Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:21.55
00:00:00.00
88.29 km/h
2
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:24.08
00:00:02.53
00:00:02.53
85.63 km/h
3
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
00:01:24.91
00:00:03.36
00:00:00.83
84.80 km/h
4
32 Grzegorz Ciombor
Chłapek Tomasz
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:25.66
00:00:04.11
00:00:00.75
84.05 km/h
5
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:01:29.55
00:00:08.00
00:00:03.89
80.40 km/h
6
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:29.61
00:00:08.06
00:00:00.06
80.35 km/h
7
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:29.84
00:00:08.29
00:00:00.23
80.14 km/h
8
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:29.91
00:00:08.36
00:00:00.07
80.08 km/h
9
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:30.17
00:00:08.62
00:00:00.26
79.85 km/h
10
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:30.50
00:00:08.95
00:00:00.33
79.56 km/h
11
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:01:30.56
00:00:09.01
00:00:00.06
79.51 km/h
12
4 Żyła Paweł
Krupa Kamil
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:31.64
00:00:10.09
00:00:01.08
78.57 km/h
13
51 Buchaniec Paweł
Kurek Przemysław
Peugeot 206
Klasa 4
00:01:31.81
00:00:10.26
00:00:00.17
78.42 km/h
14
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:32.14
00:00:10.59
00:00:00.33
78.14 km/h
15
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:32.34
00:00:10.79
00:00:00.20
77.97 km/h
16
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:32.39
00:00:10.84
00:00:00.05
77.93 km/h
17
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:32.61
00:00:11.06
00:00:00.22
77.75 km/h
18
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:32.72
00:00:11.17
00:00:00.11
77.65 km/h
19
39 Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:33.31
00:00:11.76
00:00:00.59
77.16 km/h
20
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:34.08
00:00:12.53
00:00:00.77
76.53 km/h
21
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:34.53
00:00:12.98
00:00:00.45
76.17 km/h
22
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:34.78
00:00:13.23
00:00:00.25
75.97 km/h
23
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:35.81
00:00:14.26
00:00:01.03
75.15 km/h
24
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:01:36.00
00:00:14.45
00:00:00.19
75.00 km/h
25
20 Sobczyk Paweł
Kuczma Dawid
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:36.06
00:00:14.51
00:00:00.06
74.95 km/h
26
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:36.17
00:00:14.62
00:00:00.11
74.87 km/h
27
19 Krzywdziak Szczepan
Magdalena Wyrwa
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:36.41
00:00:14.86
00:00:00.24
74.68 km/h
28
23 Bukowiec Damian
Biłos Damian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:36.61
00:00:15.06
00:00:00.20
74.53 km/h
29
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:36.89
00:00:15.34
00:00:00.28
74.31 km/h
30
17 Tomana Jacek
Baś Bartek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:37.14
00:00:15.59
00:00:00.25
74.12 km/h
31
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:01:37.81
00:00:16.26
00:00:00.67
73.61 km/h
32
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:40.25
00:00:18.70
00:00:02.44
71.82 km/h
33
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:40.44
00:00:18.89
00:00:00.19
71.68 km/h
34
30 Gunia Grzegorz
Damczyk Mirosław
Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:01:40.94
00:00:19.39
00:00:00.50
71.33 km/h
35
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:01:41.05
00:00:19.50
00:00:00.00
71.25 km/h
36
25 Najgrodzki Wojciech
Najgrodzki Jakub
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:41.05
00:00:19.50
00:00:00.00
71.25 km/h
37
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:42.98
00:00:21.43
00:00:01.93
69.92 km/h
38
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:01:43.33
00:00:21.78
00:00:00.35
69.68 km/h
39
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:01:44.06
00:00:22.51
00:00:00.73
69.19 km/h
40
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:01:44.44
00:00:22.89
00:00:00.38
68.94 km/h
41
31 Przybyła Łukasz
Latosiński Tomasz
Honda Civic
Klasa 3
00:01:46.84
00:00:25.29
00:00:02.40
67.39 km/h
42
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:47.22
00:00:25.67
00:00:00.38
67.15 km/h
43
41 Śliwa Dominik
Śliwa Marcin
Subaru Impreza
Klasa 4
00:01:47.75
00:00:26.20
00:00:00.53
66.82 km/h
44
26 Sroka Maciej
Szpak Renata
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.98
00:00:30.43
00:00:04.23
64.30 km/h
45
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:53.02
00:00:31.47
00:00:01.04
63.71 km/h
46
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:01:58.72
00:00:37.17
00:00:05.70
60.65 km/h
47
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:05:49.55
00:04:28.00
20.60 km/h

Ukończyło odcinek : 47 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:08:04.70
00:08:04.70
