Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
00:01:31.92
00:00:00.00
39.16 km/h
2
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:32.30
00:00:00.38
00:00:00.38
39.00 km/h
3
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
00:01:32.83
00:00:00.91
00:00:00.53
38.78 km/h
4
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:35.73
00:00:03.81
00:00:02.90
37.61 km/h
5
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:36.54
00:00:04.62
00:00:00.81
37.29 km/h
6
40 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:37.52
00:00:05.60
00:00:00.98
36.92 km/h
7
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:38.27
00:00:06.35
00:00:00.75
36.63 km/h
8
19 Piotr Lech
Krzysztof Malaca
Honda Integra
Klasa 5
00:01:38.67
00:00:06.75
00:00:00.40
36.49 km/h
9
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:39.46
00:00:07.54
00:00:00.79
36.20 km/h
10
18 Michał Dutkiewicz
Roman Dutkiewicz
Bmw e30
Klasa 5
00:01:39.65
00:00:07.73
00:00:00.19
36.13 km/h
11
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:39.91
00:00:07.99
00:00:00.26
36.03 km/h
12
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:40.63
00:00:08.71
00:00:00.72
35.77 km/h
13
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:01:41.20
00:00:09.28
00:00:00.57
35.57 km/h
14
70 Rafał Kwak
Rafał Steczek
Opel Astra
Klasa Gość
00:01:41.50
00:00:10.00
00:00:19.58
00:00:00.30
35.47 km/h
15
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:41.51
00:00:09.59
00:00:00.01
35.46 km/h
16
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:41.70
00:00:09.78
00:00:00.19
35.40 km/h
17
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
00:01:42.25
00:00:10.33
00:00:00.55
35.21 km/h
18
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.90
00:00:10.98
00:00:00.65
34.99 km/h
19
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:43.13
00:00:11.21
00:00:00.23
34.91 km/h
20
15 Piotr Bugajski
Bartosz Krawiec
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:43.35
00:00:11.43
00:00:00.22
34.83 km/h
21
52 Damian Bukowiec
Marcin Bzdyl
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.60
00:00:11.68
00:00:00.25
34.75 km/h
22
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:43.74
00:00:11.82
00:00:00.14
34.70 km/h
23
37 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:44.00
00:00:12.08
00:00:00.26
34.62 km/h
24
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:44.56
00:00:12.64
00:00:00.56
34.43 km/h
25
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:45.65
00:00:13.73
00:00:01.09
34.07 km/h
26
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
00:01:46.34
00:00:14.42
00:00:00.69
33.85 km/h
27
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.54
00:00:14.62
00:00:00.20
33.79 km/h
28
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:47.56
00:00:15.64
00:00:01.02
33.47 km/h
29
54 Jacek Adamek
Łukasz Krawczyk
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.58
00:00:15.66
00:00:00.02
33.46 km/h
30
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.67
00:00:15.75
00:00:00.09
33.44 km/h
31
74 Filip Kacprzyk
Damian Dzieża
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:47.79
00:00:15.87
00:00:00.12
33.40 km/h
32
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:48.92
00:00:17.00
00:00:01.13
33.05 km/h
33
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.10
00:00:17.18
00:00:00.18
33.00 km/h
34
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
00:01:49.86
00:00:17.94
00:00:00.76
32.77 km/h
35
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
00:01:50.59
00:00:18.67
00:00:00.73
32.55 km/h
36
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:50.61
00:00:18.69
00:00:00.02
32.55 km/h
37
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.62
00:00:20.70
00:00:02.01
31.97 km/h
38
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.64
00:00:20.72
00:00:00.02
31.96 km/h
39
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:52.91
00:00:20.99
00:00:00.27
31.88 km/h
40
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
00:01:54.60
00:00:22.68
00:00:01.69
31.41 km/h
41
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
00:01:55.18
00:00:23.26
00:00:00.58
31.26 km/h
42
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:57.75
00:00:25.83
00:00:02.57
30.57 km/h
43
42 Angelika Gwiazda
Tomasz Zbroja
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:58.39
00:00:26.47
00:00:00.64
30.41 km/h
44
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:58.83
00:00:26.91
00:00:00.44
30.30 km/h
45
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:58.61
00:04:26.69
10.04 km/h

Ukończyło odcinek : 45 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
24 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:04:42.03
00:04:42.03
00:00:00.00
2
22 Filip Wajman / Paulina Bozik Renault Clio
Klasa 4
00:04:43.39
00:04:43.39
00:00:01.36
00:00:01.36
3
