Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:26.74
00:00:00.00
83.01 km/h
2
57 Marzec Grzegorz
Marcok Krzysztof
Toyota Celica
Klasa 5
00:01:28.63
00:00:01.89
00:00:01.89
81.24 km/h
3
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:31.38
00:00:04.64
00:00:02.75
78.79 km/h
4
41 Śliwa Dominik
Śliwa Marcin
Subaru Impreza
Klasa 4
00:01:33.45
00:00:06.71
00:00:02.07
77.05 km/h
5
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:33.80
00:00:07.06
00:00:00.35
76.76 km/h
6
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:34.06
00:00:07.32
00:00:00.26
76.55 km/h
7
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:34.99
00:00:08.25
00:00:00.93
75.80 km/h
8
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:35.26
00:00:08.52
00:00:00.27
75.58 km/h
9
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:35.96
00:00:09.22
00:00:00.70
75.03 km/h
10
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:36.28
00:00:09.54
00:00:00.32
74.78 km/h
11
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:36.57
00:00:09.83
00:00:00.29
74.56 km/h
12
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:36.89
00:00:10.15
00:00:00.32
74.31 km/h
13
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:37.50
00:00:10.76
00:00:00.61
73.85 km/h
14
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
00:01:38.12
00:00:11.38
00:00:00.62
73.38 km/h
15
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:38.98
00:00:12.24
00:00:00.86
72.74 km/h
16
30 Gunia Grzegorz
Damczyk Mirosław
Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:01:39.36
00:00:12.62
00:00:00.38
72.46 km/h
17
32 Grzegorz Ciombor
Chłapek Tomasz
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:39.66
00:00:12.92
00:00:00.30
72.25 km/h
18
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:39.92
00:00:13.18
00:00:00.26
72.06 km/h
19
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:01:40.02
00:00:13.28
00:00:00.10
71.99 km/h
20
11 Błasiński Konrad
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.46
00:00:14.72
00:00:01.44
70.96 km/h
21
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.67
00:00:14.93
00:00:00.21
70.82 km/h
22
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:01:42.45
00:00:15.71
00:00:00.78
70.28 km/h
23
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:01:42.47
00:00:15.73
00:00:00.02
70.26 km/h
24
20 Sobczyk Paweł
Kuczma Dawid
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.49
00:00:15.75
00:00:00.02
70.25 km/h
25
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:42.83
00:00:16.09
00:00:00.34
70.02 km/h
26
23 Bukowiec Damian
Biłos Damian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.17
00:00:16.43
00:00:00.34
69.79 km/h
27
17 Tomana Jacek
Baś Bartek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:43.18
00:00:16.44
00:00:00.01
69.78 km/h
28
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.95
00:00:17.21
00:00:00.77
69.26 km/h
29
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:44.63
00:00:17.89
00:00:00.68
68.81 km/h
30
4 Żyła Paweł
Krupa Kamil
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:44.64
00:00:17.90
00:00:00.01
68.81 km/h
31
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:44.82
00:00:18.08
00:00:00.18
68.69 km/h
32
39 Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:45.40
00:00:18.66
00:00:00.58
68.31 km/h
33
51 Buchaniec Paweł
Kurek Przemysław
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:46.24
00:00:19.50
00:00:00.84
67.77 km/h
34
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.41
00:00:19.67
00:00:00.17
67.66 km/h
35
19 Krzywdziak Szczepan
Magdalena Wyrwa
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.50
00:00:19.76
00:00:00.09
67.61 km/h
36
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:01:47.06
00:00:20.32
00:00:00.56
67.25 km/h
37
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:47.29
00:00:20.55
00:00:00.23
67.11 km/h
38
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:01:48.11
00:00:21.37
00:00:00.82
66.60 km/h
39
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:51.12
00:00:24.38
00:00:03.01
64.79 km/h
40
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:01:51.72
00:00:24.98
00:00:00.60
64.45 km/h
41
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:01:51.90
00:00:25.16
00:00:00.18
64.34 km/h
42
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:01:53.98
00:00:27.24
00:00:02.08
63.17 km/h
43
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:01:55.07
00:00:28.33
00:00:01.09
62.57 km/h
44
26 Sroka Maciej
Szpak Renata
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:57.50
00:00:30.76
00:00:02.43
61.28 km/h
45
25 Najgrodzki Wojciech
Najgrodzki Jakub
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:59.50
00:00:32.76
00:00:02.00
60.25 km/h
46
31 Przybyła Łukasz
Latosiński Tomasz
Honda Civic
Klasa 3
00:02:02.12
00:00:35.38
00:00:42.62
58.96 km/h
47
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:49.57
00:01:22.83
00:00:47.45
42.46 km/h
48
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:05:07.40
00:03:40.66
00:02:57.83
23.42 km/h
49
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:26:44.89
00:25:18.15
00:21:37.49
4.49 km/h
50
45 Januszek Wojciech
Krawczyk Danie
Opel Astra
Klasa 4
00:58:50.01
00:57:23.27
00:32:05.12
2.04 km/h

Ukończyło odcinek : 50 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:01:26.74
