Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
70 Daniel Mech
Kamil Dudziak
Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:01:57.54
00:00:00.00
61.26 km/h
2
68 Szymon Kalczyński
Mieczysław Kalczyński
Peugeot 106
Klasa Gość
00:01:59.26
00:00:01.72
00:00:01.72
60.37 km/h
3
24 Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:01:59.91
00:00:02.37
00:00:00.65
60.05 km/h
4
40 Paweł Mika
Jakub Stupnicki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:00.48
00:00:02.94
00:00:40.57
59.76 km/h
5
11 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:02:00.84
00:00:03.30
00:00:00.36
59.58 km/h
6
12 Gabriel Borowy
Katarzyna Paczka
Renault Clio Sport
Klasa 4
00:02:01.00
00:00:03.46
00:00:00.16
59.50 km/h
7
66 Rafał Szumiec
Łukasz Podobiński
Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:02:01.63
00:00:04.09
00:00:00.00
59.20 km/h
8
19 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault clio
Klasa 4
00:02:01.63
00:00:04.09
00:00:00.00
59.20 km/h
9
8 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:02:01.84
00:00:04.30
00:00:00.21
59.09 km/h
10
62 Tomasz Wilk
Ireneusz Kocoń
Renault Clio
Klasa Gość
00:02:01.90
00:00:04.36
00:00:00.06
59.06 km/h
11
3 Bartłomiej Senkowski
Radosław Talaga
Subaru Impreza
Klasa 5
00:02:01.98
00:00:04.44
00:00:00.08
59.03 km/h
12
64 Łukasz Bobowski
Jakub Okoński
Honda Civic Type R
Klasa Gość
00:02:02.02
00:00:10.00
00:00:14.48
00:00:00.04
59.01 km/h
13
25 Krzysztof Bednarski
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:02.06
00:00:04.52
00:00:00.04
58.99 km/h
14
23 Waldemar Śliwka
Adrian Franiszyn
Honda Civic
Klasa 3
00:02:02.09
00:00:04.55
00:00:00.03
58.97 km/h
15
14 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra
Klasa 4
00:02:02.64
00:00:05.10
00:00:00.55
58.71 km/h
16
15 Foremniak Dawid
Łukasz Witek
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:02:02.90
00:00:05.36
00:00:00.26
58.58 km/h
17
63 Bartosz Bąk
Tomasz Kupiec
Honda Civic
Klasa Gość
00:02:03.35
00:00:05.81
00:00:00.45
58.37 km/h
18
69 Bartłomiej Bębenek
Adrian Mroszczyk
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:02:04.85
00:00:07.31
00:00:01.50
57.67 km/h
19
38 Szczepan Krzywdziak
Wyrwa Magdalena
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:05.01
00:00:07.47
00:00:00.16
57.60 km/h
20
37 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:05.13
00:00:07.59
00:00:00.12
57.54 km/h
21
21 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:02:05.64
00:00:08.10
00:00:00.51
57.31 km/h
22
10 Kuba Górka
Bartłomiej Domagała
Renault Clio
Klasa 4
00:02:05.83
00:00:10.00
00:00:18.29
00:00:00.19
57.22 km/h
23
67 Marcin Głuszczyk
Kamila Żądło
Citroen C2
Klasa Gość
00:02:06.47
00:00:10.00
00:00:18.93
00:00:00.64
56.93 km/h
24
34 Krzysztof Wadas
Krystian Papkoj
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:06.79
00:00:09.25
00:00:00.32
56.79 km/h
25
43 Adam Pawłowski
Kamil Kocor
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:08.51
00:00:10.97
00:00:01.72
56.03 km/h
26
44 Łukasz Kotowicz
Robert Talarek
Fiat 126p
Klasa 1
00:02:08.61
00:00:11.07
00:00:00.10
55.98 km/h
27
17 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:02:08.89
00:00:11.35
00:00:00.28
55.86 km/h
28
4 Piotr Lech
Rafał Dziurdzia
Honda Integra
Klasa 5
00:02:08.99
00:00:10.00
00:00:21.45
00:00:00.10
55.82 km/h
29
29 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:02:09.10
00:00:11.56
00:00:00.11
55.77 km/h
30
9 Michał Bugajski
Jakub Gąsiorek
Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:02:10.32
00:00:12.78
00:00:01.22
55.25 km/h
31
32 Wojtek Najgrodzki
Jakub Najgrodzki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:10.33
00:00:12.79
00:00:00.01
55.24 km/h
32
33 Krzysztof Kurek
Marcin Naworol
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:10.49
00:00:12.95
00:00:00.16
55.18 km/h
33
30 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:10.52
00:00:12.98
00:00:00.03
55.16 km/h
34
39 Grzegorz Madej
Michał Siudek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:12.30
00:00:10.00
00:00:24.76
00:00:01.78
54.42 km/h
35
31 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:13.83
00:00:16.29
00:00:01.53
53.80 km/h
36
27 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:13.93
00:00:16.39
00:00:00.10
53.76 km/h
37
22 Łukasz Przybyła
Tomasz Latosiński
Honda Civic
Klasa 3
00:02:15.99
00:00:18.45
00:00:02.06
52.95 km/h
38
18 Daniel Jurzec
Paweł Szabla
Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:02:25.94
00:00:10.00
00:00:38.40
00:00:09.95
49.34 km/h
39
41 Maciej Sroka
Renata Szpak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:35.69
00:00:10.00
00:00:48.15
00:00:09.75
46.25 km/h

Ukończyło odcinek : 39 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
