Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:36.67
00:00:04.08
00:00:01.07
37.24 km/h
2
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:40.73
00:00:08.14
00:00:00.02
35.74 km/h
3
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:41.44
00:00:08.85
00:00:00.71
35.49 km/h
4
40 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:43.21
00:00:10.62
00:00:00.07
34.88 km/h
5
37 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:43.27
00:00:10.68
00:00:00.06
34.86 km/h
6
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
00:01:47.10
00:00:14.51
00:00:00.40
33.61 km/h
7
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:47.73
00:00:15.14
00:00:00.34
33.42 km/h
8
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:51.58
00:00:18.99
00:00:00.98
32.26 km/h
9
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:52.65
00:00:20.06
00:00:01.07
31.96 km/h
10
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
00:01:52.84
00:00:20.25
00:00:00.19
31.90 km/h
11
42 Angelika Gwiazda
Tomasz Zbroja
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:59.30
00:00:26.71
00:00:04.51
30.18 km/h

Ukończyło odcinek : 11 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
34 Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:03:13.82
00:03:13.82
00:00:00.00
2
40 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:03:23.00
00:03:23.00
00:00:09.18
00:00:09.18
3
35 Pawlik Grzegorz / Konrad Sykut Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:26.43
00:03:26.43
00:00:12.61
00:00:03.43
4
45 Adrian Stasik / Paweł Anielski Peugeot 106
Klasa 3
00:03:26.67
00:03:26.67
00:00:12.85
00:00:00.24
5
37 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:28.89
00:03:28.89
00:00:15.07
00:00:02.22
6
33 Szymon Kościelniak / Aleksandra Dziedzic Honda Civic
Klasa 3
00:03:32.08
00:03:32.08
00:00:18.26
00:00:03.19
7
38 Magdalena Drożdż / Wojciech Habuda Ctroen Saxo
Klasa 3
00:03:45.35
00:03:45.35
00:00:31.53
00:00:13.27
8
36 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:46.05
00:03:46.05
00:00:32.23
00:00:00.70
9
39 Jacek Skórnicki / Wojciech Kopkowicz Citroen C2
Klasa 3
00:03:37.91
00:00:10.00
00:03:47.91
00:00:34.09
00:00:01.86
10
41 Grzegorz Banach / Tomasz Ryś Peugeot 206
Klasa 3
00:03:53.48
00:03:53.48
00:00:39.66
00:00:05.57
11
42 Angelika Gwiazda / Tomasz Zbroja Peugeot 106
Klasa 3
00:04:03.29
00:00:10.00
00:04:13.29
00:00:59.47
00:00:19.81

Sklasyfikowano : 11 zawodników