Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
22 Filip Wajman
Paulina Bozik
Renault Clio
Klasa 4
00:01:30.30
00:00:00.00
39.87 km/h
2
24 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:33.74
00:00:03.44
00:00:03.44
38.40 km/h
3
29 Piotr Piesko
Konrad Jaśkiewicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:35.69
00:00:05.39
00:00:01.95
37.62 km/h
4
34 Grzegorz Ciombor
Marcin Borycki
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:36.58
00:00:06.28
00:00:00.89
37.27 km/h
5
39 Jacek Skórnicki
Wojciech Kopkowicz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:37.33
00:00:07.03
00:00:00.75
36.99 km/h
6
18 Michał Dutkiewicz
Roman Dutkiewicz
Bmw e30
Klasa 5
00:01:38.38
00:00:08.08
00:00:01.05
36.59 km/h
7
70 Rafał Kwak
Rafał Steczek
Opel Astra
Klasa Gość
00:01:38.88
00:00:08.58
00:00:00.50
36.41 km/h
8
35 Pawlik Grzegorz
Konrad Sykut
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:39.60
00:00:09.30
00:00:00.72
36.14 km/h
9
51 Łukasz Semik
Miłosz Górny
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:39.69
00:00:09.39
00:00:00.09
36.11 km/h
10
19 Piotr Lech
Krzysztof Malaca
Honda Integra
Klasa 5
00:01:39.70
00:00:09.40
00:00:00.01
36.11 km/h
11
53 Krzysztof Wadas
Maciej Trela
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:40.70
00:00:10.40
00:00:01.00
35.75 km/h
12
45 Adrian Stasik
Paweł Anielski
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:41.14
00:00:10.84
00:00:00.44
35.59 km/h
13
15 Piotr Bugajski
Bartosz Krawiec
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:41.38
00:00:11.08
00:00:00.24
35.51 km/h
14
49 Marek Mendela
Ryszard Koziołek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.94
00:00:11.64
00:00:00.56
35.31 km/h
15
25 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault Clio
Klasa 4
00:01:42.19
00:00:11.89
00:00:00.25
35.23 km/h
16
30 Maciej Jędrzejak
Marcin Wojtyłko
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:42.75
00:00:12.45
00:00:00.56
35.04 km/h
17
59 Mateusz Elżbieciak
Marcin Gaura
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:43.83
00:00:13.53
00:00:01.08
34.67 km/h
18
36 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:43.99
00:00:13.69
00:00:00.16
34.62 km/h
19
31 Wojciech Januszek
Konrad Pacielej
Opel Astra
Klasa 4
00:01:44.68
00:00:14.38
00:00:00.69
34.39 km/h
20
27 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:01:45.85
00:00:15.55
00:00:01.17
34.01 km/h
21
47 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:45.91
00:00:15.61
00:00:00.06
33.99 km/h
22
33 Szymon Kościelniak
Aleksandra Dziedzic
Honda Civic
Klasa 3
00:01:46.68
00:00:16.38
00:00:00.77
33.75 km/h
23
57 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.86
00:00:16.56
00:00:00.18
33.69 km/h
24
58 Krzysztof Kurek
Renata Grzesik
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.88
00:00:16.58
00:00:00.02
33.68 km/h
25
65 Wojciech Najgrodzki
Andrzej Kajanek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:47.93
00:00:17.63
00:00:01.05
33.35 km/h
26
21 Paweł Buchaniec
Przemysław Kurek
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:48.19
00:00:17.89
00:00:00.26
33.27 km/h
27
38 Magdalena Drożdż
Wojciech Habuda
Ctroen Saxo
Klasa 3
00:01:48.21
00:00:17.91
00:00:00.00
33.27 km/h
28
62 Martin Mosur
Paweł Borowy
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:48.21
00:00:17.91
00:00:00.00
33.27 km/h
29
23 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:48.86
00:00:18.56
00:00:00.65
33.07 km/h
30
50 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.32
00:00:19.02
00:00:00.46
32.93 km/h
31
56 Sobczyk Paweł
Dawid Kuczma
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:49.40
00:00:19.10
00:00:00.08
32.91 km/h
32
32 Tomasz Kucharski
Krzysztof Kucharski
Kia Cee'd
Klasa 4
00:01:50.43
00:00:20.13
00:00:01.03
32.60 km/h
33
55 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:50.44
00:00:20.14
00:00:00.01
32.60 km/h
34
61 Kacper Włoch
Piotr Wójcik
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:50.49
00:00:20.19
00:00:00.05
32.58 km/h
35
46 Przemysław Janik
Zaneta Czara
Peugeot 106
Klasa 2
00:01:51.70
00:00:21.40
00:00:01.21
32.23 km/h
36
74 Filip Kacprzyk
Damian Dzieża
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:51.79
00:00:21.49
00:00:00.09
32.20 km/h
37
20 Krzysztof Duraj
Tomasz Duraj
Honda Civic
Klasa 4
00:01:53.40
00:00:23.10
00:00:01.61
31.75 km/h
38
41 Grzegorz Banach
Tomasz Ryś
Peugeot 206
Klasa 3
00:01:53.77
00:00:23.47
00:00:00.37
31.64 km/h
39
28 Aleksandra Bernacka
Marcin Śladowski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:56.18
00:00:25.88
00:00:02.41
30.99 km/h
40
60 Marcin Idzi
Dawid Kania
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:56.66