70 Daniel Mech / Kamil Dudziak Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:09:20.01
00:09:20.01
00:00:00.00
2
63 Bartosz Bąk / Tomasz Kupiec Honda Civic
Klasa Gość
00:09:26.92
00:09:26.92
00:00:06.91
00:00:06.91
3
68 Szymon Kalczyński / Mieczysław Kalczyński Peugeot 106
Klasa Gość
00:09:16.97
00:00:10.00
00:09:26.97
00:00:06.96
00:00:00.05
4
40 Paweł Mika / Jakub Stupnicki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:09:42.22
00:09:42.22
00:00:22.21
00:00:15.25
5
12 Gabriel Borowy / Katarzyna Paczka Renault Clio Sport
Klasa 4
00:09:43.78
00:09:43.78
00:00:23.77
00:00:01.56
6
8 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:09:47.60
00:09:47.60
00:00:27.59
00:00:03.82
7
25 Krzysztof Bednarski / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:09:47.61
00:09:47.61
00:00:27.60
00:00:00.01
8
3 Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga Subaru Impreza
Klasa 5
00:09:44.42
00:00:10.00
00:09:54.42
00:00:34.41
00:00:06.81
9
14 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra
Klasa 4
00:09:44.80
00:00:10.00
00:09:54.80
00:00:34.79
00:00:00.38
10
34 Krzysztof Wadas / Krystian Papkoj Fiat Seicento
Klasa 2
00:09:45.03
00:00:10.00
00:09:55.03
00:00:35.02
00:00:00.23
11
24 Ciombor Grzegorz / Borycki Marcin Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:09:45.34
00:00:10.00
00:09:55.34
00:00:35.33
00:00:00.31
12
23 Waldemar Śliwka / Adrian Franiszyn Honda Civic
Klasa 3
00:09:35.93
00:00:20.00
00:09:55.93
00:00:35.92
00:00:00.59
13
62 Tomasz Wilk / Ireneusz Kocoń Renault Clio
Klasa Gość
00:09:56.95
00:09:56.95
00:00:36.94
00:00:01.02
14
21 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:10:00.43
00:10:00.43
00:00:40.42
00:00:03.48
15
38 Szczepan Krzywdziak / Wyrwa Magdalena Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:04.16
00:10:04.16
00:00:44.15
00:00:03.73
16
69 Bartłomiej Bębenek / Adrian Mroszczyk Citroen Saxo
Klasa Gość
00:09:46.39
00:00:20.00
00:10:06.39
00:00:46.38
00:00:02.23
17
66 Rafał Szumiec / Łukasz Podobiński Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:09:49.74
00:00:20.00
00:10:09.74
00:00:49.73
00:00:03.35
18
15 Foremniak Dawid / Łukasz Witek Opel Astra GSI
Klasa 4
00:10:02.39
00:00:10.00
00:10:12.39
00:00:52.38
00:00:02.65
19
37 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:02.86
00:00:10.00
00:10:12.86
00:00:52.85
00:00:00.47
20
43 Adam Pawłowski / Kamil Kocor Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:10:14.30
00:10:14.30
00:00:54.29
00:00:01.44
21
44 Łukasz Kotowicz / Robert Talarek Fiat 126p
Klasa 1
00:10:19.77
00:10:19.77
00:00:59.76
00:00:05.47
22
29 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:10:22.80
00:10:22.80
00:01:02.79
00:00:03.03
23
10 Kuba Górka / Bartłomiej Domagała Renault Clio
Klasa 4
00:10:05.66
00:00:20.00
00:10:25.66
00:01:05.65
00:00:02.86
24
17 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:10:26.79
00:10:26.79
00:01:06.78
00:00:01.13
25
67 Marcin Głuszczyk / Kamila Żądło Citroen C2
Klasa Gość
00:10:00.98
00:00:30.00
00:10:30.98
00:01:10.97
00:00:04.19
26
32 Wojtek Najgrodzki / Jakub Najgrodzki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:10:31.74
00:10:31.74
00:01:11.73
00:00:00.76
27
9 Michał Bugajski / Jakub Gąsiorek Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:10:31.84
00:10:31.84
00:01:11.83
00:00:00.10
28
27 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:10:37.03
00:10:37.03
00:01:17.02
00:00:05.19
29
22 Łukasz Przybyła / Tomasz Latosiński Honda Civic
Klasa 3
00:10:44.93
00:10:44.93
00:01:24.92
00:00:07.90
30
19 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault clio
Klasa 4
00:10:18.27
00:00:30.00
00:10:48.27
00:01:28.26
00:00:03.34
31
31 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:48.90
00:10:48.90
00:01:28.89
00:00:00.63
32
39 Grzegorz Madej / Michał Siudek Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:39.66
00:00:10.00
00:10:49.66
00:01:29.65
00:00:00.76
33
11 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:09:41.18
00:01:10.00
00:10:51.18
00:01:31.17
-00:00:12.1
34
33 Krzysztof Kurek / Marcin Naworol Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:39.29
00:00:20.00
00:10:59.29
00:01:39.28
00:00:09.63
35
30 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:10:49.76
00:00:10.00
00:10:59.76
00:01:39.75
00:00:00.47
36
4 Piotr Lech / Rafał Dziurdzia Honda Integra
Klasa 5
00:10:13.28
00:00:50.00
00:11:03.28
00:01:43.27
00:00:03.52
37
41 Maciej Sroka / Renata Szpak Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:29.21
00:00:40.00
00:13:09.21
00:03:49.20
00:02:05.93
38
18 Daniel Jurzec / Paweł Szabla Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:15:55.45
00:00:10.00
00:16:05.45
00:06:45.44
00:02:56.24

Sklasyfikowano : 38 zawodników