Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
63 Bartosz Bąk
Tomasz Kupiec
Honda Civic
Klasa Gość
00:01:45.41
00:00:00.00
68.30 km/h
2
8 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:46.06
00:00:00.65
00:00:00.65
67.89 km/h
3
68 Szymon Kalczyński
Mieczysław Kalczyński
Peugeot 106
Klasa Gość
00:01:46.58
00:00:01.17
00:00:00.52
67.55 km/h
4
24 Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:47.12
00:00:01.71
00:00:00.54
67.21 km/h
5
70 Daniel Mech
Kamil Dudziak
Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:01:47.35
00:00:01.94
00:00:00.23
67.07 km/h
6
34 Krzysztof Wadas
Krystian Papkoj
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.35
00:00:02.94
00:00:01.00
66.45 km/h
7
69 Bartłomiej Bębenek
Adrian Mroszczyk
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:49.14
00:00:10.00
00:00:13.73
00:00:00.79
65.97 km/h
8
26 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:50.27
00:00:04.86
00:00:01.13
65.29 km/h
9
14 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra
Klasa 4
00:01:51.55
00:00:06.14
00:00:01.28
64.55 km/h
10
12 Gabriel Borowy
Katarzyna Paczka
Renault Clio Sport
Klasa 4
00:01:52.11
00:00:06.70
00:00:00.56
64.22 km/h
11
40 Paweł Mika
Jakub Stupnicki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.21
00:00:06.80
00:00:00.10
64.17 km/h
12
28 Grzegorz Pawlik
Mateusz Bosak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:52.43
00:00:07.02
00:00:00.22
64.04 km/h
13
66 Rafał Szumiec
Łukasz Podobiński
Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:01:52.94
00:00:10.00
00:00:17.53
00:00:00.51
63.75 km/h
14
23 Waldemar Śliwka
Adrian Franiszyn
Honda Civic
Klasa 3
00:01:53.15
00:00:07.74
00:00:00.21
63.63 km/h
15
11 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:53.63
00:00:08.22
00:00:00.48
63.36 km/h
16
67 Marcin Głuszczyk
Kamila Żądło
Citroen C2
Klasa Gość
00:01:53.88
00:00:10.00
00:00:18.47
00:00:00.25
63.22 km/h
17
25 Krzysztof Bednarski
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:54.14
00:00:08.73
00:00:00.26
63.08 km/h
18
37 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:54.31
00:00:08.90
00:00:00.17
62.99 km/h
19
43 Adam Pawłowski
Kamil Kocor
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:55.36
00:00:09.95
00:00:01.05
62.41 km/h
20
65 Krzysztof Stańdo
Grzegorz Szelerewicz
Renault Clio II
Klasa Gość
00:01:56.40
00:00:10.00
00:00:20.99
00:00:01.04
61.86 km/h
21
15 Foremniak Dawid
Łukasz Witek
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:56.43
00:00:11.02
00:00:00.03
61.84 km/h
22
18 Daniel Jurzec
Paweł Szabla
Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:01:56.46
00:00:11.05
00:00:00.03
61.82 km/h
23
4 Piotr Lech
Rafał Dziurdzia
Honda Integra
Klasa 5
00:01:56.58
00:00:11.17
00:00:00.12
61.76 km/h
24
21 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:56.63
00:00:11.22
00:00:00.05
61.73 km/h
25
3 Bartłomiej Senkowski
Radosław Talaga
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:57.15
00:00:11.74
00:00:00.52
61.46 km/h
26
62 Tomasz Wilk
Ireneusz Kocoń
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:57.42
00:00:12.01
00:00:00.27
61.32 km/h
27
10 Kuba Górka
Bartłomiej Domagała
Renault Clio
Klasa 4
00:01:58.65
00:00:13.24
00:00:01.23
60.68 km/h
28
38 Szczepan Krzywdziak
Wyrwa Magdalena
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:58.96
00:00:13.55
00:00:00.31
60.52 km/h
29
42 Piotr Gocyła
Jacek Gocyła
