Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:51.78
00:00:00.00
64.41 km/h
2
32 Grzegorz Ciombor
Chłapek Tomasz
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:54.75
00:00:02.97
00:00:02.97
62.75 km/h
3
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:54.81
00:00:03.03
00:00:00.06
62.71 km/h
4
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:55.70
00:00:03.92
00:00:00.89
62.23 km/h
5
30 Gunia Grzegorz
Damczyk Mirosław
Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:01:56.75
00:00:04.97
00:00:01.05
61.67 km/h
6
51 Buchaniec Paweł
Kurek Przemysław
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:57.31
00:00:05.53
00:00:00.56
61.38 km/h
7
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:57.44
00:00:05.66
00:00:00.13
61.31 km/h
8
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:57.55
00:00:05.77
00:00:00.11
61.25 km/h
9
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:59.22
00:00:07.44
00:00:01.67
60.39 km/h
10
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:59.86
00:00:08.08
00:00:00.64
60.07 km/h
11
4 Żyła Paweł
Krupa Kamil
Renault Clio
Klasa Gość
00:02:00.31
00:00:08.53
00:00:40.45
59.85 km/h
12
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:00.52
00:00:08.74
00:00:00.21
59.74 km/h
13
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:02:00.92
00:00:09.14
00:00:00.40
59.54 km/h
14
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:00.98
00:00:09.20
00:00:00.06
59.51 km/h
15
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:02:01.03
00:00:09.25
00:00:00.05
59.49 km/h
16
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:01.30
00:00:09.52
00:00:00.27
59.36 km/h
17
39 Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:01.36
00:00:09.58
00:00:00.06
59.33 km/h
18
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:02:01.64
00:00:09.86
00:00:00.28
59.19 km/h
19
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:02.06
00:00:10.28
00:00:00.42
58.99 km/h
20
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:02.56
00:00:10.78
00:00:00.50
58.75 km/h
21
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:02:02.80
00:00:11.02
00:00:00.24
58.63 km/h
22
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:02:03.11
00:00:11.33
00:00:00.31
58.48 km/h
23
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:02:03.94
00:00:12.16
00:00:00.83
58.09 km/h
24
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
00:02:04.05
00:00:12.27
00:00:00.11
58.04 km/h
25
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:02:04.19
00:00:12.41
00:00:00.14
57.98 km/h
26
19 Krzywdziak Szczepan
Magdalena Wyrwa
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:04.47
00:00:12.69
00:00:00.28
57.85 km/h
27
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:04.75
00:00:12.97
00:00:00.28
57.72 km/h
28
23 Bukowiec Damian
Biłos Damian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:04.77
00:00:12.99
00:00:00.02
57.71 km/h
29
41 Śliwa Dominik
Śliwa Marcin
Subaru Impreza
Klasa 4
00:02:05.23
00:00:13.45
00:00:00.46
57.49 km/h
30
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:02:06.11
00:00:14.33
00:00:00.88
57.09 km/h
31
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:06.19
00:00:14.41
00:00:00.08
57.06 km/h
32
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:02:06.34
00:00:14.56
00:00:00.15
56.99 km/h
33
25 Najgrodzki Wojciech
Najgrodzki Jakub
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:06.83
00:00:15.05
00:00:00.49
56.77 km/h
34
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:07.06
00:00:15.28
00:00:00.23
56.67 km/h
35
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:07.08
00:00:15.30
00:00:00.02
56.66 km/h
36
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:02:07.52
00:00:15.74
00:00:00.44
56.46 km/h
37
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:02:08.67
00:00:16.89
00:00:01.15
55.96 km/h
38
20 Sobczyk Paweł
Kuczma Dawid
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:08.78
00:00:17.00
00:00:00.11
55.91 km/h
39
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:02:09.89
00:00:18.11
00:00:01.11
55.43 km/h
40
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:02:11.61
00:00:19.83
00:00:01.72
54.71 km/h
41
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:02:12.70
00:00:20.92
00:00:01.09
54.26 km/h
42
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:13.33
00:00:21.55
00:00:00.63
54.00 km/h
43
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:13.89
00:00:22.11
00:00:00.56
53.78 km/h
44
17 Tomana Jacek
Baś Bartek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:17.14
00:00:25.36
00:00:03.25
52.50 km/h
45
26 Sroka Maciej
Szpak Renata
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:23.03
00:00:31.25
00:00:05.89
50.34 km/h
46
31 Przybyła Łukasz
Latosiński Tomasz
Honda Civic
Klasa 3
00:02:24.52
00:00:32.74
00:00:01.49
49.82 km/h
47
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:11:57.23
00:10:05.45
00:09:32.71
10.04 km/h

Ukończyło odcinek : 47 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:06:43.15
