Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
49 Watras Maciej
Kluczewski Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:26.91
00:00:00.00
82.84 km/h
2
9 Kacprzyk Filip
Dzieża Damian
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:30.34
00:00:03.43
00:00:03.43
79.70 km/h
3
44 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:32.28
00:00:05.37
00:00:01.94
78.02 km/h
4
10 Nosalski Grzegorz
Dendura Bartosz
Fiat Seicento
Klasa Gość
00:01:34.00
00:00:07.09
00:00:01.72
76.60 km/h
5
43 Foremniak Dawid
Rup Michał
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:36.74
00:00:09.83
00:00:02.74
74.43 km/h
6
6 Głuszczyk Marcin
Żądło Kamila
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:37.43
00:00:10.52
00:00:00.69
73.90 km/h
7
29 Stasik Romuald
Pękala Grzegorz
Citroen C2
Klasa 3
00:01:39.07
00:00:12.16
00:00:01.64
72.68 km/h
8
58 Senkowski Bartłomiej
Talaga Radosław
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:39.81
00:00:12.90
00:00:00.74
72.14 km/h
9
28 Gocyła Piotr
Drabas Szymon
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:40.71
00:00:13.80
00:00:00.90
71.49 km/h
10
50 Wilk Tomasz
Kocoń Ireneusz
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:42.71
00:00:15.80
00:00:02.00
70.10 km/h
11
52 Skrzypczyk Michał
Sieja Daniel
Lancer EVO 4
Klasa 5
00:01:42.88
00:00:15.97
00:00:00.17
69.98 km/h
12
46 Makówka Artur
Wątor Daniel
Nissan Sunny
Klasa 4
00:01:43.08
00:00:16.17
00:00:00.20
69.85 km/h
13
47 Rokita Michał
Nestorowicz Kamil
Renault Clio
Klasa 4
00:01:45.10
00:00:18.19
00:00:02.02
68.51 km/h
14
12 Jakubczak Paweł
Gomółka Mikołaj
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:45.80
00:00:18.89
00:00:00.70
68.05 km/h
15
42 Duraj Krzysztof
Duraj Tomasz
Honda Civic
Klasa 4
00:01:50.39
00:00:23.48
00:00:04.59
65.22 km/h
16
53 Kucharski Tomasz
Kucharski Krzysztof
Kia Ceed
Klasa 4
00:01:50.75
00:00:23.84
00:00:00.36
65.01 km/h
17
38 Poznański Mateusz
Sumera Karolina
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:51.54
00:00:24.63
00:00:00.79
64.55 km/h
18
18 Wadas Krzysztof
Papkoj Krystian
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:51.60
00:00:24.69
00:00:00.06
64.52 km/h
19
7 Śladowski Marcin
Figura Maciej
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:52.79
00:00:25.88
00:00:01.19
63.84 km/h
20
56 Stasik Adrian
Anielski Paweł
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:53.40
00:00:26.49
00:00:00.61
63.49 km/h
21
8 Siadak Mateusz
Skwarek Jarosław
Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:01:54.26
00:00:27.35
00:00:00.86
63.01 km/h
22
33 Kowalczyk Łukasz
Salomon Kamil
Honda Civic
Klasa 3
00:01:55.17
00:00:28.26
00:00:00.91
62.52 km/h
23
15 Miller Marek
Gajda Grzegorz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:55.60
00:00:28.69
00:00:00.43
62.28 km/h
24
55 Drożdż Magdalena
Habuda Wojciech
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:56.11
00:00:29.20
00:00:00.51
62.01 km/h
25
22 Brożek Łukasz
Zając Katarzyna
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:56.36
00:00:29.45
00:00:00.25
61.88 km/h
26
36 Komenda Leszek
Nowak Kamil
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:58.16
00:00:31.25
00:00:01.80
60.93 km/h
27
35 Gwiazda Angelika
Wiertek Tomir
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:06.90
00:00:39.99
00:00:48.74
56.74 km/h
28
14 Pypeć Przemysław
Kot Michał
Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:02:07.20
00:00:40.29
00:00:00.30
56.60 km/h
29
21 Sobczyk Sławomir
Wojas Krzysztof
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:07.23
00:00:40.32
00:00:00.03
56.59 km/h
30
37 Pawlik Grzegorz
Bosak Mateusz
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:09.57
00:00:42.66
00:00:02.34
55.57 km/h
31
48 Górka Jakub
Domagała Bartłomiej
Renault Clio
Klasa 4