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:59.50
00:01:20.00
00:01:34.09
00:00:00.54
60.25 km/h
30
29 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:59.80
00:00:14.39
00:00:00.30
60.10 km/h
31
44 Łukasz Kotowicz
Robert Talarek
Fiat 126p
Klasa 1
00:02:00.72
00:00:15.31
00:00:40.92
59.64 km/h
32
27 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:00.80
00:00:15.39
00:00:00.08
59.60 km/h
33
32 Wojtek Najgrodzki
Jakub Najgrodzki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:01.04
00:00:15.63
00:00:00.24
59.48 km/h
34
17 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:02:01.79
00:00:16.38
00:00:00.75
59.12 km/h
35
9 Michał Bugajski
Jakub Gąsiorek
Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:02:03.41
00:00:18.00
00:00:01.62
58.34 km/h
36
22 Łukasz Przybyła
Tomasz Latosiński
Honda Civic
Klasa 3
00:02:03.55
00:00:18.14
00:00:00.14
58.28 km/h
37
30 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:03.65
00:00:18.24
00:00:00.10
58.23 km/h
38
31 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:03.88
00:00:18.47
00:00:00.23
58.12 km/h
39
39 Grzegorz Madej
Michał Siudek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:04.42
00:00:19.01
00:00:00.54
57.87 km/h
40
33 Krzysztof Kurek
Marcin Naworol
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:04.53
00:00:10.00
00:00:29.12
00:00:00.11
57.82 km/h
41
41 Maciej Sroka
Renata Szpak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:14.01
00:00:20.00
00:00:48.60
00:00:09.48
53.73 km/h
42
19 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault clio
Klasa 4
00:02:25.77
00:00:10.00
00:00:50.36
00:00:11.76
49.39 km/h

Ukończyło odcinek : 42 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
63 Bartosz Bąk / Tomasz Kupiec Honda Civic
Klasa Gość
00:01:45.41
00:01:45.41
00:00:00.00
2
8 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:01:46.06
00:01:46.06
00:00:00.65
00:00:00.65
3
68 Szymon Kalczyński / Mieczysław Kalczyński Peugeot 106
Klasa Gość
00:01:46.58
00:01:46.58
00:00:01.17
00:00:00.52
4
24 Ciombor Grzegorz / Borycki Marcin Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:47.12
00:01:47.12
00:00:01.71
00:00:00.54
5
70 Daniel Mech / Kamil Dudziak Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:01:47.35
00:01:47.35
00:00:01.94
00:00:00.23
6
34 Krzysztof Wadas / Krystian Papkoj Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.35
00:01:48.35
00:00:02.94
00:00:01.00
7
26 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:50.27
00:01:50.27
00:00:04.86
00:00:01.92
8
14 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra
Klasa 4
00:01:51.55
00:01:51.55
00:00:06.14
00:00:01.28
9
12 Gabriel Borowy / Katarzyna Paczka Renault Clio Sport
Klasa 4
00:01:52.11
00:01:52.11
00:00:06.70
00:00:00.56
10
40 Paweł Mika / Jakub Stupnicki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:52.21
00:01:52.21
00:00:06.80
00:00:00.10
11
28 Grzegorz Pawlik / Mateusz Bosak Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:52.43
00:01:52.43
00:00:07.02
00:00:00.22
12
23 Waldemar Śliwka / Adrian Franiszyn Honda Civic
Klasa 3
00:01:53.15
00:01:53.15
00:00:07.74
00:00:00.72
13
11 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:01:53.63
00:01:53.63
00:00:08.22
00:00:00.48
14
25 Krzysztof Bednarski / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:01:54.14
00:01:54.14
00:00:08.73
00:00:00.51
15
37 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:54.31
