Na Próbie sportowej:

Poz. Nr Załoga Samochód | Klasa Czas
Kary
Strata do lidera
Strata do poprz.
km/h
1
24 Ciombor Grzegorz
Borycki Marcin
Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:02:00.76
00:00:00.00
59.62 km/h
2
68 Szymon Kalczyński
Mieczysław Kalczyński
Peugeot 106
Klasa Gość
00:02:02.76
00:00:02.00
00:00:02.00
58.65 km/h
3
12 Gabriel Borowy
Katarzyna Paczka
Renault Clio Sport
Klasa 4
00:02:03.68
00:00:02.92
00:00:00.92
58.21 km/h
4
8 Maciej Watras
Kamil Kluczewski
Renault Clio
Klasa 4
00:02:05.01
00:00:04.25
00:00:01.33
57.60 km/h
5
11 Michał Rokita
Kamil Nestorowicz
Renault Clio
Klasa 4
00:02:05.54
00:00:04.78
00:00:00.53
57.35 km/h
6
63 Bartosz Bąk
Tomasz Kupiec
Honda Civic
Klasa Gość
00:02:05.56
00:00:04.80
00:00:00.02
57.34 km/h
7
37 Sławomir Sobczyk
Artur Leśniak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:06.01
00:00:05.25
00:00:00.45
57.14 km/h
8
70 Daniel Mech
Kamil Dudziak
Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:02:06.66
00:00:05.90
00:00:00.65
56.85 km/h
9
40 Paweł Mika
Jakub Stupnicki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:06.95
00:00:06.19
00:00:00.29
56.72 km/h
10
64 Łukasz Bobowski
Jakub Okoński
Honda Civic Type R
Klasa Gość
00:02:07.93
00:00:07.17
00:00:00.98
56.28 km/h
11
62 Tomasz Wilk
Ireneusz Kocoń
Renault Clio
Klasa Gość
00:02:08.25
00:00:07.49
00:00:00.32
56.14 km/h
12
3 Bartłomiej Senkowski
Radosław Talaga
Subaru Impreza
Klasa 5
00:02:08.48
00:00:07.72
00:00:00.23
56.04 km/h
13
66 Rafał Szumiec
Łukasz Podobiński
Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:02:09.15
00:00:08.39
00:00:00.67
55.75 km/h
14
34 Krzysztof Wadas
Krystian Papkoj
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:10.03
00:00:09.27
00:00:00.88
55.37 km/h
15
19 Kamil Rajca
Jakub Wojtoń
Renault clio
Klasa 4
00:02:10.26
00:00:09.50
00:00:00.23
55.27 km/h
16
15 Foremniak Dawid
Łukasz Witek
Opel Astra GSI
Klasa 4
00:02:10.37
00:00:09.61
00:00:00.11
55.23 km/h
17
14 Gniadek Grzegorz
Buczek Arkadiusz
Opel Astra
Klasa 4
00:02:10.46
00:00:09.70
00:00:00.09
55.19 km/h
18
69 Bartłomiej Bębenek
Adrian Mroszczyk
Citroen Saxo
Klasa Gość
00:02:11.29
00:00:10.53
00:00:00.83
54.84 km/h
19
38 Szczepan Krzywdziak
Wyrwa Magdalena
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:12.10
00:00:11.34
00:00:00.81
54.50 km/h
20
67 Marcin Głuszczyk
Kamila Żądło
Citroen C2
