Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:51.41
00:00:00.00
64.63 km/h
2
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:55.38
00:00:03.97
00:00:03.97
62.40 km/h
3
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:55.61
00:00:04.20
00:00:00.23
62.28 km/h
4
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:56.11
00:00:04.70
00:00:00.50
62.01 km/h
5
51 Buchaniec Paweł
Kurek Przemysław
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:59.25
00:00:07.84
00:00:03.14
60.38 km/h
6
32 Grzegorz Ciombor
Chłapek Tomasz
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:59.55
00:00:08.14
00:00:00.30
60.23 km/h
7
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:59.78
00:00:08.37
00:00:00.23
60.11 km/h
8
4 Żyła Paweł
Krupa Kamil
Renault Clio
Klasa Gość
00:02:00.13
00:00:08.72
00:00:40.35
59.94 km/h
9
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:00.83
00:00:09.42
00:00:00.70
59.59 km/h
10
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:02:01.02
00:00:09.61
00:00:00.19
59.49 km/h
11
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:02:01.03
00:00:09.62
00:00:00.01
59.49 km/h
12
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:02:01.33
00:00:09.92
00:00:00.30
59.34 km/h
13
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:02:01.59
00:00:10.18
00:00:00.26
59.22 km/h
14
39 Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:02.06
00:00:10.65
00:00:00.47
58.99 km/h
15
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:02:02.11
00:00:10.70
00:00:00.05
58.96 km/h
16
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:02.42
00:00:11.01
00:00:00.31
58.81 km/h
17
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:02:02.88
00:00:11.47
00:00:00.46
58.59 km/h
18
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:02:02.91
00:00:11.50
00:00:00.03
58.58 km/h
19
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:02:02.97
00:00:11.56
00:00:00.06
58.55 km/h
20
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:02:03.77
00:00:12.36
00:00:00.80
58.17 km/h
21
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:02:04.02
00:00:12.61
00:00:00.25
58.06 km/h
22
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:04.27
00:00:12.86
00:00:00.25
57.94 km/h
23
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:04.63
00:00:13.22
00:00:00.36
57.77 km/h
24
30 Gunia Grzegorz
Damczyk Mirosław
Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:02:04.73
00:00:13.32
00:00:00.10
57.72 km/h
25
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:02:05.53
00:00:14.12
00:00:00.80
57.36 km/h
26
23 Bukowiec Damian
Biłos Damian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:05.73
00:00:14.32
00:00:00.20
57.27 km/h
27
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
00:02:06.16
00:00:14.75
00:00:00.43
57.07 km/h
28
17 Tomana Jacek
Baś Bartek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:06.27
00:00:14.86
00:00:00.11
57.02 km/h
29
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:02:06.61
00:00:15.20
00:00:00.34
56.87 km/h
30
20 Sobczyk Paweł
Kuczma Dawid
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:07.05
00:00:15.64
00:00:00.44
56.67 km/h
31
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:02:07.14
00:00:15.73
00:00:00.09
56.63 km/h
32
25 Najgrodzki Wojciech
Najgrodzki Jakub
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:07.56
00:00:16.15
00:00:00.42
56.44 km/h
33
19 Krzywdziak Szczepan
Magdalena Wyrwa
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:07.72
00:00:16.31
00:00:00.16
56.37 km/h
34
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:07.77
00:00:16.36
00:00:00.05
56.35 km/h
35
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:08.27
00:00:16.86
00:00:00.50
56.13 km/h
36
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:09.56
00:00:18.15
00:00:01.29
55.57 km/h
37
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:02:11.67
00:00:20.26
00:00:02.11
54.68 km/h
38
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:14.58
00:00:23.17
00:00:02.91
53.50 km/h
39
41 Śliwa Dominik
Śliwa Marcin
Subaru Impreza
Klasa 4
00:02:16.08
00:00:24.67
00:00:01.50
52.91 km/h
40
26 Sroka Maciej
Szpak Renata
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:16.44
00:00:25.03
00:00:00.36
52.77 km/h
41
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:16.61
00:00:25.20
00:00:00.17
52.70 km/h
42
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:17.61
00:00:26.20
00:00:01.00
52.32 km/h
43
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:02:20.00
00:00:28.59
00:00:02.39
51.43 km/h
44
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:27.92
00:00:36.51
00:00:07.92
48.67 km/h
45
11 Błasiński Konrad
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:31.88
00:00:40.47
00:00:03.96
47.41 km/h
46
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:02:35.31
00:00:43.90
00:00:03.43
46.36 km/h
47
45 Januszek Wojciech
Krawczyk Danie
Opel Astra
Klasa 4
00:03:21.19
00:01:29.78
35.79 km/h
48
31 Przybyła Łukasz
Latosiński Tomasz
Honda Civic
Klasa 3
00:04:23.55
00:02:32.14
00:01:02.36
27.32 km/h
49
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:09:20.64
00:07:29.23
12.84 km/h
50
57 Marzec Grzegorz
Marcok Krzysztof
Toyota Celica
Klasa 5
00:14:39.47
00:12:48.06
00:05:18.83
8.19 km/h

Ukończyło odcinek : 50 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:03:18.15
00:03:18.15
00:00:00.00
