Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
63 Bartosz Bąk
Tomasz Kupiec
Honda Civic
Klasa Gość
00:01:48.35
00:00:00.00
66.45 km/h
2
68 Szymon Kalczyński
Mieczysław Kalczyński
Peugeot 106
Klasa Gość
00:01:48.40
00:00:00.05
00:00:00.05
66.42 km/h
3
65 Krzysztof Stańdo
Grzegorz Szelerewicz
Renault Clio II
Klasa Gość
00:01:48.76
00:00:20.00
00:00:20.41
00:00:00.36
66.20 km/h
4
70 Daniel Mech
Kamil Dudziak
Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:01:49.67
00:00:01.32
00:00:00.91
65.65 km/h
5
66 Rafał Szumiec
Łukasz Podobiński
Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:01:50.30
00:00:01.95
00:00:00.63
65.28 km/h
6
23 Waldemar Śliwka
Adrian Franiszyn
Honda Civic
Klasa 3
00:01:51.11
00:00:10.00
00:00:12.76
00:00:00.81
64.80 km/h
7
69 Bartłomiej Bębenek
Adrian Mroszczyk
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:01:52.28
00:00:10.00
00:00:13.93
00:00:01.17
64.13 km/h
8
11 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:01:52.75
00:00:04.40
00:00:00.47
63.86 km/h
9
3 Bartłomiej Senkowski
Radosław Talaga
Subaru Impreza
Klasa 5
00:01:52.83
00:00:10.00
00:00:14.48
00:00:00.08
63.81 km/h
10
64 Łukasz Bobowski
Jakub Okoński
Honda Civic Type R
Klasa Gość
00:01:54.05
00:00:05.70
00:00:01.22
63.13 km/h
11
14 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra
Klasa 4
00:01:54.25
00:00:05.90
00:00:00.20
63.02 km/h
12
4 Piotr Lech
Rafał Dziurdzia
Honda Integra
Klasa 5
00:01:54.52
00:00:20.00
00:00:26.17
00:00:00.27
62.87 km/h
13
19 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault clio
Klasa 4
00:01:54.69
00:00:10.00
00:00:16.34
00:00:00.17
62.78 km/h
14
26 Mateusz Poznański
Karolina Sumera
Citroen Saxo
Klasa 3
00:01:55.45
00:00:07.10
00:00:00.76
62.36 km/h
15
15 Foremniak Dawid
Łukasz Witek
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:01:55.60
00:00:07.25
00:00:00.15
62.28 km/h
16
34 Krzysztof Wadas
Krystian Papkoj
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:55.62
00:00:07.27
00:00:00.02
62.27 km/h
17
25 Krzysztof Bednarski
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:01:55.87
00:00:07.52
00:00:00.25
62.14 km/h
18
8 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:01:56.45
00:00:08.10
00:00:00.58
61.83 km/h
19
12 Gabriel Borowy
Katarzyna Paczka
Renault Clio Sport
Klasa 4
00:01:56.70
00:00:08.35
00:00:00.25
61.70 km/h
20
62 Tomasz Wilk
Ireneusz Kocoń
Renault Clio
Klasa Gość
00:01:56.87
00:00:08.52
00:00:00.17
61.61 km/h
21
67 Marcin Głuszczyk
Kamila Żądło
Citroen C2
Klasa Gość
00:01:57.03
00:00:08.68
00:00:00.16
61.52 km/h
22
40 Paweł Mika
Jakub Stupnicki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:01:57.33
00:00:08.98
00:00:00.30
61.37 km/h
23
21 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:01:57.35
00:00:09.00
00:00:00.02
61.35 km/h
24
10 Kuba Górka
Bartłomiej Domagała
Renault Clio
Klasa 4
00:01:59.25
00:00:10.00
00:00:20.90
00:00:01.90
60.38 km/h
25
38 Szczepan Krzywdziak
Wyrwa Magdalena
Fiat Seicento
Klasa 2
00:01:59.42
00:00:11.07
00:00:00.17
60.29 km/h
26
37 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:03.02
00:00:14.67
00:00:43.60
58.53 km/h
27
44 Łukasz Kotowicz
Robert Talarek
Fiat 126p
Klasa 1
00:02:03.45
00:00:15.10
00:00:00.43
58.32 km/h
28
17 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:02:04.11
00:00:15.76
