Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
68 Szymon Kalczyński
Mieczysław Kalczyński
Peugeot 106
Klasa Gość
00:01:58.51
00:00:00.00
60.75 km/h
2
70 Daniel Mech
Kamil Dudziak
Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:01:58.99
00:00:00.48
00:00:00.48
60.51 km/h
3
23 Waldemar Śliwka
Adrian Franiszyn
Honda Civic
Klasa 3
00:01:59.09
00:00:10.00
00:00:10.58
00:00:00.10
60.46 km/h
4
3 Bartłomiej Senkowski
Radosław Talaga
Subaru Impreza
Klasa 5
00:02:01.40
00:00:02.89
00:00:42.31
59.31 km/h
5
40 Paweł Mika
Jakub Stupnicki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:01.45
00:00:02.94
00:00:00.05
59.28 km/h
6
66 Rafał Szumiec
Łukasz Podobiński
Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:02:01.63
00:00:03.12
00:00:00.18
59.20 km/h
7
11 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:02:01.66
00:01:10.00
00:01:13.15
00:00:00.03
59.18 km/h
8
64 Łukasz Bobowski
Jakub Okoński
Honda Civic Type R
Klasa Gość
00:02:02.30
00:00:10.00
00:00:13.79
00:00:00.64
58.87 km/h
9
25 Krzysztof Bednarski
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:02.72
00:00:04.21
00:00:00.42
58.67 km/h
10
19 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault clio
Klasa 4
00:02:02.79
00:00:10.00
00:00:14.28
00:00:00.07
58.64 km/h
11
12 Gabriel Borowy
Katarzyna Paczka
Renault Clio Sport
Klasa 4
00:02:03.20
00:00:04.69
00:00:00.41
58.44 km/h
12
18 Daniel Jurzec
Paweł Szabla
Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:02:03.83
00:00:05.32
00:00:00.63
58.14 km/h
13
62 Tomasz Wilk
Ireneusz Kocoń
Renault Clio
Klasa Gość
00:02:03.87
00:00:05.36
00:00:00.04
58.13 km/h
14
34 Krzysztof Wadas
Krystian Papkoj
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:05.29
00:00:06.78
00:00:01.42
57.47 km/h
15
63 Bartosz Bąk
Tomasz Kupiec
Honda Civic
Klasa Gość
00:02:05.48
00:00:06.97
00:00:00.19
57.38 km/h
16
4 Piotr Lech
Rafał Dziurdzia
Honda Integra
Klasa 5
00:02:05.62
00:00:10.00
00:00:17.11
00:00:00.14
57.32 km/h
17
43 Adam Pawłowski
Kamil Kocor
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:06.21
00:00:07.70
00:00:00.59
57.05 km/h
18
24 Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:02:06.30
00:00:07.79
00:00:00.00
57.01 km/h
19
38 Szczepan Krzywdziak
Wyrwa Magdalena
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:06.30
00:00:07.79
00:00:00.00
57.01 km/h
20
21 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:02:06.97
00:00:08.46
00:00:00.67
56.71 km/h
21
14 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra
Klasa 4
00:02:08.11
00:00:09.60
00:00:01.14
56.20 km/h
22
37 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:08.30
00:00:09.79
00:00:00.19
56.12 km/h
23
10 Kuba Górka
Bartłomiej Domagała
Renault Clio
Klasa 4
00:02:08.79
00:00:10.28
00:00:00.49
55.90 km/h
24
29 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:02:09.32
00:00:10.81
00:00:00.53
55.68 km/h
25
69 Bartłomiej Bębenek
Adrian Mroszczyk
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:02:09.43
00:00:10.92
00:00:00.11
55.63 km/h
26
67 Marcin Głuszczyk
Kamila Żądło
Citroen C2
Klasa Gość
00:02:09.63
00:00:10.00
00:00:21.12
00:00:00.20
55.54 km/h
27
15 Foremniak Dawid
Łukasz Witek
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:02:10.37
00:00:10.00
00:00:21.86
