Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:29.35
00:00:00.00
80.58 km/h
2
57 Marzec Grzegorz
Marcok Krzysztof
Toyota Celica
Klasa 5
00:01:31.58
00:00:02.23
00:00:02.23
78.62 km/h
3
30 Gunia Grzegorz
Damczyk Mirosław
Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:01:32.49
00:00:03.14
00:00:00.91
77.85 km/h
4
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:32.62
00:00:03.27
00:00:00.13
77.74 km/h
5
32 Grzegorz Ciombor
Chłapek Tomasz
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:33.13
00:00:03.78
00:00:00.51
77.31 km/h
6
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:33.22
00:00:03.87
00:00:00.09
77.24 km/h
7
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:33.62
00:00:04.27
00:00:00.40
76.91 km/h
8
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
00:01:33.66
00:00:04.31
00:00:00.04
76.87 km/h
9
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:33.84
00:00:04.49
00:00:00.18
76.73 km/h
10
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:35.06
00:00:05.71
00:00:01.22
75.74 km/h
11
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:01:35.28
00:00:05.93
00:00:00.22
75.57 km/h
12
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:35.40
00:00:06.05
00:00:00.12
75.47 km/h
13
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:35.41
00:00:06.06
00:00:00.01
75.46 km/h
14
41 Śliwa Dominik
Śliwa Marcin
Subaru Impreza
Klasa 4
00:01:35.49
00:00:06.14
00:00:00.08
75.40 km/h
15
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:36.46
00:00:07.11
00:00:00.97
74.64 km/h
16
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:36.81
00:00:07.46
00:00:00.35
74.37 km/h
17
4 Żyła Paweł
Krupa Kamil
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:37.05
00:00:07.70
00:00:00.24
74.19 km/h
18
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:37.42
00:00:08.07
00:00:00.37
73.91 km/h
19
39 Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:37.99
00:00:08.64
00:00:00.57
73.48 km/h
20
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:01:38.46
00:00:09.11
00:00:00.47
73.13 km/h
21
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:38.76
00:00:09.41
00:00:00.30
72.90 km/h
22
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:39.79
00:00:10.44
00:00:01.03
72.15 km/h
23
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:39.84
00:00:10.49
00:00:00.05
72.12 km/h
24
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:41.28
00:00:11.93
00:00:01.44
71.09 km/h
25
17 Tomana Jacek
Baś Bartek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:41.35
00:00:12.00
00:00:00.07
71.04 km/h
26
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.43
00:00:13.08
00:00:01.08
70.29 km/h
27
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:01:42.45
00:00:13.10
00:00:00.02
70.28 km/h
28
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:01:42.74
00:00:13.39
00:00:00.29
70.08 km/h
29
20 Sobczyk Paweł
Kuczma Dawid
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.87
00:00:13.52
00:00:00.13
69.99 km/h
30
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:01:42.91
00:00:13.56
00:00:00.04
69.96 km/h
31
23 Bukowiec Damian
Biłos Damian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:42.92
00:00:13.57
00:00:00.01
69.96 km/h
32
25 Najgrodzki Wojciech
Najgrodzki Jakub
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:43.48
00:00:14.13
00:00:00.56
69.58 km/h
33
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:44.36
00:00:15.01
00:00:00.88
68.99 km/h
34
51 Buchaniec Paweł
Kurek Przemysław
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:44.38
00:00:15.03
00:00:00.02
68.98 km/h
35
19 Krzywdziak Szczepan
Magdalena Wyrwa
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:44.55
00:00:15.20
00:00:00.17
68.87 km/h
36
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:01:44.74
00:00:15.39
00:00:00.19
68.74 km/h
37
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:44.75
00:00:15.40
00:00:00.01
68.74 km/h
38
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:01:47.45
00:00:18.10
00:00:02.70
67.01 km/h
39
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:48.81
00:00:19.46
00:00:01.36
66.17 km/h
40
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:48.94
00:00:19.59
00:00:00.13
66.09 km/h
41
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:01:49.06
00:00:19.71
00:00:00.12
66.02 km/h
42
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:01:49.75
00:00:20.40
00:00:00.69
65.60 km/h
43
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:50.97
00:00:21.62
00:00:01.22
64.88 km/h
44
26 Sroka Maciej
Szpak Renata
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:53.21
00:00:23.86
00:00:02.24
63.60 km/h
45
31 Przybyła Łukasz
Latosiński Tomasz
Honda Civic
Klasa 3
00:01:54.69
00:00:25.34
00:00:01.48
62.78 km/h
46
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:54.95
00:00:25.60
00:00:00.26
62.64 km/h
47
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:55.19
00:00:25.84
00:00:00.24
62.51 km/h
48
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:56.35
00:00:27.00
00:00:01.16
61.88 km/h

Ukończyło odcinek : 48 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:04:51.37
00:04:51.37