00:06:45.26
00:05:18.35
00:04:35.69
17.77 km/h
32
40 Dziedzic Tomasz
Dziedzic Piotr
Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:09:11.27
00:07:44.36
13.06 km/h

Ukończyło odcinek : 32 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
49 Watras Maciej / Kluczewski Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:12:12.79
00:12:12.79
00:00:00.00
2
44 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra GSI
Klasa 4
00:12:40.94
00:12:40.94
00:00:28.15
00:00:28.15
3
29 Stasik Romuald / Pękala Grzegorz Citroen C2
Klasa 3
00:13:25.05
00:13:25.05
00:01:12.26
00:00:44.11
4
43 Foremniak Dawid / Rup Michał Opel Astra GSI
Klasa 4
00:13:27.23
00:13:27.23
00:01:14.44
00:00:02.18
5
50 Wilk Tomasz / Kocoń Ireneusz Renault Clio
Klasa Gość
00:13:30.36
00:13:30.36
00:01:17.57
00:00:03.13
6
38 Poznański Mateusz / Sumera Karolina Citroen Saxo
Klasa 3
00:13:31.03
00:13:31.03
00:01:18.24
00:00:00.67
7
7 Śladowski Marcin / Figura Maciej Citroen Saxo
Klasa Gość
00:13:32.95
00:13:32.95
00:01:20.16
00:00:01.92
8
12 Jakubczak Paweł / Gomółka Mikołaj Suzuki Swift
Klasa 2
00:13:44.34
00:13:44.34
00:01:31.55
00:00:11.39
9
58 Senkowski Bartłomiej / Talaga Radosław Subaru Impreza
Klasa 5
00:13:47.90
00:13:47.90
00:01:35.11
00:00:03.56
10
9 Kacprzyk Filip / Dzieża Damian Fiat Seicento
Klasa Gość
00:13:53.18
00:13:53.18
00:01:40.39
00:00:05.28
11
10 Nosalski Grzegorz / Dendura Bartosz Fiat Seicento
Klasa Gość
00:13:53.34
00:13:53.34
00:01:40.55
00:00:00.16
12
36 Komenda Leszek / Nowak Kamil Citroen Saxo
Klasa 3
00:13:54.89
00:13:54.89
00:01:42.10
00:00:01.55
13
56 Stasik Adrian / Anielski Paweł Peugeot 106
Klasa 3
00:14:12.05
00:14:12.05
00:01:59.26
00:00:17.16
14
28 Gocyła Piotr / Drabas Szymon Fiat Seicento
Klasa 2
00:14:15.75
00:14:15.75
00:02:02.96
00:00:03.70
15
22 Brożek Łukasz / Zając Katarzyna Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:14:15.80
00:14:15.80
00:02:03.01
00:00:00.05
16
52 Skrzypczyk Michał / Sieja Daniel Lancer EVO 4
Klasa 5
00:14:18.59
00:14:18.59
00:02:05.80
00:00:02.79
17
18 Wadas Krzysztof / Papkoj Krystian Fiat Seicento
Klasa 2
00:14:24.36
00:14:24.36
00:02:11.57
00:00:05.77
18
42 Duraj Krzysztof / Duraj Tomasz Honda Civic
Klasa 4
00:14:25.59
00:14:25.59
00:02:12.80
00:00:01.23
19
46 Makówka Artur / Wątor Daniel Nissan Sunny
Klasa 4
00:14:39.24
00:14:39.24
00:02:26.45
00:00:13.65
20
33 Kowalczyk Łukasz / Salomon Kamil Honda Civic
Klasa 3
00:14:51.74
00:14:51.74
00:02:38.95
00:00:12.50
21
47 Rokita Michał / Nestorowicz Kamil Renault Clio
Klasa 4
00:14:52.85
00:14:52.85
00:02:40.06
00:00:01.11
22
53 Kucharski Tomasz / Kucharski Krzysztof Kia Ceed
Klasa 4
00:15:05.43
00:15:05.43
00:02:52.64
00:00:12.58
23
21 Sobczyk Sławomir / Wojas Krzysztof Fiat Seicento
Klasa 2
00:15:05.80
00:15:05.80
00:02:53.01
00:00:00.37
24
37 Pawlik Grzegorz / Bosak Mateusz Citroen Saxo
Klasa 3
00:15:19.14
00:15:19.14
00:03:06.35
00:00:13.34
25
55 Drożdż Magdalena / Habuda Wojciech Citroen Saxo
Klasa 3
00:16:13.68
00:16:13.68
00:04:00.89
00:00:54.54
26
6 Głuszczyk Marcin / Żądło Kamila Citroen Saxo
Klasa Gość
00:17:55.13
00:17:55.13
00:05:42.34
00:01:41.45
27
48 Górka Jakub / Domagała Bartłomiej Renault Clio
Klasa 4
00:18:49.02
00:18:49.02
00:06:36.23
00:00:53.89
28
35 Gwiazda Angelika / Wiertek Tomir Peugeot 106
Klasa 3
00:19:19.31
00:19:19.31
00:07:06.52
00:00:30.29
29
40 Dziedzic Tomasz / Dziedzic Piotr Citroen Saxo VTS
Klasa 3
00:21:04.28
00:21:04.28
00:08:51.49
00:01:44.97
30
14 Pypeć Przemysław / Kot Michał Suzuki Swift Gti
Klasa 2
00:22:28.34
00:22:28.34
00:10:15.55
00:01:24.06
31
8 Siadak Mateusz / Skwarek Jarosław Peugeot 206 XS
Klasa Gość
00:25:07.78
00:25:07.78
00:12:54.99
00:02:39.44
32
15 Miller Marek / Gajda Grzegorz Fiat Seicento
Klasa 2
00:39:47.71
00:39:47.71
00:27:34.92
00:14:39.93

Sklasyfikowano : 32 zawodników