Klasa Gość
00:02:12.93
00:00:12.17
00:00:00.83
54.16 km/h
21
33 Krzysztof Kurek
Marcin Naworol
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:14.01
00:00:13.25
00:00:01.08
53.73 km/h
22
18 Daniel Jurzec
Paweł Szabla
Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:02:14.44
00:00:13.68
00:00:00.43
53.56 km/h
23
10 Kuba Górka
Bartłomiej Domagała
Renault Clio
Klasa 4
00:02:14.54
00:00:13.78
00:00:00.10
53.52 km/h
24
21 Romuald Stasik
Grzegorz Pękala
Citroen C2
Klasa 3
00:02:15.02
00:00:14.26
00:00:00.48
53.33 km/h
25
43 Adam Pawłowski
Kamil Kocor
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:16.04
00:00:15.28
00:00:01.02
52.93 km/h
26
44 Łukasz Kotowicz
Robert Talarek
Fiat 126p
Klasa 1
00:02:16.22
00:00:15.46
00:00:00.18
52.86 km/h
27
9 Michał Bugajski
Jakub Gąsiorek
Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:02:16.49
00:00:15.73
00:00:00.27
52.75 km/h
28
17 Łukasz Bławut
Agnieszka Tomana
Renault Clio
Klasa 4
00:02:16.54
00:00:15.78
00:00:00.05
52.73 km/h
29
23 Waldemar Śliwka
Adrian Franiszyn
Honda Civic
Klasa 3
00:02:17.47
00:00:16.71
00:00:00.93
52.38 km/h
30
29 Paweł Jakubczak
Mikołaj Gomółka
Suzuki Swift
Klasa 2
00:02:17.53
00:00:16.77
00:00:00.06
52.35 km/h
31
39 Grzegorz Madej
Michał Siudek
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:17.55
00:00:16.79
00:00:00.02
52.34 km/h
32
30 Marek Miller
Grzegorz Gajda
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:18.02
00:00:17.26
00:00:00.47
52.17 km/h
33
25 Krzysztof Bednarski
Jakub Siemaszko
Peugeot 106
Klasa 3
00:02:20.23
00:00:19.47
00:00:02.21
51.34 km/h
34
32 Wojtek Najgrodzki
Jakub Najgrodzki
Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:02:20.88
00:00:20.12
00:00:00.65
51.11 km/h
35
4 Piotr Lech
Rafał Dziurdzia
Honda Integra
Klasa 5
00:02:21.35
00:00:20.59
00:00:00.47
50.94 km/h
36
31 Konrad Błasiński
Paprocki Łukasz
Fiat Seicento
Klasa 2
00:02:23.36
00:00:22.60
00:00:02.01
50.22 km/h
37
27 Leszek Komenda
Kamil Nowak
Citroen Saxo
Klasa 3
00:02:25.19
00:00:24.43
00:00:01.83
49.59 km/h
38
22 Łukasz Przybyła
Tomasz Latosiński
Honda Civic
Klasa 3
00:02:33.45
00:00:32.69
00:00:08.26
46.92 km/h
39
41 Maciej Sroka
Renata Szpak
Fiat Seicento
Klasa 2
00:03:00.80
00:01:00.04
39.82 km/h

Ukończyło odcinek : 39 zawodników

Po Odcinku Specjalnym

Poz. Nr Załoga Samochód
Klasa
Czas
Kary
Suma Strata do lidera
Strata do poprz.