00:06:43.15
00:00:00.00
2
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:06:50.92
00:06:50.92
00:00:07.77
00:00:07.77
3
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:07:06.86
00:07:06.86
00:00:23.71
00:00:15.94
4
32 Grzegorz Ciombor / Chłapek Tomasz Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:07:07.09
00:07:07.09
00:00:23.94
00:00:00.23
5
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:07:09.29
00:07:09.29
00:00:26.14
00:00:02.20
6
34 Bednarski Krzysztof / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:07:10.18
00:07:10.18
00:00:27.03
00:00:00.89
7
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:07:10.23
00:07:10.23
00:00:27.08
00:00:00.05
8
30 Gunia Grzegorz / Damczyk Mirosław Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:07:13.33
00:07:13.33
00:00:30.18
00:00:03.10
9
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:07:14.77
00:07:14.77
00:00:31.62
00:00:01.44
10
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:07:17.12
00:07:17.12
00:00:33.97
00:00:02.35
11
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:07:17.68
00:07:17.68
00:00:34.53
00:00:00.56
12
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:07:19.18
00:07:19.18
00:00:36.03
00:00:01.50
13
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:07:21.40
00:07:21.40
00:00:38.25
00:00:02.22
14
54 Rajca Kamil / Wojtoń Jakub Renault Clio
Klasa 4
00:07:21.99
00:07:21.99
00:00:38.84
00:00:00.59
15
4 Żyła Paweł / Krupa Kamil Renault Clio
Klasa Gość
00:07:22.13
00:07:22.13
00:00:38.98
00:00:00.14
16
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:07:23.53
00:07:23.53
00:00:40.38
00:00:01.40
17
39 Sawicki Łukasz / Wieczorek Mirosław Citroen Saxo
Klasa 3
00:07:26.81
00:07:26.81
00:00:43.66
00:00:03.28
18
51 Buchaniec Paweł / Kurek Przemysław Peugeot 206
Klasa 4
00:07:27.18
00:07:27.18
00:00:44.03
00:00:00.37
19
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:07:29.14
00:07:29.14
00:00:45.99
00:00:01.96
20
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:07:29.22
00:07:29.22
00:00:46.07
00:00:00.08
21
41 Śliwa Dominik / Śliwa Marcin Subaru Impreza
Klasa 4
00:07:30.25
00:07:30.25
00:00:47.10
00:00:01.03
22
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:31.44
00:07:31.44
00:00:48.29
00:00:01.19
23
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:07:33.68
00:07:33.68
00:00:50.53
00:00:02.24
24
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:35.71
00:07:35.71
00:00:52.56
00:00:02.03
25
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:07:35.80
00:07:35.80
00:00:52.65
00:00:00.09
26
23 Bukowiec Damian / Biłos Damian Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:36.59
00:07:36.59
00:00:53.44
00:00:00.79
27
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:07:37.72
00:07:37.72
00:00:54.57
00:00:01.13
28
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:07:38.31
00:07:38.31
00:00:55.16
00:00:00.59
29
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:07:40.56
00:07:40.56
00:00:57.41
00:00:02.25
30
20 Sobczyk Paweł / Kuczma Dawid Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:41.19
00:07:41.19
00:00:58.04
00:00:00.63
31
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:42.80
00:07:42.80
00:00:59.65
00:00:01.61
32
19 Krzywdziak Szczepan / Magdalena Wyrwa Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:43.24
00:07:43.24
00:01:00.09
00:00:00.44
33
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:07:45.80
00:07:45.80
00:01:02.65
00:00:02.56
34
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:07:47.07
00:07:47.07
00:01:03.92
00:00:01.27
35
17 Tomana Jacek / Baś Bartek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:47.94
00:07:47.94
00:01:04.79
00:00:00.87
36
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:53.32
00:07:53.32
00:01:10.17
00:00:05.38
37
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:07:55.27
00:07:55.27
00:01:12.12
00:00:01.95
38
25 Najgrodzki Wojciech / Najgrodzki Jakub Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:57.37
00:07:57.37
00:01:14.22
00:00:02.10
39
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:08:04.47
00:08:04.47
00:01:21.32
00:00:07.10
40
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:08:06.50
00:08:06.50
00:01:23.35
00:00:02.03
41
26 Sroka Maciej / Szpak Renata Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:30.18
00:08:30.18
00:01:47.03
00:00:23.68
42
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:09:09.01
00:09:09.01
00:02:25.86
00:00:38.83
43
31 Przybyła Łukasz / Latosiński Tomasz Honda Civic
Klasa 3
00:10:44.88
00:10:44.88
00:04:01.73
00:01:35.87
44
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:11:33.29
00:11:33.29
00:04:50.14
00:00:48.41
45
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:15:10.11
00:15:10.11
00:08:26.96
00:03:36.82
46
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:17:56.40
00:17:56.40
00:11:13.25
00:02:46.29
47
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:32:51.30
00:32:51.30
00:26:08.15
00:14:54.90

Sklasyfikowano : 47 zawodników