Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:43.65
00:00:00.00
34.73 km/h
2
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:46.30
00:00:02.65
00:00:02.65
33.87 km/h
3
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:46.31
00:00:02.66
00:00:00.01
33.86 km/h
4
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.89
00:00:03.24
00:00:00.58
33.68 km/h
5
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.43
00:00:03.78
00:00:00.54
33.51 km/h
6
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:49.30
00:00:05.65
00:00:01.87
32.94 km/h
7
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.32
00:00:05.67
00:00:00.02
32.93 km/h
8
40 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:49.39
00:00:05.74
00:00:00.07
32.91 km/h
9
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:50.35
00:00:06.70
00:00:00.96
32.62 km/h
10
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
00:01:50.60
00:00:06.95
00:00:00.00
32.55 km/h
11
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:50.60
00:00:06.95
00:00:00.00
32.55 km/h
12
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.18
00:00:07.53
00:00:00.58
32.38 km/h
13
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:51.39
00:00:07.74
00:00:00.21
32.32 km/h
14
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:51.57
00:00:07.92
00:00:00.18
32.27 km/h
15
15 Piotr Bugajski
Bartosz Krawiec
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:52.30
00:00:08.65
00:00:00.73
32.06 km/h
16
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:52.73
00:00:09.08
00:00:00.43
31.93 km/h
17
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:53.30
00:00:09.65
00:00:00.57
31.77 km/h
18
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:53.90
00:00:10.25
00:00:00.60
31.61 km/h
19
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:54.31
00:00:10.66
00:00:00.41
31.49 km/h
20
42 Angelika Gwiazda
Tomasz Zbroja
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:54.76
00:00:11.11
00:00:00.45
31.37 km/h
21
70 Rafał Kwak
Rafał Steczek
Opel Astra
Klasa Gość
00:01:56.21
00:00:12.56
00:00:01.45
30.98 km/h
22
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:56.63
00:00:12.98
00:00:00.42
30.87 km/h
23
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:57.70
00:00:14.05
00:00:01.07
30.59 km/h
24
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
00:01:57.74
00:00:14.09
00:00:00.04
30.58 km/h
25
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:57.86
00:00:14.21
00:00:00.12
30.54 km/h
26
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
00:01:58.69
00:00:15.04
00:00:00.83
30.33 km/h
27
19 Piotr Lech
Krzysztof Malaca
Honda Integra
Klasa 5
00:01:58.81
00:00:15.16
00:00:00.12
30.30 km/h
28
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:59.61
00:00:15.96
00:00:00.80
30.10 km/h
29
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
00:01:59.97
00:00:16.32
00:00:00.36
30.01 km/h
30
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:59.99
00:00:16.34
00:00:00.02
30.00 km/h
31
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
00:02:00.57
00:00:16.92
00:00:40.58
29.86 km/h
32
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
00:02:00.96
00:00:17.31
00:00:00.39
29.76 km/h
33
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:02:01.24
00:00:17.59
00:00:00.00
29.69 km/h
34
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:01.24
00:00:17.59
00:00:00.00
29.69 km/h
35
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
00:02:03.16
00:00:19.51
00:00:01.92
29.23 km/h
36
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
00:02:04.47
00:00:20.82
00:00:01.31
28.92 km/h
37
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
00:02:05.64
00:00:21.99
00:00:01.17
28.65 km/h
38
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:02:09.20
00:00:25.55
00:00:03.56
27.86 km/h
39
74 Filip Kacprzyk
Damian Dzieża
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:02:11.70
00:00:28.05
00:00:02.50
27.33 km/h
40
18 Michał Dutkiewicz
Roman Dutkiewicz
Bmw e30
Klasa 5
00:02:14.60
00:00:30.95
00:00:02.90
26.75 km/h
41
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
00:02:19.78
00:00:36.13
00:00:05.18
25.75 km/h
42
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
00:04:16.93
00:02:33.28
14.01 km/h

Ukończyło odcinek : 42 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
22 Filip Wajman / Paulina Bozik Renault Clio
Klasa 4
00:08:05.39
00:08:05.39
00:00:00.00
2
34 Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:08:05.77
00:08:05.77
00:00:00.38
