Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:22.32
00:00:00.00
87.46 km/h
2
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:01:25.62
00:00:03.30
00:00:03.30
84.09 km/h
3
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:28.96
00:00:06.64
00:00:03.34
80.94 km/h
4
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:29.10
00:00:06.78
00:00:00.14
80.81 km/h
5
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
00:01:29.71
00:00:07.39
00:00:00.61
80.26 km/h
6
41 Śliwa Dominik
Śliwa Marcin
Subaru Impreza
Klasa 4
00:01:29.79
00:00:07.47
00:00:00.08
80.19 km/h
7
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:32.12
00:00:09.80
00:00:02.33
78.16 km/h
8
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:32.63
00:00:10.31
00:00:00.51
77.73 km/h
9
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:32.91
00:00:10.59
00:00:00.28
77.49 km/h
10
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:32.96
00:00:10.64
00:00:00.05
77.45 km/h
11
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:33.10
00:00:10.78
00:00:00.14
77.34 km/h
12
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:33.78
00:00:11.46
00:00:00.68
76.78 km/h
13
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:34.18
00:00:11.86
00:00:00.40
76.45 km/h
14
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:34.46
00:00:12.14
00:00:00.28
76.22 km/h
15
19 Krzywdziak Szczepan
Magdalena Wyrwa
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:34.64
00:00:12.32
00:00:00.18
76.08 km/h
16
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:34.71
00:00:12.39
00:00:00.07
76.02 km/h
17
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:34.75
00:00:12.43
00:00:00.04
75.99 km/h
18
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:01:35.23
00:00:12.91
00:00:00.48
75.61 km/h
19
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:35.31
00:00:12.99
00:00:00.08
75.54 km/h
20
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:36.09
00:00:13.77
00:00:00.78
74.93 km/h
21
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:36.42
00:00:14.10
00:00:00.33
74.67 km/h
22
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:36.47
00:00:14.15
00:00:00.05
74.63 km/h
23
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:36.63
00:00:14.31
00:00:00.16
74.51 km/h
24
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:37.02
00:00:14.70
00:00:00.39
74.21 km/h
25
39 Sawicki Łukasz
Wieczorek Mirosław
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:38.02
00:00:15.70
00:00:01.00
73.45 km/h
26
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:01:38.09
00:00:15.77
00:00:00.07
73.40 km/h
27
30 Gunia Grzegorz
Damczyk Mirosław
Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:01:38.65
00:00:16.33
00:00:00.56
72.99 km/h
28
17 Tomana Jacek
Baś Bartek
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:40.16
00:00:17.84
00:00:01.51
71.88 km/h
29
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:01:40.53
00:00:18.21
00:00:00.37
71.62 km/h
30
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:40.84
00:00:18.52
00:00:00.31
71.40 km/h
31
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.58
00:00:19.26
00:00:00.74
70.88 km/h
32
25 Najgrodzki Wojciech
Najgrodzki Jakub
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:42.13
00:00:19.81
00:00:00.55
70.50 km/h
33
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:42.44
00:00:20.12
00:00:00.31
70.29 km/h
34
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:01:43.87
00:00:21.55
00:00:01.43
69.32 km/h
35
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:01:45.79
00:00:23.47
00:00:01.92
68.06 km/h
36
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:46.34
00:00:24.02
00:00:00.55
67.71 km/h
37
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:01:46.46
00:00:24.14
00:00:00.12
67.63 km/h
38
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:01:47.23
00:00:24.91
00:00:00.77
67.15 km/h
39
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:01:49.06
00:00:26.74
00:00:01.83
66.02 km/h
40
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:53.83
00:00:31.51
00:00:04.77
63.25 km/h
41
26 Sroka Maciej
Szpak Renata
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:53.90
00:00:31.58
00:00:00.07
63.21 km/h
42
31 Przybyła Łukasz
Latosiński Tomasz
Honda Civic
Klasa 3
00:01:56.23
00:00:33.91
00:00:02.33
61.95 km/h
43
51 Buchaniec Paweł
Kurek Przemysław
Peugeot 206
Klasa 4
00:02:39.46
00:01:17.14
45.15 km/h
44
4 Żyła Paweł
Krupa Kamil
Renault Clio
Klasa Gość
00:04:13.11
00:02:50.79
28.45 km/h
45
23 Bukowiec Damian
Biłos Damian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:32.54
00:04:10.22
00:01:19.43
21.65 km/h

Ukończyło odcinek : 45 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:09:27.02