00:00:00.00
2
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:08:15.00
00:08:15.00
00:00:10.30
00:00:10.30
3
32 Grzegorz Ciombor / Chłapek Tomasz Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:08:32.75
00:08:32.75
00:00:28.05
00:00:17.75
4
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:08:36.77
00:08:36.77
00:00:32.07
00:00:04.02
5
34 Bednarski Krzysztof / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:08:39.79
00:08:39.79
00:00:35.09
00:00:00.00
6
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:08:39.79
00:08:39.79
00:00:35.09
00:00:00.00
7
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:08:40.40
00:08:40.40
00:00:35.70
00:00:00.61
8
54 Rajca Kamil / Wojtoń Jakub Renault Clio
Klasa 4
00:08:46.90
00:08:46.90
00:00:42.20
00:00:06.50
9
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:08:46.96
00:08:46.96
00:00:42.26
00:00:00.06
10
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:08:47.16
00:08:47.16
00:00:42.46
00:00:00.20
11
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:08:50.40
00:08:50.40
00:00:45.70
00:00:03.24
12
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:08:51.32
00:08:51.32
00:00:46.62
00:00:00.92
13
4 Żyła Paweł / Krupa Kamil Renault Clio
Klasa Gość
00:08:53.77
00:08:53.77
00:00:49.07
00:00:02.45
14
30 Gunia Grzegorz / Damczyk Mirosław Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:08:54.27
00:08:54.27
00:00:49.57
00:00:00.50
15
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:08:58.06
00:08:58.06
00:00:53.36
00:00:03.79
16
51 Buchaniec Paweł / Kurek Przemysław Peugeot 206
Klasa 4
00:08:58.99
00:08:58.99
00:00:54.29
00:00:00.93
17
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:08:59.78
00:08:59.78
00:00:55.08
00:00:00.79
18
39 Sawicki Łukasz / Wieczorek Mirosław Citroen Saxo
Klasa 3
00:09:00.12
00:09:00.12
00:00:55.42
00:00:00.34
19
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:09:03.23
00:09:03.23
00:00:58.53
00:00:03.11
20
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:03.78
00:09:03.78
00:00:59.08
00:00:00.55
21
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:09:08.41
00:09:08.41
00:01:03.71
00:00:04.63
22
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:09:12.50
00:09:12.50
00:01:07.80
00:00:04.09
23
23 Bukowiec Damian / Biłos Damian Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:13.20
00:09:13.20
00:01:08.50
00:00:00.70
24
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:09:16.12
00:09:16.12
00:01:11.42
00:00:02.92
25
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:16.15
00:09:16.15
00:01:11.45
00:00:00.03
26
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:09:16.56
00:09:16.56
00:01:11.86
00:00:00.41
27
20 Sobczyk Paweł / Kuczma Dawid Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:17.25
00:09:17.25
00:01:12.55
00:00:00.69
28
41 Śliwa Dominik / Śliwa Marcin Subaru Impreza
Klasa 4
00:09:18.00
00:09:18.00
00:01:13.30
00:00:00.75
29
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:18.61
00:09:18.61
00:01:13.91
00:00:00.61
30
19 Krzywdziak Szczepan / Magdalena Wyrwa Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:19.65
00:09:19.65
00:01:14.95
00:00:01.04
31
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:09:19.88
00:09:19.88
00:01:15.18
00:00:00.23
32
17 Tomana Jacek / Baś Bartek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:25.08
00:09:25.08
00:01:20.38
00:00:05.20
33
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:09:27.86
00:09:27.86
00:01:23.16
00:00:02.78
34
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:29.49
00:09:29.49
00:01:24.79
00:00:01.63
35
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:09:30.40
00:09:30.40
00:01:25.70
00:00:00.91
36
25 Najgrodzki Wojciech / Najgrodzki Jakub Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:38.42
00:09:38.42
00:01:33.72
00:00:08.02
37
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:09:42.49
00:09:42.49
00:01:37.79
00:00:04.07
38
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:09:45.52
00:09:45.52
00:01:40.82
00:00:03.03
39
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:09:49.48
00:09:49.48
00:01:44.78
00:00:03.96
40
26 Sroka Maciej / Szpak Renata Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:22.16
00:10:22.16
00:02:17.46
00:00:32.68
41
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:10:49.26
00:10:49.26
00:02:44.56
00:00:27.10
42
31 Przybyła Łukasz / Latosiński Tomasz Honda Civic
Klasa 3
00:12:31.72
00:12:31.72
00:04:27.02
00:01:42.46
43
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:13:10.95
00:13:10.95
00:05:06.25
00:00:39.23
44
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:13:26.31
00:13:26.31
00:05:21.61
00:00:15.36
45
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:16:54.55
00:16:54.55
00:08:49.85
00:03:28.24
46
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:19:40.46
00:19:40.46
00:11:35.76
00:02:45.91
47
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:34:28.19
00:34:28.19
00:26:23.49
00:14:47.73

Sklasyfikowano : 47 zawodników