Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
8 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:43.90
00:00:00.00
69.30 km/h
2
68 Szymon Kalczyński
Mieczysław Kalczyński
Peugeot 106
Klasa Gość
00:01:44.22
00:00:10.00
00:00:10.32
00:00:00.32
69.08 km/h
3
63 Bartosz Bąk
Tomasz Kupiec
Honda Civic
Klasa Gość
00:01:44.33
00:00:00.43
00:00:00.11
69.01 km/h
4
24 Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:46.43
00:00:10.00
00:00:12.53
00:00:02.10
67.65 km/h
5
70 Daniel Mech
Kamil Dudziak
Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:01:46.46
00:00:02.56
00:00:00.03
67.63 km/h
6
14 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra
Klasa 4
00:01:48.25
00:00:10.00
00:00:14.35
00:00:01.79
66.51 km/h
7
34 Krzysztof Wadas
Krystian Papkoj
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:48.98
00:00:10.00
00:00:15.08
00:00:00.73
66.07 km/h
8
23 Waldemar Śliwka
Adrian Franiszyn
Honda Civic
Klasa 3
00:01:50.49
00:00:06.59
00:00:01.51
65.16 km/h
9
69 Bartłomiej Bębenek
Adrian Mroszczyk
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:50.69
00:00:06.79
00:00:00.20
65.05 km/h
10
40 Paweł Mika
Jakub Stupnicki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:50.75
00:00:06.85
00:00:00.06
65.01 km/h
11
12 Gabriel Borowy
Katarzyna Paczka
Renault Clio Sport
Klasa 4
00:01:50.77
00:00:06.87
00:00:00.02
65.00 km/h
12
18 Daniel Jurzec
Paweł Szabla
Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:01:50.95
00:00:07.05
00:00:00.18
64.89 km/h
13
3 Bartłomiej Senkowski
Radosław Talaga
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:51.06
00:00:07.16
00:00:00.11
64.83 km/h
14
65 Krzysztof Stańdo
Grzegorz Szelerewicz
Renault Clio II
Klasa Gość
00:01:51.28
00:00:10.00
00:00:17.38
00:00:00.22
64.70 km/h
15
64 Łukasz Bobowski
Jakub Okoński
Honda Civic Type R
Klasa Gość
00:01:51.90
00:01:20.00
00:01:28.00
00:00:00.62
64.34 km/h
16
37 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:52.10
00:00:10.00
00:00:18.20
00:00:00.20
64.23 km/h
17
11 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:52.30
00:00:08.40
00:00:00.20
64.11 km/h
18
28 Grzegorz Pawlik
Mateusz Bosak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:52.43
00:00:08.53
00:00:00.13
64.04 km/h
19
25 Krzysztof Bednarski
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:52.82
00:00:08.92
00:00:00.39
63.82 km/h
20
10 Kuba Górka
Bartłomiej Domagała
Renault Clio
Klasa 4
00:01:53.14
00:00:09.24
00:00:00.32
63.64 km/h
21
19 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault clio
Klasa 4
00:01:53.39
00:00:09.49
00:00:00.25
63.50 km/h
22
21 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:53.84
00:00:09.94
00:00:00.45
63.25 km/h
23
67 Marcin Głuszczyk
Kamila Żądło
Citroen C2
Klasa Gość
00:01:53.97
00:00:10.07
00:00:00.13
63.17 km/h
24
38 Szczepan Krzywdziak
Wyrwa Magdalena
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:54.47
00:00:10.57
00:00:00.50
62.90 km/h
25
44 Łukasz Kotowicz
Robert Talarek
Fiat 126p
Klasa 1
00:01:56.32
00:00:12.42
00:00:01.85
61.90 km/h
26
62 Tomasz Wilk
Ireneusz Kocoń
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:56.89
00:00:12.99
00:00:00.57
61.60 km/h
27
15 Foremniak Dawid
Łukasz Witek
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:57.09
00:00:13.19
00:00:00.20
61.49 km/h
28
42 Piotr Gocyła
Jacek Gocyła
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:58.11
00:00:14.21
00:00:01.02
60.96 km/h
29
9 Michał Bugajski
Jakub Gąsiorek
Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:01:58.28
00:00:14.38
00:00:00.17
60.87 km/h
30
43 Adam Pawłowski
Kamil Kocor
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:58.66
00:00:14.76
00:00:00.38
60.68 km/h
31
17 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:01:59.27
00:00:15.37
00:00:00.61
60.37 km/h
32
29 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:01:59.78
00:00:15.88
00:00:00.51
60.11 km/h
33
32 Wojtek Najgrodzki
Jakub Najgrodzki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:01.11
00:00:17.21
00:00:41.33
59.45 km/h
34
27 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:01.40
00:00:17.50
00:00:00.29
59.31 km/h
35
39 Grzegorz Madej
Michał Siudek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:01.52
00:00:17.62
00:00:00.12
59.25 km/h
36
33 Krzysztof Kurek
Marcin Naworol
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:03.01
00:00:19.11
00:00:01.49
58.53 km/h
37
66 Rafał Szumiec
Łukasz Podobiński
Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:02:03.24
00:00:10.00
00:00:29.34
00:00:00.23
58.42 km/h
38
22 Łukasz Przybyła
Tomasz Latosiński
Honda Civic
Klasa 3
00:02:03.96
00:00:20.06
00:00:00.72
58.08 km/h
39
31 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:05.35
00:00:21.45
00:00:01.39
57.44 km/h
40
4 Piotr Lech
Rafał Dziurdzia
Honda Integra
Klasa 5
00:02:07.57
00:00:10.00
00:00:33.67
00:00:02.22
56.44 km/h
41
26 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:11.45
00:00:27.55
00:00:03.88
54.77 km/h
42
30 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:14.81
00:00:30.91
00:00:03.36
53.41 km/h
43
41 Maciej Sroka
Renata Szpak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:19.03
00:00:35.13
00:00:04.22
51.79 km/h

Ukończyło odcinek : 43 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
63 Bartosz Bąk / Tomasz Kupiec Honda Civic
Klasa Gość
00:03:29.74
00:03:29.74
00:00:00.00
2
8 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:03:29.96
00:03:29.96
00:00:00.22
00:00:00.22
3
70 Daniel Mech / Kamil Dudziak Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:03:33.81
00:03:33.81
00:00:04.07
00:00:03.85
4
68 Szymon Kalczyński / Mieczysław Kalczyński Peugeot 106
Klasa Gość
00:03:30.80
00:00:10.00
00:03:40.80
00:00:11.06
00:00:06.99
5
12 Gabriel Borowy / Katarzyna Paczka Renault Clio Sport
Klasa 4
00:03:42.88
00:03:42.88
00:00:13.14
00:00:02.08
6
40 Paweł Mika / Jakub Stupnicki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:42.96
00:03:42.96
00:00:13.22
00:00:00.08
7
24 Ciombor Grzegorz / Borycki Marcin Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:03:33.55
00:00:10.00
00:03:43.55
00:00:13.81
00:00:00.59
8
23 Waldemar Śliwka / Adrian Franiszyn Honda Civic
Klasa 3
00:03:43.64
00:03:43.64
00:00:13.90
00:00:00.09
9
28 Grzegorz Pawlik / Mateusz Bosak Citroen Saxo
Klasa 3
00:03:44.86
00:03:44.86
00:00:15.12
00:00:01.22
10
11 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:03:45.93
00:03:45.93
00:00:16.19
00:00:01.07
11
25 Krzysztof Bednarski / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:03:46.96
00:03:46.96
00:00:17.22
00:00:01.03
12
34 Krzysztof Wadas / Krystian Papkoj Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:37.33
00:00:10.00
00:03:47.33
00:00:17.59
00:00:00.37
13
18 Daniel Jurzec / Paweł Szabla Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:03:47.41
00:03:47.41
00:00:17.67
00:00:00.08
14
3 Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga Subaru Impreza
Klasa 5