00:00:00.38
3
24 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:08:10.44
00:08:10.44
00:00:05.05
00:00:04.67
4
51 Łukasz Semik / Miłosz Górny Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:24.30
00:08:24.30
00:00:18.91
00:00:13.86
5
40 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:08:27.62
00:08:27.62
00:00:22.23
00:00:03.32
6
35 Pawlik Grzegorz / Konrad Sykut Citroen Saxo
Klasa 3
00:08:30.55
00:08:30.55
00:00:25.16
00:00:02.93
7
53 Krzysztof Wadas / Maciej Trela Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:34.28
00:08:34.28
00:00:28.89
00:00:03.73
8
45 Adrian Stasik / Paweł Anielski Peugeot 106
Klasa 3
00:08:35.25
00:08:35.25
00:00:29.86
00:00:00.97
9
49 Marek Mendela / Ryszard Koziołek Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:38.15
00:08:38.15
00:00:32.76
00:00:02.90
10
31 Wojciech Januszek / Konrad Pacielej Opel Astra
Klasa 4
00:08:43.89
00:08:43.89
00:00:38.50
00:00:05.74
11
47 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:08:44.89
00:08:44.89
00:00:39.50
00:00:01.00
12
15 Piotr Bugajski / Bartosz Krawiec Fiat Seicento
Klasa Gość
00:08:48.38
00:08:48.38
00:00:42.99
00:00:03.49
13
27 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:08:49.40
00:08:49.40
00:00:44.01
00:00:01.02
14
30 Maciej Jędrzejak / Marcin Wojtyłko Opel Astra GSI
Klasa 4
00:08:50.89
00:08:50.89
00:00:45.50
00:00:01.49
15
70 Rafał Kwak / Rafał Steczek Opel Astra
Klasa Gość
00:08:45.17
00:00:10.00
00:08:55.17
00:00:49.78
00:00:04.28
16
62 Martin Mosur / Paweł Borowy Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:08:58.51
00:08:58.51
00:00:53.12
00:00:03.34
17
23 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:09:00.84
00:09:00.84
00:00:55.45
00:00:02.33
18
65 Wojciech Najgrodzki / Andrzej Kajanek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:01.18
00:09:01.18
00:00:55.79
00:00:00.34
19
33 Szymon Kościelniak / Aleksandra Dziedzic Honda Civic
Klasa 3
00:09:01.21
00:09:01.21
00:00:55.82
00:00:00.03
20
58 Krzysztof Kurek / Renata Grzesik Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:01.27
00:09:01.27
00:00:55.88
00:00:00.06
21
55 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:02.50
00:09:02.50
00:00:57.11
00:00:01.23
22
18 Michał Dutkiewicz / Roman Dutkiewicz Bmw e30
Klasa 5
00:09:05.43
00:09:05.43
00:01:00.04
00:00:02.93
23
57 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:07.55
00:09:07.55
00:01:02.16
00:00:02.12
24
59 Mateusz Elżbieciak / Marcin Gaura Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:01.28
00:00:10.00
00:09:11.28
00:01:05.89
00:00:03.73
25
61 Kacper Włoch / Piotr Wójcik Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:13.99
00:09:13.99
00:01:08.60
00:00:02.71
26
39 Jacek Skórnicki / Wojciech Kopkowicz Citroen C2
Klasa 3
00:09:04.94
00:00:10.00
00:09:14.94
00:01:09.55
00:00:00.95
27
21 Paweł Buchaniec / Przemysław Kurek Peugeot 206
Klasa 4
00:09:16.42
00:09:16.42
00:01:11.03
00:00:01.48
28
25 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault Clio
Klasa 4
00:09:20.15
00:09:20.15
00:01:14.76
00:00:03.73
29
74 Filip Kacprzyk / Damian Dzieża Fiat Seicento
Klasa Gość
00:09:22.82
00:09:22.82
00:01:17.43
00:00:02.67
30
38 Magdalena Drożdż / Wojciech Habuda Ctroen Saxo
Klasa 3
00:09:24.47
00:09:24.47
00:01:19.08
00:00:01.65
31
50 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:26.33
00:09:26.33
00:01:20.94
00:00:01.86
32
32 Tomasz Kucharski / Krzysztof Kucharski Kia Cee'd
Klasa 4
00:09:26.75
00:09:26.75
00:01:21.36
00:00:00.42
33
20 Krzysztof Duraj / Tomasz Duraj Honda Civic
Klasa 4
00:09:28.03
00:09:28.03
00:01:22.64
00:00:01.28
34
46 Przemysław Janik / Zaneta Czara Peugeot 106
Klasa 2
00:09:31.22
00:09:31.22
00:01:25.83
00:00:03.19
35
41 Grzegorz Banach / Tomasz Ryś Peugeot 206
Klasa 3
00:09:32.76
00:09:32.76
00:01:27.37
00:00:01.54
36
60 Marcin Idzi / Dawid Kania Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:34.86
00:09:34.86
00:01:29.47
00:00:02.10
37
36 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:09:26.53
00:00:10.00
00:09:36.53
00:01:31.14
00:00:01.67
38
28 Aleksandra Bernacka / Marcin Śladowski Renault Clio
Klasa 4
00:09:45.35
00:09:45.35
00:01:39.96
00:00:08.82
39
42 Angelika Gwiazda / Tomasz Zbroja Peugeot 106
Klasa 3
00:09:51.88
00:00:10.00
00:10:01.88
00:01:56.49
00:00:16.53
40
29 Piotr Piesko / Konrad Jaśkiewicz Renault Clio
Klasa 4
00:10:43.74
00:10:43.74
00:02:38.35
00:00:41.86
41
56 Sobczyk Paweł / Dawid Kuczma Fiat Seicento
Klasa 2
00:13:15.97
00:13:15.97
00:05:10.58
00:02:32.23

Sklasyfikowano : 41 zawodników