Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
00:01:31.40
00:00:00.00
39.39 km/h
2
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:32.57
00:00:01.17
00:00:01.17
38.89 km/h
3
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:34.10
00:00:02.70
00:00:01.53
38.26 km/h
4
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:34.39
00:00:02.99
00:00:00.29
38.14 km/h
5
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:36.48
00:00:05.08
00:00:02.09
37.31 km/h
6
15 Piotr Bugajski
Bartosz Krawiec
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:36.87
00:00:05.47
00:00:00.39
37.16 km/h
7
18 Michał Dutkiewicz
Roman Dutkiewicz
Bmw e30
Klasa 5
00:01:37.30
00:00:05.90
00:00:00.43
37.00 km/h
8
19 Piotr Lech
Krzysztof Malaca
Honda Integra
Klasa 5
00:01:37.36
00:00:05.96
00:00:00.06
36.98 km/h
9
40 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:37.71
00:00:06.31
00:00:00.35
36.84 km/h
10
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:37.77
00:00:06.37
00:00:00.06
36.82 km/h
11
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:37.90
00:00:06.50
00:00:00.13
36.77 km/h
12
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:38.52
00:00:07.12
00:00:00.62
36.54 km/h
13
37 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:39.53
00:00:30.00
00:00:38.13
00:00:01.01
36.17 km/h
14
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:40.11
00:00:08.71
00:00:00.58
35.96 km/h
15
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:01:40.46
00:00:09.06
00:00:00.35
35.84 km/h
16
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
00:01:40.61
00:00:09.21
00:00:00.15
35.78 km/h
17
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:40.63
00:00:09.23
00:00:00.02
35.77 km/h
18
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
00:01:40.67
00:00:09.27
00:00:00.04
35.76 km/h
19
70 Rafał Kwak
Rafał Steczek
Opel Astra
Klasa Gość
00:01:41.17
00:00:09.77
00:00:00.50
35.58 km/h
20
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.57
00:00:10.17
00:00:00.40
35.44 km/h
21
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:42.74
00:00:10.00
00:00:21.34
00:00:01.17
35.04 km/h
22
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:42.84
00:00:11.44
00:00:00.10
35.01 km/h
23
74 Filip Kacprzyk
Damian Dzieża
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:42.96
00:00:11.56
00:00:00.12
34.97 km/h
24
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:43.20
00:00:11.80
00:00:00.24
34.88 km/h
25
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:43.56
00:00:12.16
00:00:00.36
34.76 km/h
26
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
00:01:44.10
00:00:12.70
00:00:00.54
34.58 km/h
27
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:44.37
00:00:12.97
00:00:00.27
34.49 km/h
28
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:44.52
00:00:13.12
00:00:00.15
34.44 km/h
29
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:44.67
00:00:13.27
00:00:00.15
34.39 km/h
30
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:44.90
00:00:13.50
00:00:00.23
34.32 km/h
31
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:45.49
00:00:14.09
00:00:00.59
34.13 km/h
32
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
00:01:46.41
00:00:15.01
00:00:00.92
33.83 km/h
33
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.42
00:00:15.02
00:00:00.01
33.83 km/h
34
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.76
00:00:15.36
00:00:00.34
33.72 km/h
35
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:46.95
00:00:15.55
00:00:00.19
33.66 km/h
36
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
00:01:47.66
00:00:16.26
00:00:00.71
33.44 km/h
37
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:48.72
00:00:17.32
00:00:01.06
33.11 km/h
38
54 Jacek Adamek
Łukasz Krawczyk
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:50.48
00:00:19.08
00:00:01.76
32.59 km/h
39
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:50.98
00:00:19.58
00:00:00.50
32.44 km/h
40
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
00:01:51.13
00:00:19.73
00:00:00.15
32.39 km/h
41
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
00:01:51.68
00:00:20.28
00:00:00.55
32.23 km/h
42
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:54.17
00:00:22.77
00:00:02.49
31.53 km/h
43
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:54.38
00:00:22.98
00:00:00.21
31.47 km/h
44
52 Damian Bukowiec
Marcin Bzdyl
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:55.22
00:00:23.82
00:00:00.84
31.24 km/h
45
42 Angelika Gwiazda
Tomasz Zbroja
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:55.44
00:00:24.04
00:00:00.22
31.19 km/h

Ukończyło odcinek : 45 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
22 Filip Wajman / Paulina Bozik Renault Clio
Klasa 4
00:06:14.79
00:06:14.79
00:00:00.00
2
24 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:06:16.13
00:06:16.13
00:00:01.34
