Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:18.86
00:00:00.00
91.30 km/h
2
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:24.70
00:00:05.84
00:00:05.84
85.01 km/h
3
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:01:25.30
00:00:06.44
00:00:00.60
84.41 km/h
4
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:27.41
00:00:08.55
00:00:02.11
82.37 km/h
5
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:01:27.61
00:00:08.75
00:00:00.20
82.18 km/h
6
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:28.37
00:00:09.51
00:00:00.76
81.48 km/h
7
54 Rajca Kamil
Wojtoń Jakub
Renault Clio
Klasa 4
00:01:29.44
00:00:10.58
00:00:01.07
80.50 km/h
8
34 Bednarski Krzysztof
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:30.00
00:00:11.14
00:00:00.56
80.00 km/h
9
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:30.33
00:00:11.47
00:00:00.00
79.71 km/h
10
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:30.33
00:00:11.47
00:00:00.00
79.71 km/h
11
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:30.62
00:00:11.76
00:00:00.29
79.45 km/h
12
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:30.75
00:00:11.89
00:00:00.13
79.34 km/h
13
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:31.12
00:00:12.26
00:00:00.37
79.02 km/h
14
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:32.31
00:00:13.45
00:00:01.19
78.00 km/h
15
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:33.61
00:00:14.75
00:00:01.30
76.91 km/h
16
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:33.62
00:00:14.76
00:00:00.01
76.91 km/h
17
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:34.36
00:00:15.50
00:00:00.74
76.30 km/h
18
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:01:34.77
00:00:15.91
00:00:00.41
75.97 km/h
19
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:35.28
00:00:16.42
00:00:00.51
75.57 km/h
20
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:01:39.97
00:00:21.11
00:00:04.69
72.02 km/h
21
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:40.14
00:00:21.28
00:00:00.17
71.90 km/h
22
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:40.95
00:00:22.09
00:00:00.81
71.32 km/h
23
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:41.12
00:00:22.26
00:00:00.17
71.20 km/h
24
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:41.25
00:00:22.39
00:00:00.13
71.11 km/h
25
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:01:41.48
00:00:22.62
00:00:00.23
70.95 km/h
26
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:01:41.50
00:00:22.64
00:00:00.02
70.94 km/h
27
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:41.97
00:00:23.11
00:00:00.47
70.61 km/h
28
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:01:42.70
00:00:23.84
00:00:00.73
70.11 km/h
29
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:43.08
00:00:24.22
00:00:00.38
69.85 km/h
30
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:01:44.00
00:00:25.14
00:00:00.92
69.23 km/h
31
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:44.64
00:00:25.78
00:00:00.64
68.81 km/h
32
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:01:46.06
00:00:27.20
00:00:01.42
67.89 km/h
33
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:47.50
00:00:28.64
00:00:01.44
66.98 km/h
34
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:52.27
00:00:33.41
00:00:04.77
64.13 km/h

Ukończyło odcinek : 34 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:10:45.88
00:10:45.88
00:00:00.00
2
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:11:08.66
00:11:08.66
00:00:22.78
00:00:22.78
3
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:11:39.49
00:11:39.49
00:00:53.61
00:00:30.83
4
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:11:40.16
00:11:40.16
00:00:54.28
00:00:00.67
5
34 Bednarski Krzysztof / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:11:43.97
00:11:43.97
00:00:58.09
00:00:03.81
6
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:11:45.98
00:11:45.98
00:01:00.10
00:00:02.01
7
54 Rajca Kamil / Wojtoń Jakub Renault Clio
Klasa 4
00:11:46.05
00:11:46.05
00:01:00.17
00:00:00.07
8
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:11:47.65
00:11:47.65
00:01:01.77
00:00:01.60
9
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:11:50.49
00:11:50.49
00:01:04.61
00:00:02.84
10
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:11:53.01
00:11:53.01
00:01:07.13
00:00:02.52
11
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:11:56.73
00:11:56.73
00:01:10.85
00:00:03.72
12
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:11:58.54
00:11:58.54
00:01:12.66
00:00:01.81
13
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:12:03.76
00:12:03.76
00:01:17.88
00:00:05.22
14
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:12:08.09
00:12:08.09
00:01:22.21
00:00:04.33
15
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:12:18.65
00:12:18.65
00:01:32.77
00:00:10.56
16
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:12:19.34
00:12:19.34
00:01:33.46
00:00:00.69
17
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:12:19.44
00:12:19.44
00:01:33.56
00:00:00.10
18
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:12:22.84
00:12:22.84
00:01:36.96
00:00:03.40
19
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:32.76
00:12:32.76
00:01:46.88
00:00:09.92
20
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:35.04
00:12:35.04
00:01:49.16
00:00:02.28
21
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:12:35.20
00:12:35.20
00:01:49.32
00:00:00.16
22
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:12:35.71
00:12:35.71
00:01:49.83
00:00:00.51
23
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:12:56.16
00:12:56.16
00:02:10.28
00:00:20.45
24
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:12:56.57
00:12:56.57
00:02:10.69
00:00:00.41
25
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:58.57
00:12:58.57
00:02:12.69
00:00:02.00
26
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:13:07.75
00:13:07.75
00:02:21.87
00:00:09.18
27
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:13:09.57
00:13:09.57
00:02:23.69
00:00:01.82
28
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:13:14.68
00:13:14.68
00:02:28.80
00:00:05.11
29
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:14:17.57
00:14:17.57
00:03:31.69
00:01:02.89
30
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:16:17.70
00:16:17.70
00:05:31.82
00:02:00.13
31
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:17:12.41
00:17:12.41
00:06:26.53
00:00:54.71
32
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:20:21.14
00:20:21.14
00:09:35.26
00:03:08.73
33
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:23:13.52
00:23:13.52
00:12:27.64
00:02:52.38
34
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:37:52.11
00:37:52.11
00:27:06.23
00:14:38.59

Sklasyfikowano : 34 zawodników