00:00:00.74
55.23 km/h
28
44 Łukasz Kotowicz
Robert Talarek
Fiat 126p
Klasa 1
00:02:10.67
00:00:12.16
00:00:00.30
55.10 km/h
29
30 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:12.47
00:00:13.96
00:00:01.80
54.35 km/h
30
9 Michał Bugajski
Jakub Gąsiorek
Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:02:12.70
00:00:14.19
00:00:00.23
54.26 km/h
31
17 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:02:12.73
00:00:14.22
00:00:00.03
54.25 km/h
32
32 Wojtek Najgrodzki
Jakub Najgrodzki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:13.13
00:00:14.62
00:00:00.40
54.08 km/h
33
33 Krzysztof Kurek
Marcin Naworol
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:13.34
00:00:10.00
00:00:24.83
00:00:00.21
54.00 km/h
34
39 Grzegorz Madej
Michał Siudek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:15.03
00:00:16.52
00:00:01.69
53.32 km/h
35
27 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:15.20
00:00:16.69
00:00:00.17
53.25 km/h
36
22 Łukasz Przybyła
Tomasz Latosiński
Honda Civic
Klasa 3
00:02:15.88
00:00:17.37
00:00:00.68
52.99 km/h
37
31 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:16.26
00:00:17.75
00:00:00.38
52.84 km/h
38
8 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:02:19.35
00:00:20.84
00:00:03.09
51.67 km/h
39
41 Maciej Sroka
Renata Szpak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:40.94
00:00:10.00
00:00:52.43
00:00:21.59
44.74 km/h
40
65 Krzysztof Stańdo
Grzegorz Szelerewicz
Renault Clio II
Klasa Gość
00:16:26.15
00:14:27.64
7.30 km/h

Ukończyło odcinek : 40 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
70 Daniel Mech / Kamil Dudziak Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:07:22.47
00:07:22.47
00:00:00.00
2
63 Bartosz Bąk / Tomasz Kupiec Honda Civic
Klasa Gość
00:07:23.57
00:07:23.57
00:00:01.10
00:00:01.10
3
68 Szymon Kalczyński / Mieczysław Kalczyński Peugeot 106
Klasa Gość
00:07:17.71
00:00:10.00
00:07:27.71
00:00:05.24
00:00:04.14
4
40 Paweł Mika / Jakub Stupnicki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:07:41.74
00:07:41.74
00:00:19.27
00:00:14.03
5
12 Gabriel Borowy / Katarzyna Paczka Renault Clio Sport
Klasa 4
00:07:42.78
00:07:42.78
00:00:20.31
00:00:01.04
6
25 Krzysztof Bednarski / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:07:45.55
00:07:45.55
00:00:23.08
00:00:02.77
7
8 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:07:45.76
00:07:45.76
00:00:23.29
00:00:00.21
8
34 Krzysztof Wadas / Krystian Papkoj Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:38.24
00:00:10.00
00:07:48.24
00:00:25.77
00:00:02.48
9
14 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra
Klasa 4
00:07:42.16
00:00:10.00
00:07:52.16
00:00:29.69
00:00:03.92
10
3 Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga Subaru Impreza
Klasa 5
00:07:42.44
00:00:10.00
00:07:52.44
00:00:29.97
00:00:00.28
11
23 Waldemar Śliwka / Adrian Franiszyn Honda Civic
Klasa 3
00:07:33.84
00:00:20.00
00:07:53.84
00:00:31.37
00:00:01.40
12
21 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:07:54.79
00:07:54.79
00:00:32.32
00:00:00.95
13
62 Tomasz Wilk / Ireneusz Kocoń Renault Clio
Klasa Gość
00:07:55.05
00:07:55.05
00:00:32.58
00:00:00.26
14