00:00:26.36
00:00:00.48
30.86 km/h

Ukończyło odcinek : 40 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
22 Filip Wajman / Paulina Bozik Renault Clio
Klasa 4
00:09:35.69
00:09:35.69
00:00:00.00
2
34 Grzegorz Ciombor / Marcin Borycki Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:09:42.35
00:09:42.35
00:00:06.66
00:00:06.66
3
24 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:09:44.18
00:09:44.18
00:00:08.49
00:00:01.83
4
51 Łukasz Semik / Miłosz Górny Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:03.99
00:10:03.99
00:00:28.30
00:00:19.81
5
35 Pawlik Grzegorz / Konrad Sykut Citroen Saxo
Klasa 3
00:10:10.15
00:10:10.15
00:00:34.46
00:00:06.16
6
53 Krzysztof Wadas / Maciej Trela Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:14.98
00:10:14.98
00:00:39.29
00:00:04.83
7
45 Adrian Stasik / Paweł Anielski Peugeot 106
Klasa 3
00:10:16.39
00:10:16.39
00:00:40.70
00:00:01.41
8
49 Marek Mendela / Ryszard Koziołek Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:20.09
00:10:20.09
00:00:44.40
00:00:03.70
9
31 Wojciech Januszek / Konrad Pacielej Opel Astra
Klasa 4
00:10:28.57
00:10:28.57
00:00:52.88
00:00:08.48
10
15 Piotr Bugajski / Bartosz Krawiec Fiat Seicento
Klasa Gość
00:10:29.76
00:10:29.76
00:00:54.07
00:00:01.19
11
47 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:10:30.80
00:10:30.80
00:00:55.11
00:00:01.04
12
30 Maciej Jędrzejak / Marcin Wojtyłko Opel Astra GSI
Klasa 4
00:10:33.64
00:10:33.64
00:00:57.95
00:00:02.84
13
70 Rafał Kwak / Rafał Steczek Opel Astra
Klasa Gość
00:10:24.05
00:00:10.00
00:10:34.05
00:00:58.36
00:00:00.41
14
27 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:10:35.25
00:10:35.25
00:00:59.56
00:00:01.20
15
18 Michał Dutkiewicz / Roman Dutkiewicz Bmw e30
Klasa 5
00:10:43.81
00:10:43.81
00:01:08.12
00:00:08.56
16
62 Martin Mosur / Paweł Borowy Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:10:46.72
00:10:46.72
00:01:11.03
00:00:02.91
17
33 Szymon Kościelniak / Aleksandra Dziedzic Honda Civic
Klasa 3
00:10:47.89
00:10:47.89
00:01:12.20
00:00:01.17
18
58 Krzysztof Kurek / Renata Grzesik Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:48.15
00:10:48.15
00:01:12.46
00:00:00.26
19
65 Wojciech Najgrodzki / Andrzej Kajanek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:10:49.11
00:10:49.11
00:01:13.42
00:00:00.96
20
23 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:10:49.70
00:10:49.70
00:01:14.01
00:00:00.59
21
39 Jacek Skórnicki / Wojciech Kopkowicz Citroen C2
Klasa 3
00:10:42.27
00:00:10.00
00:10:52.27
00:01:16.58
00:00:02.57
22
55 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:52.94
00:10:52.94
00:01:17.25
00:00:00.67
23
57 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:54.41
00:10:54.41
00:01:18.72
00:00:01.47
24
59 Mateusz Elżbieciak / Marcin Gaura Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:10:45.11
00:00:10.00
00:10:55.11
00:01:19.42
00:00:00.70
25
25 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault Clio
Klasa 4
00:11:02.34
00:11:02.34
00:01:26.65
00:00:07.23
26
61 Kacper Włoch / Piotr Wójcik Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:11:04.48
00:11:04.48
00:01:28.79
00:00:02.14
27
21 Paweł Buchaniec / Przemysław Kurek Peugeot 206
Klasa 4
00:11:04.61
00:11:04.61
00:01:28.92
00:00:00.13
28
38 Magdalena Drożdż / Wojciech Habuda Ctroen Saxo
Klasa 3
00:11:12.68
00:11:12.68
00:01:36.99
00:00:08.07
29
74 Filip Kacprzyk / Damian Dzieża Fiat Seicento
Klasa Gość
00:11:14.61
00:11:14.61
00:01:38.92
00:00:01.93
30
50 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:11:15.65
00:11:15.65
00:01:39.96
00:00:01.04
31
32 Tomasz Kucharski / Krzysztof Kucharski Kia Cee'd
Klasa 4
00:11:17.18
00:11:17.18
00:01:41.49
00:00:01.53
32
36 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:11:10.52
00:00:10.00
00:11:20.52
00:01:44.83
00:00:03.34
33
20 Krzysztof Duraj / Tomasz Duraj Honda Civic
Klasa 4
00:11:21.43
00:11:21.43
00:01:45.74
00:00:00.91
34
46 Przemysław Janik / Zaneta Czara Peugeot 106
Klasa 2
00:11:22.92
00:11:22.92
00:01:47.23
00:00:01.49
35
41 Grzegorz Banach / Tomasz Ryś Peugeot 206
Klasa 3
00:11:26.53
00:11:26.53
00:01:50.84
00:00:03.61
36
60 Marcin Idzi / Dawid Kania Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:11:31.52
00:11:31.52
00:01:55.83
00:00:04.99
37
28 Aleksandra Bernacka / Marcin Śladowski Renault Clio
Klasa 4
00:11:41.53
00:11:41.53
00:02:05.84
00:00:10.01
38
29 Piotr Piesko / Konrad Jaśkiewicz Renault Clio
Klasa 4
00:12:19.43
00:12:19.43
00:02:43.74
00:00:37.90
39
56 Sobczyk Paweł / Dawid Kuczma Fiat Seicento
Klasa 2
00:15:05.37
00:15:05.37
00:05:29.68
00:02:45.94

Sklasyfikowano : 39 zawodników