00:00:00.66
58.01 km/h
29
29 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:02:04.80
00:00:16.45
00:00:00.69
57.69 km/h
30
22 Łukasz Przybyła
Tomasz Latosiński
Honda Civic
Klasa 3
00:02:05.55
00:00:17.20
00:00:00.75
57.35 km/h
31
43 Adam Pawłowski
Kamil Kocor
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:05.56
00:00:17.21
00:00:00.01
57.34 km/h
32
24 Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:02:05.58
00:00:17.23
00:00:00.02
57.33 km/h
33
27 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:05.70
00:00:17.35
00:00:00.12
57.28 km/h
34
32 Wojtek Najgrodzki
Jakub Najgrodzki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:06.13
00:00:17.78
00:00:00.43
57.08 km/h
35
39 Grzegorz Madej
Michał Siudek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:06.39
00:00:18.04
00:00:00.26
56.97 km/h
36
9 Michał Bugajski
Jakub Gąsiorek
Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:02:07.13
00:00:18.78
00:00:00.74
56.63 km/h
37
33 Krzysztof Kurek
Marcin Naworol
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:07.92
00:00:19.57
00:00:00.79
56.29 km/h
38
30 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:08.31
00:00:10.00
00:00:29.96
00:00:00.39
56.11 km/h
39
31 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:09.58
00:00:21.23
00:00:01.27
55.56 km/h
40
41 Maciej Sroka
Renata Szpak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:39.54
00:00:51.19
00:00:29.96
45.13 km/h
41
18 Daniel Jurzec
Paweł Szabla
Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:07:38.27
00:05:49.92
15.71 km/h

Ukończyło odcinek : 41 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
63 Bartosz Bąk / Tomasz Kupiec Honda Civic
Klasa Gość
00:05:18.09
00:05:18.09
00:00:00.00
2
70 Daniel Mech / Kamil Dudziak Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:05:23.48
00:05:23.48
00:00:05.39
00:00:05.39
3
8 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:05:26.41
00:05:26.41
00:00:08.32
00:00:02.93
4
68 Szymon Kalczyński / Mieczysław Kalczyński Peugeot 106
Klasa Gość
00:05:19.20
00:00:10.00
00:05:29.20
00:00:11.11
00:00:02.79
5
11 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:05:38.68
00:05:38.68
00:00:20.59
00:00:09.48
6
12 Gabriel Borowy / Katarzyna Paczka Renault Clio Sport
Klasa 4
00:05:39.58
00:05:39.58
00:00:21.49
00:00:00.90
7
40 Paweł Mika / Jakub Stupnicki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:40.29
00:05:40.29
00:00:22.20
00:00:00.71
8
25 Krzysztof Bednarski / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:05:42.83
00:05:42.83
00:00:24.74
00:00:02.54
9
34 Krzysztof Wadas / Krystian Papkoj Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:32.95
00:00:10.00
00:05:42.95
00:00:24.86
00:00:00.12
10
14 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra
Klasa 4
00:05:34.05
00:00:10.00
00:05:44.05
00:00:25.96
00:00:01.10
11
23 Waldemar Śliwka / Adrian Franiszyn Honda Civic
Klasa 3
00:05:34.75
00:00:10.00
00:05:44.75
00:00:26.66
00:00:00.70
12
21 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:05:47.82
00:05:47.82
00:00:29.73
00:00:03.07
13
15 Foremniak Dawid / Łukasz Witek Opel Astra GSI
Klasa 4
00:05:49.12
00:05:49.12
00:00:31.03
00:00:01.30
14
24 Ciombor Grzegorz / Borycki Marcin Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:05:39.13
00:00:10.00
00:05:49.13