00:00:01.34
3
34 Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:06:22.12
00:06:22.12
00:00:07.33
00:00:05.99
4
29 Piotr Piesko / Konrad Jaśkiewicz Renault Clio
Klasa 4
00:06:26.81
00:06:26.81
00:00:12.02
00:00:04.69
5
51 Łukasz Semik / Miłosz Górny Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:33.95
00:06:33.95
00:00:19.16
00:00:07.14
6
40 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:06:38.23
00:06:38.23
00:00:23.44
00:00:04.28
7
31 Wojciech Januszek / Konrad Pacielej Opel Astra
Klasa 4
00:06:43.92
00:06:43.92
00:00:29.13
00:00:05.69
8
35 Pawlik Grzegorz / Konrad Sykut Citroen Saxo
Klasa 3
00:06:44.24
00:06:44.24
00:00:29.45
00:00:00.32
9
45 Adrian Stasik / Paweł Anielski Peugeot 106
Klasa 3
00:06:44.65
00:06:44.65
00:00:29.86
00:00:00.41
10
53 Krzysztof Wadas / Maciej Trela Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:47.39
00:06:47.39
00:00:32.60
00:00:02.74
11
27 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:06:48.16
00:06:48.16
00:00:33.37
00:00:00.77
12
49 Marek Mendela / Ryszard Koziołek Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:48.83
00:06:48.83
00:00:34.04
00:00:00.67
13
18 Michał Dutkiewicz / Roman Dutkiewicz Bmw e30
Klasa 5
00:06:50.83
00:06:50.83
00:00:36.04
00:00:02.00
14
47 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:06:51.59
00:06:51.59
00:00:36.80
00:00:00.76
15
23 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:06:51.64
00:06:51.64
00:00:36.85
00:00:00.05
16
30 Maciej Jędrzejak / Marcin Wojtyłko Opel Astra GSI
Klasa 4
00:06:53.03
00:06:53.03
00:00:38.24
00:00:01.39
17
15 Piotr Bugajski / Bartosz Krawiec Fiat Seicento
Klasa Gość
00:06:56.08
00:06:56.08
00:00:41.29
00:00:03.05
18
70 Rafał Kwak / Rafał Steczek Opel Astra
Klasa Gość
00:06:48.96
00:00:10.00
00:06:58.96
00:00:44.17
00:00:02.88
19
33 Szymon Kościelniak / Aleksandra Dziedzic Honda Civic
Klasa 3
00:07:02.52
00:07:02.52
00:00:47.73
00:00:03.56
20
62 Martin Mosur / Paweł Borowy Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:07.12
00:07:07.12
00:00:52.33
00:00:04.60
21
20 Krzysztof Duraj / Tomasz Duraj Honda Civic
Klasa 4
00:07:08.25
00:07:08.25
00:00:53.46
00:00:01.13
22
55 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:09.77
00:07:09.77
00:00:54.98
00:00:01.52
23
52 Damian Bukowiec / Marcin Bzdyl Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:10.59
00:07:10.59
00:00:55.80
00:00:00.82
24
74 Filip Kacprzyk / Damian Dzieża Fiat Seicento
Klasa Gość
00:07:11.12
00:07:11.12
00:00:56.33
00:00:00.53
25
59 Mateusz Elżbieciak / Marcin Gaura Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:01.67
00:00:10.00
00:07:11.67
00:00:56.88
00:00:00.55
26
65 Wojciech Najgrodzki / Andrzej Kajanek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:11.88
00:07:11.88
00:00:57.09
00:00:00.21
27
21 Paweł Buchaniec / Przemysław Kurek Peugeot 206
Klasa 4
00:07:11.95
00:07:11.95
00:00:57.16
00:00:00.07
28
58 Krzysztof Kurek / Renata Grzesik Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:13.84
00:07:13.84
00:00:59.05
00:00:01.89
29
57 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:16.37
00:07:16.37
00:01:01.58
00:00:02.53
30
39 Jacek Skórnicki / Wojciech Kopkowicz Citroen C2
Klasa 3
00:07:08.31
00:00:10.00
00:07:18.31
00:01:03.52
00:00:01.94
31
25 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault Clio
Klasa 4
00:07:19.58
00:07:19.58
00:01:04.79
00:00:01.27
32
32 Tomasz Kucharski / Krzysztof Kucharski Kia Cee'd
Klasa 4
00:07:21.11
00:07:21.11
00:01:06.32
00:00:01.53
33
37 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:06:52.42
00:00:30.00
00:07:22.42
00:01:07.63
00:00:01.31
34
50 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:25.09
00:07:25.09
00:01:10.30
00:00:02.67
35
54 Jacek Adamek / Łukasz Krawczyk Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:17.41
00:00:10.00
00:07:27.41
00:01:12.62
00:00:02.32
36
61 Kacper Włoch / Piotr Wójcik Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:27.69
00:07:27.69
00:01:12.90
00:00:00.28
37
46 Przemysław Janik / Zaneta Czara Peugeot 106
Klasa 2
00:07:30.26
00:07:30.26
00:01:15.47
00:00:02.57
38
38 Magdalena Drożdż / Wojciech Habuda Ctroen Saxo
Klasa 3
00:07:32.90
00:07:32.90
00:01:18.11
00:00:02.64
39
41 Grzegorz Banach / Tomasz Ryś Peugeot 206
Klasa 3
00:07:35.02
00:07:35.02
00:01:20.23
00:00:02.12
40
36 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:07:26.54
00:00:10.00
00:07:36.54
00:01:21.75
00:00:01.52
41
60 Marcin Idzi / Dawid Kania Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:37.16
00:07:37.16
00:01:22.37
00:00:00.62
42
28 Aleksandra Bernacka / Marcin Śladowski Renault Clio
Klasa 4
00:07:42.19
00:07:42.19
00:01:27.40
00:00:05.03
43
42 Angelika Gwiazda / Tomasz Zbroja Peugeot 106
Klasa 3
00:07:57.12
00:00:10.00
00:08:07.12
00:01:52.33
00:00:24.93
44
56 Sobczyk Paweł / Dawid Kuczma Fiat Seicento
Klasa 2
00:11:22.07
00:11:22.07
00:05:07.28
00:03:14.95

Sklasyfikowano : 44 zawodników