Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:32.59
00:00:00.00
38.88 km/h
2
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
00:01:35.60
00:00:03.01
00:00:03.01
37.66 km/h
3
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:36.70
00:00:04.11
00:00:01.10
37.23 km/h
4
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:01:40.71
00:00:08.12
00:00:01.21
35.75 km/h
5
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:43.14
00:00:10.55
00:00:00.24
34.90 km/h
6
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
00:01:43.71
00:00:11.12
00:00:00.35
34.71 km/h
7
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
00:01:45.28
00:00:12.69
00:00:01.57
34.19 km/h
8
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:46.70
00:00:14.11
00:00:01.20
33.74 km/h
9
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:47.39
00:00:14.80
00:00:00.69
33.52 km/h
10
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
00:01:49.63
00:00:17.04
00:00:01.51
32.84 km/h
11
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
00:01:50.60
00:00:18.01
00:00:00.97
32.55 km/h
12
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:54.79
00:00:22.20
00:00:00.85
31.36 km/h

Ukończyło odcinek : 12 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
24 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:03:09.73
00:03:09.73
00:00:00.00
2
22 Filip Wajman / Paulina Bozik Renault Clio
Klasa 4
00:03:11.47
00:03:11.47
00:00:01.74
00:00:01.74
3
29 Piotr Piesko / Konrad Jaśkiewicz Renault Clio
Klasa 4
00:03:15.88
00:03:15.88
00:00:06.15
00:00:04.41
4
23 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:03:23.84
00:03:23.84
00:00:14.11
00:00:07.96
5
27 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:03:26.50
00:03:26.50
00:00:16.77
00:00:02.66
6
30 Maciej Jędrzejak / Marcin Wojtyłko Opel Astra GSI
Klasa 4
00:03:28.32
00:03:28.32
00:00:18.59
00:00:01.82
7
31 Wojciech Januszek / Konrad Pacielej Opel Astra
Klasa 4
00:03:30.42
00:03:30.42
00:00:20.69
00:00:02.10
8
20 Krzysztof Duraj / Tomasz Duraj Honda Civic
Klasa 4
00:03:34.87
00:03:34.87
00:00:25.14
00:00:04.45
9
32 Tomasz Kucharski / Krzysztof Kucharski Kia Cee'd
Klasa 4
00:03:42.86
00:03:42.86
00:00:33.13
00:00:07.99
10
21 Paweł Buchaniec / Przemysław Kurek Peugeot 206
Klasa 4
00:03:42.87
00:03:42.87
00:00:33.14
00:00:00.01
11
25 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault Clio
Klasa 4
00:03:44.37
00:03:44.37
00:00:34.64
00:00:01.50
12
28 Aleksandra Bernacka / Marcin Śladowski Renault Clio
Klasa 4
00:03:55.11
00:03:55.11
00:00:45.38
00:00:10.74

Sklasyfikowano : 12 zawodników