00:00:31.04
00:00:00.01
15
3 Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga Subaru Impreza
Klasa 5
00:05:41.04
00:00:10.00
00:05:51.04
00:00:32.95
00:00:01.91
16
62 Tomasz Wilk / Ireneusz Kocoń Renault Clio
Klasa Gość
00:05:51.18
00:05:51.18
00:00:33.09
00:00:00.14
17
69 Bartłomiej Bębenek / Adrian Mroszczyk Citroen Saxo
Klasa Gość
00:05:32.11
00:00:20.00
00:05:52.11
00:00:34.02
00:00:00.93
18
38 Szczepan Krzywdziak / Wyrwa Magdalena Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:52.85
00:05:52.85
00:00:34.76
00:00:00.74
19
67 Marcin Głuszczyk / Kamila Żądło Citroen C2
Klasa Gość
00:05:44.88
00:00:10.00
00:05:54.88
00:00:36.79
00:00:02.03
20
26 Mateusz Poznański / Karolina Sumera Citroen Saxo
Klasa 3
00:05:57.17
00:05:57.17
00:00:39.08
00:00:02.29
21
37 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:05:49.43
00:00:10.00
00:05:59.43
00:00:41.34
00:00:02.26
22
43 Adam Pawłowski / Kamil Kocor Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:05:59.58
00:05:59.58
00:00:41.49
00:00:00.15
23
44 Łukasz Kotowicz / Robert Talarek Fiat 126p
Klasa 1
00:06:00.49
00:06:00.49
00:00:42.40
00:00:00.91
24
10 Kuba Górka / Bartłomiej Domagała Renault Clio
Klasa 4
00:05:51.04
00:00:10.00
00:06:01.04
00:00:42.95
00:00:00.55
25
29 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:06:04.38
00:06:04.38
00:00:46.29
00:00:03.34
26
17 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:06:05.17
00:06:05.17
00:00:47.08
00:00:00.79
27
66 Rafał Szumiec / Łukasz Podobiński Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:05:46.48
00:00:20.00
00:06:06.48
00:00:48.39
00:00:01.31
28
27 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:06:07.90
00:06:07.90
00:00:49.81
00:00:01.42
29
32 Wojtek Najgrodzki / Jakub Najgrodzki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:06:08.28
00:06:08.28
00:00:50.19
00:00:00.38
30
9 Michał Bugajski / Jakub Gąsiorek Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:06:08.82
00:06:08.82
00:00:50.73
00:00:00.54
31
39 Grzegorz Madej / Michał Siudek Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:12.33
00:06:12.33
00:00:54.24
00:00:03.51
32
22 Łukasz Przybyła / Tomasz Latosiński Honda Civic
Klasa 3
00:06:13.06
00:06:13.06
00:00:54.97
00:00:00.73
33
65 Krzysztof Stańdo / Grzegorz Szelerewicz Renault Clio II
Klasa Gość
00:05:36.44
00:00:40.00
00:06:16.44
00:00:58.35
00:00:03.38
34
31 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:18.81
00:06:18.81
00:01:00.72
00:00:02.37
35
33 Krzysztof Kurek / Marcin Naworol Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:15.46
00:00:10.00
00:06:25.46
00:01:07.37
00:00:06.65
36
4 Piotr Lech / Rafał Dziurdzia Honda Integra
Klasa 5
00:05:58.67
00:00:30.00
00:06:28.67
00:01:10.58
00:00:03.21
37
19 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault clio
Klasa 4
00:06:13.85
00:00:20.00
00:06:33.85
00:01:15.76
00:00:05.18
38
30 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:06:26.77
00:00:10.00
00:06:36.77
00:01:18.68
00:00:02.92
39
41 Maciej Sroka / Renata Szpak Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:12.58
00:00:20.00
00:07:32.58
00:02:14.49
00:00:55.81
40
18 Daniel Jurzec / Paweł Szabla Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:11:25.68
00:11:25.68
00:06:07.59
00:03:53.10

Sklasyfikowano : 40 zawodników