2
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:03:26.76
00:03:26.76
00:00:08.61
00:00:08.61
3
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:03:30.17
00:03:30.17
00:00:12.02
00:00:03.41
4
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:32.18
00:03:32.18
00:00:14.03
00:00:02.01
5
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:03:35.04
00:03:35.04
00:00:16.89
00:00:02.86
6
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:03:35.39
00:03:35.39
00:00:17.24
00:00:00.35
7
34 Bednarski Krzysztof / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:03:35.82
00:03:35.82
00:00:17.67
00:00:00.43
8
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:03:37.91
00:03:37.91
00:00:19.76
00:00:02.09
9
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:03:38.07
00:03:38.07
00:00:19.92
00:00:00.16
10
32 Grzegorz Ciombor / Chłapek Tomasz Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:03:39.21
00:03:39.21
00:00:21.06
00:00:01.14
11
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:03:41.05
00:03:41.05
00:00:22.90
00:00:01.84
12
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:03:41.86
00:03:41.86
00:00:23.71
00:00:00.81
13
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:03:43.03
00:03:43.03
00:00:24.88
00:00:01.17
14
30 Gunia Grzegorz / Damczyk Mirosław Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:03:44.09
00:03:44.09
00:00:25.94
00:00:01.06
15
54 Rajca Kamil / Wojtoń Jakub Renault Clio
Klasa 4
00:03:44.28
00:03:44.28
00:00:26.13
00:00:00.19
16
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:44.55
00:03:44.55
00:00:26.40
00:00:00.27
17
4 Żyła Paweł / Krupa Kamil Renault Clio
Klasa Gość
00:03:44.77
00:03:44.77
00:00:26.62
00:00:00.22
18
51 Buchaniec Paweł / Kurek Przemysław Peugeot 206
Klasa 4
00:03:45.49
00:03:45.49
00:00:27.34
00:00:00.72
19
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:03:45.80
00:03:45.80
00:00:27.65
00:00:00.31
20
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:03:46.49
00:03:46.49
00:00:28.34
00:00:00.69
21
39 Sawicki Łukasz / Wieczorek Mirosław Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:47.46
00:03:47.46
00:00:29.31
00:00:00.97
22
23 Bukowiec Damian / Biłos Damian Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:48.90
00:03:48.90
00:00:30.75
00:00:01.44
23
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:03:49.06
00:03:49.06
00:00:30.91
00:00:00.16
24
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:49.09
00:03:49.09
00:00:30.94
00:00:00.03
25
17 Tomana Jacek / Baś Bartek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:49.45
00:03:49.45
00:00:31.30
00:00:00.36
26
41 Śliwa Dominik / Śliwa Marcin Subaru Impreza
Klasa 4
00:03:49.53
00:03:49.53
00:00:31.38
00:00:00.08
27
20 Sobczyk Paweł / Kuczma Dawid Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:49.54
00:03:49.54
00:00:31.39
00:00:00.01
28
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:03:50.83
00:03:50.83
00:00:32.68
00:00:01.29
29
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:51.23
00:03:51.23
00:00:33.08
00:00:00.40
30
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:03:51.77
00:03:51.77
00:00:33.62
00:00:00.54
31
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:52.22
00:03:52.22
00:00:34.07
00:00:00.45
32
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:03:53.54
00:03:53.54
00:00:35.39
00:00:01.32
33
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:54.18
00:03:54.18
00:00:36.03
00:00:00.64
34
19 Krzywdziak Szczepan / Magdalena Wyrwa Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:54.22
00:03:54.22
00:00:36.07
00:00:00.04
35
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:03:54.81
00:03:54.81
00:00:36.66
00:00:00.59
36
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:03:55.31
00:03:55.31
00:00:37.16
00:00:00.50
37
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:04:06.74
00:04:06.74
00:00:48.59
00:00:11.43
38
25 Najgrodzki Wojciech / Najgrodzki Jakub Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:04:07.06
00:04:07.06
00:00:48.91
00:00:00.32
39
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:04:11.59
00:04:11.59
00:00:53.44
00:00:04.53
40
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:04:11.72
00:04:11.72
00:00:53.57
00:00:00.13
41
11 Błasiński Konrad / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:13.34
00:04:13.34
00:00:55.19
00:00:01.62
42
26 Sroka Maciej / Szpak Renata Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:13.94
00:04:13.94
00:00:55.79
00:00:00.60
43
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:04:15.21
00:04:15.21
00:00:57.06
00:00:01.27
44
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:06.18
00:05:06.18
00:01:48.03
00:00:50.97
45
31 Przybyła Łukasz / Latosiński Tomasz Honda Civic
Klasa 3
00:06:25.67
00:06:25.67
00:03:07.52
00:01:19.49
46
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:07:25.01
00:07:25.01
00:04:06.86
00:00:59.34
47
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:11:08.75
00:11:08.75
00:07:50.60
00:03:43.74
48
57 Marzec Grzegorz / Marcok Krzysztof Toyota Celica
Klasa 5
00:16:08.10
00:16:08.10
00:12:49.95
00:04:59.35
49
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:28:59.47
00:28:59.47
00:25:41.32
00:12:51.37
50
45 Januszek Wojciech / Krawczyk Danie Opel Astra
Klasa 4
01:02:11.20
01:02:11.20
00:58:53.05
00:33:11.73

Sklasyfikowano : 50 zawodników