / Paweł Borowy Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:35.98
00:03:35.98
00:00:18.07
00:00:04.21
7
56 Sobczyk Paweł / Dawid Kuczma Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:36.70
00:03:36.70
00:00:18.79
00:00:00.72
8
55 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:37.73
00:03:37.73
00:00:19.82
00:00:01.03
9
65 Wojciech Najgrodzki / Andrzej Kajanek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:39.40
00:03:39.40
00:00:21.49
00:00:01.67
10
57 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:40.85
00:03:40.85
00:00:22.94
00:00:01.45
11
58 Krzysztof Kurek / Renata Grzesik Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:42.40
00:03:42.40
00:00:24.49
00:00:01.55
12
50 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:43.50
00:03:43.50
00:00:25.59
00:00:01.10
13
59 Mateusz Elżbieciak / Marcin Gaura Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:37.30
00:00:10.00
00:03:47.30
00:00:29.39
00:00:03.80
14
61 Kacper Włoch / Piotr Wójcik Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:48.10
00:03:48.10
00:00:30.19
00:00:00.80
15
46 Przemysław Janik / Zaneta Czara Peugeot 106
Klasa 2
00:03:48.67
00:03:48.67
00:00:30.76
00:00:00.57
16
54 Jacek Adamek / Łukasz Krawczyk Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:39.35
00:00:10.00
00:03:49.35
00:00:31.44
00:00:00.68
17
60 Marcin Idzi / Dawid Kania Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:50.16
00:03:50.16
00:00:32.25
00:00:00.81

Sklasyfikowano : 17 zawodników