00:01:26.74
00:00:00.00
2
57 Marzec Grzegorz / Marcok Krzysztof Toyota Celica
Klasa 5
00:01:28.63
00:01:28.63
00:00:01.89
00:00:01.89
3
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:31.38
00:01:31.38
00:00:04.64
00:00:02.75
4
41 Śliwa Dominik / Śliwa Marcin Subaru Impreza
Klasa 4
00:01:33.45
00:01:33.45
00:00:06.71
00:00:02.07
5
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:33.80
00:01:33.80
00:00:07.06
00:00:00.35
6
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:01:34.06
00:01:34.06
00:00:07.32
00:00:00.26
7
34 Bednarski Krzysztof / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:01:34.99
00:01:34.99
00:00:08.25
00:00:00.93
8
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:35.26
00:01:35.26
00:00:08.52
00:00:00.27
9
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:01:35.96
00:01:35.96
00:00:09.22
00:00:00.70
10
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:01:36.28
00:01:36.28
00:00:09.54
00:00:00.32
11
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:36.57
00:01:36.57
00:00:09.83
00:00:00.29
12
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:36.89
00:01:36.89
00:00:10.15
00:00:00.32
13
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:37.50
00:01:37.50
00:00:10.76
00:00:00.61
14
54 Rajca Kamil / Wojtoń Jakub Renault Clio
Klasa 4
00:01:38.12
00:01:38.12
00:00:11.38
00:00:00.62
15
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:38.98
00:01:38.98
00:00:12.24
00:00:00.86
16
30 Gunia Grzegorz / Damczyk Mirosław Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:01:39.36
00:01:39.36
00:00:12.62
00:00:00.38
17
32 Grzegorz Ciombor / Chłapek Tomasz Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:39.66
00:01:39.66
00:00:12.92
00:00:00.30
18
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:39.92
00:01:39.92
00:00:13.18
00:00:00.26
19
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:01:40.02
00:01:40.02
00:00:13.28
00:00:00.10
20
11 Błasiński Konrad / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.46
00:01:41.46
00:00:14.72
00:00:01.44
21
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.67
00:01:41.67
00:00:14.93
00:00:00.21
22
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:01:42.45
00:01:42.45
00:00:15.71
00:00:00.78
23
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:01:42.47
00:01:42.47
00:00:15.73
00:00:00.02
24
20 Sobczyk Paweł / Kuczma Dawid Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.49
00:01:42.49
00:00:15.75
00:00:00.02
25
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:42.83
00:01:42.83
00:00:16.09
00:00:00.34
26
23 Bukowiec Damian / Biłos Damian Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.17
00:01:43.17
00:00:16.43
00:00:00.34
27
17 Tomana Jacek / Baś Bartek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:43.18
00:01:43.18
00:00:16.44
00:00:00.01
28
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.95
00:01:43.95
00:00:17.21
00:00:00.77
29
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:44.63
00:01:44.63
00:00:17.89
00:00:00.68
30
4 Żyła Paweł / Krupa Kamil Renault Clio
Klasa Gość
00:01:44.64
00:01:44.64
00:00:17.90
00:00:00.01
31
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:44.82
00:01:44.82
00:00:18.08
00:00:00.18
32
39 Sawicki Łukasz / Wieczorek Mirosław Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:45.40
00:01:45.40
00:00:18.66
00:00:00.58
33
51 Buchaniec Paweł / Kurek Przemysław Peugeot 206
Klasa 4
00:01:46.24
00:01:46.24
00:00:19.50
00:00:00.84
34
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.41
00:01:46.41
00:00:19.67
00:00:00.17
35
19 Krzywdziak Szczepan / Magdalena Wyrwa Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:46.50
00:01:46.50
00:00:19.76
00:00:00.09
36
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:01:47.06
00:01:47.06
00:00:20.32
00:00:00.56
37
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:47.29
00:01:47.29
00:00:20.55
00:00:00.23
38
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:01:48.11
00:01:48.11
00:00:21.37
00:00:00.82
39
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:01:51.12
00:01:51.12
00:00:24.38
00:00:03.01
40
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:01:51.72
00:01:51.72
00:00:24.98
00:00:00.60
41
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:01:51.90
00:01:51.90
00:00:25.16
00:00:00.18
42
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:01:53.98
00:01:53.98
00:00:27.24
00:00:02.08
43
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:01:55.07
00:01:55.07
00:00:28.33
00:00:01.09
44
26 Sroka Maciej / Szpak Renata Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:57.50
00:01:57.50
00:00:30.76
00:00:02.43
45
25 Najgrodzki Wojciech / Najgrodzki Jakub Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:59.50
00:01:59.50
00:00:32.76
00:00:02.00
46
31 Przybyła Łukasz / Latosiński Tomasz Honda Civic
Klasa 3
00:02:02.12
00:02:02.12
00:00:35.38
00:00:02.62
47
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:49.57
00:02:49.57
00:01:22.83
00:00:47.45
48
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:05:07.40
00:05:07.40
00:03:40.66
00:02:17.83
49
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:26:44.89
00:26:44.89
00:25:18.15
00:21:37.49
50
45 Januszek Wojciech / Krawczyk Danie Opel Astra
Klasa 4
00:58:50.01
00:58:50.01
00:57:23.27
00:32:05.12

Sklasyfikowano : 50 zawodników