24 Ciombor Grzegorz / Borycki Marcin Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:07:45.43
00:00:10.00
00:07:55.43
00:00:32.96
00:00:00.38
15
38 Szczepan Krzywdziak / Wyrwa Magdalena Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:59.15
00:07:59.15
00:00:36.68
00:00:03.72
16
69 Bartłomiej Bębenek / Adrian Mroszczyk Citroen Saxo
Klasa Gość
00:07:41.54
00:00:20.00
00:08:01.54
00:00:39.07
00:00:02.39
17
43 Adam Pawłowski / Kamil Kocor Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:08:05.79
00:08:05.79
00:00:43.32
00:00:04.25
18
37 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:07:57.73
00:00:10.00
00:08:07.73
00:00:45.26
00:00:01.94
19
66 Rafał Szumiec / Łukasz Podobiński Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:07:48.11
00:00:20.00
00:08:08.11
00:00:45.64
00:00:00.38
20
15 Foremniak Dawid / Łukasz Witek Opel Astra GSI
Klasa 4
00:07:59.49
00:00:10.00
00:08:09.49
00:00:47.02
00:00:01.38
21
10 Kuba Górka / Bartłomiej Domagała Renault Clio
Klasa 4
00:07:59.83
00:00:10.00
00:08:09.83
00:00:47.36
00:00:00.34
22
44 Łukasz Kotowicz / Robert Talarek Fiat 126p
Klasa 1
00:08:11.16
00:08:11.16
00:00:48.69
00:00:01.33
23
29 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:08:13.70
00:08:13.70
00:00:51.23
00:00:02.54
24
67 Marcin Głuszczyk / Kamila Żądło Citroen C2
Klasa Gość
00:07:54.51
00:00:20.00
00:08:14.51
00:00:52.04
00:00:00.81
25
17 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:08:17.90
00:08:17.90
00:00:55.43
00:00:03.39
26
32 Wojtek Najgrodzki / Jakub Najgrodzki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:08:21.41
00:08:21.41
00:00:58.94
00:00:03.51
27
9 Michał Bugajski / Jakub Gąsiorek Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:08:21.52
00:08:21.52
00:00:59.05
00:00:00.11
28
27 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:08:23.10
00:08:23.10
00:01:00.63
00:00:01.58
29
39 Grzegorz Madej / Michał Siudek Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:27.36
00:08:27.36
00:01:04.89
00:00:04.26
30
22 Łukasz Przybyła / Tomasz Latosiński Honda Civic
Klasa 3
00:08:28.94
00:08:28.94
00:01:06.47
00:00:01.58
31
31 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:35.07
00:08:35.07
00:01:12.60
00:00:06.13
32
4 Piotr Lech / Rafał Dziurdzia Honda Integra
Klasa 5
00:08:04.29
00:00:40.00
00:08:44.29
00:01:21.82
00:00:09.22
33
19 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault clio
Klasa 4
00:08:16.64
00:00:30.00
00:08:46.64
00:01:24.17
00:00:02.35
34
33 Krzysztof Kurek / Marcin Naworol Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:28.80
00:00:20.00
00:08:48.80
00:01:26.33
00:00:02.16
35
30 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:08:39.24
00:00:10.00
00:08:49.24
00:01:26.77
00:00:00.44
36
11 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:07:40.34
00:01:10.00
00:08:50.34
00:01:27.87
00:00:01.10
37
41 Maciej Sroka / Renata Szpak Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:53.52
00:00:30.00
00:10:23.52
00:03:01.05
00:01:33.18
38
18 Daniel Jurzec / Paweł Szabla Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:13:29.51
00:13:29.51
00:06:07.04
00:03:05.99
39
65 Krzysztof Stańdo / Grzegorz Szelerewicz Renault Clio II
Klasa Gość
00:22:02.59
00:00:40.00
00:22:42.59
00:15:20.12
00:09:13.08

Sklasyfikowano : 39 zawodników