00:09:27.02
00:00:00.00
2
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:09:43.96
00:09:43.96
00:00:16.94
00:00:16.94
3
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:10:05.87
00:10:05.87
00:00:38.85
00:00:21.91
4
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:10:12.75
00:10:12.75
00:00:45.73
00:00:06.88
5
34 Bednarski Krzysztof / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:10:13.97
00:10:13.97
00:00:46.95
00:00:01.22
6
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:10:14.86
00:10:14.86
00:00:47.84
00:00:00.89
7
54 Rajca Kamil / Wojtoń Jakub Renault Clio
Klasa 4
00:10:16.61
00:10:16.61
00:00:49.59
00:00:01.75
8
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:10:19.28
00:10:19.28
00:00:52.26
00:00:02.67
9
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:10:19.87
00:10:19.87
00:00:52.85
00:00:00.59
10
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:10:24.18
00:10:24.18
00:00:57.16
00:00:04.31
11
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:10:24.42
00:10:24.42
00:00:57.40
00:00:00.24
12
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:10:25.40
00:10:25.40
00:00:58.38
00:00:00.98
13
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:10:32.81
00:10:32.81
00:01:05.79
00:00:07.41
14
30 Gunia Grzegorz / Damczyk Mirosław Honda EK4 CIVIC VTI
Klasa 3
00:10:32.92
00:10:32.92
00:01:05.90
00:00:00.11
15
39 Sawicki Łukasz / Wieczorek Mirosław Citroen Saxo
Klasa 3
00:10:38.14
00:10:38.14
00:01:11.12
00:00:05.22
16
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:10:38.46
00:10:38.46
00:01:11.44
00:00:00.32
17
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:10:38.49
00:10:38.49
00:01:11.47
00:00:00.03
18
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:10:45.04
00:10:45.04
00:01:18.02
00:00:06.55
19
41 Śliwa Dominik / Śliwa Marcin Subaru Impreza
Klasa 4
00:10:47.79
00:10:47.79
00:01:20.77
00:00:02.75
20
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:10:48.59
00:10:48.59
00:01:21.57
00:00:00.80
21
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:10:52.51
00:10:52.51
00:01:25.49
00:00:03.92
22
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:52.62
00:10:52.62
00:01:25.60
00:00:00.11
23
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:53.92
00:10:53.92
00:01:26.90
00:00:01.30
24
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:10:54.21
00:10:54.21
00:01:27.19
00:00:00.29
25
19 Krzywdziak Szczepan / Magdalena Wyrwa Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:54.29
00:10:54.29
00:01:27.27
00:00:00.08
26
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:11:00.43
00:11:00.43
00:01:33.41
00:00:06.14
27
17 Tomana Jacek / Baś Bartek Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:11:05.24
00:11:05.24
00:01:38.22
00:00:04.81
28
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:11:11.07
00:11:11.07
00:01:44.05
00:00:05.83
29
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:11:15.09
00:11:15.09
00:01:48.07
00:00:04.02
30
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:11:16.19
00:11:16.19
00:01:49.17
00:00:01.10
31
25 Najgrodzki Wojciech / Najgrodzki Jakub Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:11:20.55
00:11:20.55
00:01:53.53
00:00:04.36
32
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:11:24.93
00:11:24.93
00:01:57.91
00:00:04.38
33
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:11:26.50
00:11:26.50
00:01:59.48
00:00:01.57
34
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:11:31.98
00:11:31.98
00:02:04.96
00:00:05.48
35
51 Buchaniec Paweł / Kurek Przemysław Peugeot 206
Klasa 4
00:11:38.45
00:11:38.45
00:02:11.43
00:00:06.47
36
26 Sroka Maciej / Szpak Renata Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:16.06
00:12:16.06
00:02:49.04
00:00:37.61
37
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:12:35.60
00:12:35.60
00:03:08.58
00:00:19.54
38
4 Żyła Paweł / Krupa Kamil Renault Clio
Klasa Gość
00:13:06.88
00:13:06.88
00:03:39.86
00:00:31.28
39
31 Przybyła Łukasz / Latosiński Tomasz Honda Civic
Klasa 3
00:14:27.95
00:14:27.95
00:05:00.93
00:01:21.07
40
23 Bukowiec Damian / Biłos Damian Fiat Seicento
Klasa 2
00:14:45.74
00:14:45.74
00:05:18.72
00:00:17.79
41
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:14:47.37
00:14:47.37
00:05:20.35
00:00:01.63
42
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:15:20.14
00:15:20.14
00:05:53.12
00:00:32.77
43
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:18:35.08
00:18:35.08
00:09:08.06
00:03:14.94
44
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:21:29.52
00:21:29.52
00:12:02.50
00:02:54.44
45
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:36:09.03
00:36:09.03
00:26:42.01
00:14:39.51

Sklasyfikowano : 45 zawodników