00:00:00.00
2
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:04:56.11
00:04:56.11
00:00:04.74
00:00:04.74
3
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:04.80
00:05:04.80
00:00:13.43
00:00:08.69
4
34 Bednarski Krzysztof / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:05:09.66
00:05:09.66
00:00:18.29
00:00:04.86
5
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:05:11.85
00:05:11.85
00:00:20.48
00:00:02.19
6
32 Grzegorz Ciombor / Chłapek Tomasz Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:05:12.34
00:05:12.34
00:00:20.97
00:00:00.49
7
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:05:13.13
00:05:13.13
00:00:21.76
00:00:00.79
8
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:05:14.53
00:05:14.53
00:00:23.16
00:00:01.40
9
30 Gunia Grzegorz / Damczyk Mirosław Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:05:16.58
00:05:16.58
00:00:25.21
00:00:02.05
10
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:05:16.65
00:05:16.65
00:00:25.28
00:00:00.07
11
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:05:17.26
00:05:17.26
00:00:25.89
00:00:00.61
12
54 Rajca Kamil / Wojtoń Jakub Renault Clio
Klasa 4
00:05:17.94
00:05:17.94
00:00:26.57
00:00:00.68
13
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:19.96
00:05:19.96
00:00:28.59
00:00:02.02
14
4 Żyła Paweł / Krupa Kamil Renault Clio
Klasa Gość
00:05:21.82
00:05:21.82
00:00:30.45
00:00:01.86
15
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:05:22.61
00:05:22.61
00:00:31.24
00:00:00.79
16
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:05:23.79
00:05:23.79
00:00:32.42
00:00:01.18
17
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:05:23.85
00:05:23.85
00:00:32.48
00:00:00.06
18
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:05:24.95
00:05:24.95
00:00:33.58
00:00:01.10
19
41 Śliwa Dominik / Śliwa Marcin Subaru Impreza
Klasa 4
00:05:25.02
00:05:25.02
00:00:33.65
00:00:00.07
20
39 Sawicki Łukasz / Wieczorek Mirosław Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:25.45
00:05:25.45
00:00:34.08
00:00:00.43
21
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:05:26.11
00:05:26.11
00:00:34.74
00:00:00.66
22
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:28.65
00:05:28.65
00:00:37.28
00:00:02.54
23
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:28.88
00:05:28.88
00:00:37.51
00:00:00.23
24
51 Buchaniec Paweł / Kurek Przemysław Peugeot 206
Klasa 4
00:05:29.87
00:05:29.87
00:00:38.50
00:00:00.99
25
17 Tomana Jacek / Baś Bartek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:30.80
00:05:30.80
00:00:39.43
00:00:00.93
26
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:05:31.61
00:05:31.61
00:00:40.24
00:00:00.81
27
23 Bukowiec Damian / Biłos Damian Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:31.82
00:05:31.82
00:00:40.45
00:00:00.21
28
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:05:31.97
00:05:31.97
00:00:40.60
00:00:00.15
29
20 Sobczyk Paweł / Kuczma Dawid Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:32.41
00:05:32.41
00:00:41.04
00:00:00.44
30
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:05:33.10
00:05:33.10
00:00:41.73
00:00:00.69
31
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:05:34.82
00:05:34.82
00:00:43.45
00:00:01.72
32
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:36.61
00:05:36.61
00:00:45.24
00:00:01.79
33
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:05:37.76
00:05:37.76
00:00:46.39
00:00:01.15
34
19 Krzywdziak Szczepan / Magdalena Wyrwa Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:38.77
00:05:38.77
00:00:47.40
00:00:01.01
35
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:05:39.55
00:05:39.55
00:00:48.18
00:00:00.78
36
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:48.57
00:05:48.57
00:00:57.20
00:00:09.02
37
25 Najgrodzki Wojciech / Najgrodzki Jakub Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:50.54
00:05:50.54
00:00:59.17
00:00:01.97
38
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:53.97
00:05:53.97
00:01:02.60
00:00:03.43
39
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:05:55.80
00:05:55.80
00:01:04.43
00:00:01.83
40
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:05:59.17
00:05:59.17
00:01:07.80
00:00:03.37
41
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:06:02.56
00:06:02.56
00:01:11.19
00:00:03.39
42
26 Sroka Maciej / Szpak Renata Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:07.15
00:06:07.15
00:01:15.78
00:00:04.59
43
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:06:55.12
00:06:55.12
00:02:03.75
00:00:47.97
44
31 Przybyła Łukasz / Latosiński Tomasz Honda Civic
Klasa 3
00:08:20.36
00:08:20.36
00:03:28.99
00:01:25.24
45
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:09:19.96
00:09:19.96
00:04:28.59
00:00:59.60
46
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:12:58.50
00:12:58.50
00:08:07.13
00:03:38.54
47
57 Marzec Grzegorz / Marcok Krzysztof Toyota Celica
Klasa 5
00:17:39.68
00:17:39.68
00:12:48.31
00:04:41.18
48
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:30:44.22
00:30:44.22
00:25:52.85
00:13:04.54

Sklasyfikowano : 48 zawodników