00:03:48.21
00:03:48.21
00:00:18.47
00:00:00.80
15
14 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra
Klasa 4
00:03:39.80
00:00:10.00
00:03:49.80
00:00:20.06
00:00:01.59
16
69 Bartłomiej Bębenek / Adrian Mroszczyk Citroen Saxo
Klasa Gość
00:03:39.83
00:00:10.00
00:03:49.83
00:00:20.09
00:00:00.03
17
21 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:03:50.47
00:03:50.47
00:00:20.73
00:00:00.64
18
10 Kuba Górka / Bartłomiej Domagała Renault Clio
Klasa 4
00:03:51.79
00:03:51.79
00:00:22.05
00:00:01.32
19
38 Szczepan Krzywdziak / Wyrwa Magdalena Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:53.43
00:03:53.43
00:00:23.69
00:00:01.64
20
15 Foremniak Dawid / Łukasz Witek Opel Astra GSI
Klasa 4
00:03:53.52
00:03:53.52
00:00:23.78
00:00:00.09
21
43 Adam Pawłowski / Kamil Kocor Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:03:54.02
00:03:54.02
00:00:24.28
00:00:00.50
22
62 Tomasz Wilk / Ireneusz Kocoń Renault Clio
Klasa Gość
00:03:54.31
00:03:54.31
00:00:24.57
00:00:00.29
23
37 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:46.41
00:00:10.00
00:03:56.41
00:00:26.67
00:00:02.10
24
44 Łukasz Kotowicz / Robert Talarek Fiat 126p
Klasa 1
00:03:57.04
00:03:57.04
00:00:27.30
00:00:00.63
25
67 Marcin Głuszczyk / Kamila Żądło Citroen C2
Klasa Gość
00:03:47.85
00:00:10.00
00:03:57.85
00:00:28.11
00:00:00.81
26
29 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:03:59.58
00:03:59.58
00:00:29.84
00:00:01.73
27
17 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:04:01.06
00:04:01.06
00:00:31.32
00:00:01.48
28
9 Michał Bugajski / Jakub Gąsiorek Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:04:01.69
00:04:01.69
00:00:31.95
00:00:00.63
29
26 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:04:01.72
00:04:01.72
00:00:31.98
00:00:00.03
30
32 Wojtek Najgrodzki / Jakub Najgrodzki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:04:02.15
00:04:02.15
00:00:32.41
00:00:00.43
31
27 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:04:02.20
00:04:02.20
00:00:32.46
00:00:00.05
32
39 Grzegorz Madej / Michał Siudek Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:05.94
00:04:05.94
00:00:36.20
00:00:03.74
33
22 Łukasz Przybyła / Tomasz Latosiński Honda Civic
Klasa 3
00:04:07.51
00:04:07.51
00:00:37.77
00:00:01.57
34
65 Krzysztof Stańdo / Grzegorz Szelerewicz Renault Clio II
Klasa Gość
00:03:47.68
00:00:20.00
00:04:07.68
00:00:37.94
00:00:00.17
35
31 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:09.23
00:04:09.23
00:00:39.49
00:00:01.55
36
4 Piotr Lech / Rafał Dziurdzia Honda Integra
Klasa 5
00:04:04.15
00:00:10.00
00:04:14.15
00:00:44.41
00:00:04.92
37
66 Rafał Szumiec / Łukasz Podobiński Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:03:56.18
00:00:20.00
00:04:16.18
00:00:46.44
00:00:02.03
38
33 Krzysztof Kurek / Marcin Naworol Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:07.54
00:00:10.00
00:04:17.54
00:00:47.80
00:00:01.36
39
30 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:18.46
00:04:18.46
00:00:48.72
00:00:00.92
40
19 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault clio
Klasa 4
00:04:19.16
00:00:10.00
00:04:29.16
00:00:59.42
00:00:10.70
41
41 Maciej Sroka / Renata Szpak Fiat Seicento
Klasa 2
00:04:33.04
00:00:20.00
00:04:53.04
00:01:23.30
00:00:23.88
42
42 Piotr Gocyła / Jacek Gocyła Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:57.61
00:01:20.00
00:05:17.61
00:01:47.87
00:00:24.57

Sklasyfikowano : 42 zawodników