34 Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:04:49.55
00:04:49.55
00:00:07.52
00:00:06.16
4
29 Piotr Piesko / Konrad Jaśkiewicz Renault Clio
Klasa 4
00:04:52.42
00:04:52.42
00:00:10.39
00:00:02.87
5
51 Łukasz Semik / Miłosz Górny Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:56.18
00:04:56.18
00:00:14.15
00:00:03.76
6
40 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:05:00.52
00:05:00.52
00:00:18.49
00:00:04.34
7
31 Wojciech Januszek / Konrad Pacielej Opel Astra
Klasa 4
00:05:03.25
00:05:03.25
00:00:21.22
00:00:02.73
8
45 Adrian Stasik / Paweł Anielski Peugeot 106
Klasa 3
00:05:06.13
00:05:06.13
00:00:24.10
00:00:02.88
9
35 Pawlik Grzegorz / Konrad Sykut Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:06.34
00:05:06.34
00:00:24.31
00:00:00.21
10
23 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:05:06.97
00:05:06.97
00:00:24.94
00:00:00.63
11
49 Marek Mendela / Ryszard Koziołek Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:07.26
00:05:07.26
00:00:25.23
00:00:00.29
12
27 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:05:07.70
00:05:07.70
00:00:25.67
00:00:00.44
13
30 Maciej Jędrzejak / Marcin Wojtyłko Opel Astra GSI
Klasa 4
00:05:09.83
00:05:09.83
00:00:27.80
00:00:02.13
14
53 Krzysztof Wadas / Maciej Trela Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:10.91
00:05:10.91
00:00:28.88
00:00:01.08
15
47 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:05:11.48
00:05:11.48
00:00:29.45
00:00:00.57
16
37 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:12.89
00:05:12.89
00:00:30.86
00:00:01.41
17
18 Michał Dutkiewicz / Roman Dutkiewicz Bmw e30
Klasa 5
00:05:13.53
00:05:13.53
00:00:31.50
00:00:00.64
18
52 Damian Bukowiec / Marcin Bzdyl Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:15.37
00:05:15.37
00:00:33.34
00:00:01.84
19
20 Krzysztof Duraj / Tomasz Duraj Honda Civic
Klasa 4
00:05:17.12
00:05:17.12
00:00:35.09
00:00:01.75
20
70 Rafał Kwak / Rafał Steczek Opel Astra
Klasa Gość
00:05:07.79
00:00:10.00
00:05:17.79
00:00:35.76
00:00:00.67
21
33 Szymon Kościelniak / Aleksandra Dziedzic Honda Civic
Klasa 3
00:05:18.42
00:05:18.42
00:00:36.39
00:00:00.63
22
15 Piotr Bugajski / Bartosz Krawiec Fiat Seicento
Klasa Gość
00:05:19.21
00:05:19.21
00:00:37.18
00:00:00.79
23
62 Martin Mosur / Paweł Borowy Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:21.63
00:05:21.63
00:00:39.60
00:00:02.42
24
55 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:25.40
00:05:25.40
00:00:43.37
00:00:03.77
25
21 Paweł Buchaniec / Przemysław Kurek Peugeot 206
Klasa 4
00:05:27.43
00:05:27.43
00:00:45.40
00:00:02.03
26
74 Filip Kacprzyk / Damian Dzieża Fiat Seicento
Klasa Gość
00:05:28.16
00:05:28.16
00:00:46.13
00:00:00.73
27
65 Wojciech Najgrodzki / Andrzej Kajanek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:28.32
00:05:28.32
00:00:46.29
00:00:00.16
28
58 Krzysztof Kurek / Renata Grzesik Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:28.94
00:05:28.94
00:00:46.91
00:00:00.62
29
57 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:29.95
00:05:29.95
00:00:47.92
00:00:01.01
30
59 Mateusz Elżbieciak / Marcin Gaura Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:21.04
00:00:10.00
00:05:31.04
00:00:49.01
00:00:01.09
31
32 Tomasz Kucharski / Krzysztof Kucharski Kia Cee'd
Klasa 4
00:05:33.45
00:05:33.45
00:00:51.42
00:00:02.41
32
50 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:34.11
00:05:34.11
00:00:52.08
00:00:00.66
33
39 Jacek Skórnicki / Wojciech Kopkowicz Citroen C2
Klasa 3
00:05:25.47
00:00:10.00
00:05:35.47
00:00:53.44
00:00:01.36
34
54 Jacek Adamek / Łukasz Krawczyk Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:26.93
00:00:10.00
00:05:36.93
00:00:54.90
00:00:01.46
35
25 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault Clio
Klasa 4
00:05:38.97
00:05:38.97
00:00:56.94
00:00:02.04
36
61 Kacper Włoch / Piotr Wójcik Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:40.74
00:05:40.74
00:00:58.71
00:00:01.77
37
60 Marcin Idzi / Dawid Kania Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:42.78
00:05:42.78
00:01:00.75
00:00:02.04
38
41 Grzegorz Banach / Tomasz Ryś Peugeot 206
Klasa 3
00:05:43.34
00:05:43.34
00:01:01.31
00:00:00.56
39
36 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:43.80
00:05:43.80
00:01:01.77
00:00:00.46
40
46 Przemysław Janik / Zaneta Czara Peugeot 106
Klasa 2
00:05:43.85
00:05:43.85
00:01:01.82
00:00:00.05
41
38 Magdalena Drożdż / Wojciech Habuda Ctroen Saxo
Klasa 3
00:05:44.18
00:05:44.18
00:01:02.15
00:00:00.33
42
28 Aleksandra Bernacka / Marcin Śladowski Renault Clio
Klasa 4
00:05:48.02
00:05:48.02
00:01:05.99
00:00:03.84
43
42 Angelika Gwiazda / Tomasz Zbroja Peugeot 106
Klasa 3
00:06:01.68
00:00:10.00
00:06:11.68
00:01:29.65
00:00:23.66
44
56 Sobczyk Paweł / Dawid Kuczma Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:35.31
00:09:35.31
00:04:53.28
00:03:23.63

Sklasyfikowano : 44 zawodników