00:01:54.31
00:00:08.90
00:00:00.17
16
43 Adam Pawłowski / Kamil Kocor Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:55.36
00:01:55.36
00:00:09.95
00:00:01.05
17
15 Foremniak Dawid / Łukasz Witek Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:56.43
00:01:56.43
00:00:11.02
00:00:01.07
18
18 Daniel Jurzec / Paweł Szabla Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:01:56.46
00:01:56.46
00:00:11.05
00:00:00.03
19
4 Piotr Lech / Rafał Dziurdzia Honda Integra
Klasa 5
00:01:56.58
00:01:56.58
00:00:11.17
00:00:00.12
20
21 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:01:56.63
00:01:56.63
00:00:11.22
00:00:00.05
21
3 Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:57.15
00:01:57.15
00:00:11.74
00:00:00.52
22
62 Tomasz Wilk / Ireneusz Kocoń Renault Clio
Klasa Gość
00:01:57.42
00:01:57.42
00:00:12.01
00:00:00.27
23
10 Kuba Górka / Bartłomiej Domagała Renault Clio
Klasa 4
00:01:58.65
00:01:58.65
00:00:13.24
00:00:01.23
24
38 Szczepan Krzywdziak / Wyrwa Magdalena Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:58.96
00:01:58.96
00:00:13.55
00:00:00.31
25
69 Bartłomiej Bębenek / Adrian Mroszczyk Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:49.14
00:00:10.00
00:01:59.14
00:00:13.73
00:00:00.18
26
29 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:59.80
00:01:59.80
00:00:14.39
00:00:00.66
27
44 Łukasz Kotowicz / Robert Talarek Fiat 126p
Klasa 1
00:02:00.72
00:02:00.72
00:00:15.31
00:00:00.92
28
27 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:00.80
00:02:00.80
00:00:15.39
00:00:00.08
29
32 Wojtek Najgrodzki / Jakub Najgrodzki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:01.04
00:02:01.04
00:00:15.63
00:00:00.24
30
17 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:02:01.79
00:02:01.79
00:00:16.38
00:00:00.75
31
66 Rafał Szumiec / Łukasz Podobiński Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:01:52.94
00:00:10.00
00:02:02.94
00:00:17.53
00:00:01.15
32
9 Michał Bugajski / Jakub Gąsiorek Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:02:03.41
00:02:03.41
00:00:18.00
00:00:00.47
33
22 Łukasz Przybyła / Tomasz Latosiński Honda Civic
Klasa 3
00:02:03.55
00:02:03.55
00:00:18.14
00:00:00.14
34
30 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:03.65
00:02:03.65
00:00:18.24
00:00:00.10
35
31 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:03.88
00:02:03.88
00:00:18.47
00:00:00.00
36
67 Marcin Głuszczyk / Kamila Żądło Citroen C2
Klasa Gość
00:01:53.88
00:00:10.00
00:02:03.88
00:00:18.47
00:00:00.00
37
39 Grzegorz Madej / Michał Siudek Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:04.42
00:02:04.42
00:00:19.01
00:00:00.54
38
65 Krzysztof Stańdo / Grzegorz Szelerewicz Renault Clio II
Klasa Gość
00:01:56.40
00:00:10.00
00:02:06.40
00:00:20.99
00:00:01.98
39
33 Krzysztof Kurek / Marcin Naworol Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:04.53
00:00:10.00
00:02:14.53
00:00:29.12
00:00:08.13
40
41 Maciej Sroka / Renata Szpak Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:14.01
00:00:20.00
00:02:34.01
00:00:48.60
00:00:19.48
41
19 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault clio
Klasa 4
00:02:25.77
00:00:10.00
00:02:35.77
00:00:50.36
00:00:01.76
42
42 Piotr Gocyła / Jacek Gocyła Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:59.50
00:01:20.00
00:03:19.50
00:01:34.09
00:00:43.73

Sklasyfikowano : 42 zawodników