1
70 Daniel Mech / Kamil Dudziak Citroen Saxo VTS
Klasa Gość
00:11:26.67
00:11:26.67
00:00:00.00
2
68 Szymon Kalczyński / Mieczysław Kalczyński Peugeot 106
Klasa Gość
00:11:19.73
00:00:10.00
00:11:29.73
00:00:03.06
00:00:03.06
3
63 Bartosz Bąk / Tomasz Kupiec Honda Civic
Klasa Gość
00:11:32.48
00:11:32.48
00:00:05.81
00:00:02.75
4
12 Gabriel Borowy / Katarzyna Paczka Renault Clio Sport
Klasa 4
00:11:47.46
00:11:47.46
00:00:20.79
00:00:14.98
5
40 Paweł Mika / Jakub Stupnicki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:11:49.17
00:11:49.17
00:00:22.50
00:00:01.71
6
8 Maciej Watras / Kamil Kluczewski Renault Clio
Klasa 4
00:11:52.61
00:11:52.61
00:00:25.94
00:00:03.44
7
24 Ciombor Grzegorz / Borycki Marcin Honda Civic EK4 Rally
Klasa 3
00:11:46.10
00:00:10.00
00:11:56.10
00:00:29.43
00:00:03.49
8
3 Bartłomiej Senkowski / Radosław Talaga Subaru Impreza
Klasa 5
00:11:52.90
00:00:10.00
00:12:02.90
00:00:36.23
00:00:06.80
9
34 Krzysztof Wadas / Krystian Papkoj Fiat Seicento
Klasa 2
00:11:55.06
00:00:10.00
00:12:05.06
00:00:38.39
00:00:02.16
10
62 Tomasz Wilk / Ireneusz Kocoń Renault Clio
Klasa Gość
00:12:05.20
00:12:05.20
00:00:38.53
00:00:00.14
11
14 Gniadek Grzegorz / Buczek Arkadiusz Opel Astra
Klasa 4
00:11:55.26
00:00:10.00
00:12:05.26
00:00:38.59
00:00:00.06
12
25 Krzysztof Bednarski / Jakub Siemaszko Peugeot 106
Klasa 3
00:12:07.84
00:12:07.84
00:00:41.17
00:00:02.58
13
23 Waldemar Śliwka / Adrian Franiszyn Honda Civic
Klasa 3
00:11:53.40
00:00:20.00
00:12:13.40
00:00:46.73
00:00:05.56
14
21 Romuald Stasik / Grzegorz Pękala Citroen C2
Klasa 3
00:12:15.45
00:12:15.45
00:00:48.78
00:00:02.05
15
38 Szczepan Krzywdziak / Wyrwa Magdalena Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:16.26
00:12:16.26
00:00:49.59
00:00:00.81
16
69 Bartłomiej Bębenek / Adrian Mroszczyk Citroen Saxo
Klasa Gość
00:11:57.68
00:00:20.00
00:12:17.68
00:00:51.01
00:00:01.42
17
37 Sławomir Sobczyk / Artur Leśniak Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:08.87
00:00:10.00
00:12:18.87
00:00:52.20
00:00:01.19
18
66 Rafał Szumiec / Łukasz Podobiński Peugeot 306 S16
Klasa Gość
00:11:58.89
00:00:20.00
00:12:18.89
00:00:52.22
00:00:00.02
19
15 Foremniak Dawid / Łukasz Witek Opel Astra GSI
Klasa 4
00:12:12.76
00:00:10.00
00:12:22.76
00:00:56.09
00:00:03.87
20
43 Adam Pawłowski / Kamil Kocor Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:12:30.34
00:12:30.34
00:01:03.67
00:00:07.58
21
44 Łukasz Kotowicz / Robert Talarek Fiat 126p
Klasa 1
00:12:35.99
00:12:35.99
00:01:09.32
00:00:05.65
22
10 Kuba Górka / Bartłomiej Domagała Renault Clio
Klasa 4
00:12:20.20
00:00:20.00
00:12:40.20
00:01:13.53
00:00:04.21
23
29 Paweł Jakubczak / Mikołaj Gomółka Suzuki Swift
Klasa 2
00:12:40.33
00:12:40.33
00:01:13.66
00:00:00.13
24
17 Łukasz Bławut / Agnieszka Tomana Renault Clio
Klasa 4
00:12:43.33
00:12:43.33
00:01:16.66
00:00:03.00
25
67 Marcin Głuszczyk / Kamila Żądło Citroen C2
Klasa Gość
00:12:13.91
00:00:30.00
00:12:43.91
00:01:17.24
00:00:00.58
26
9 Michał Bugajski / Jakub Gąsiorek Renault Clio Ragnotti
Klasa 4
00:12:48.33
00:12:48.33
00:01:21.66
00:00:04.42
27
32 Wojtek Najgrodzki / Jakub Najgrodzki Fiat Cinquecento
Klasa 2
00:12:52.62
00:12:52.62
00:01:25.95
00:00:04.29
28
11 Michał Rokita / Kamil Nestorowicz Renault Clio
Klasa 4
00:11:46.72
00:01:10.00
00:12:56.72
00:01:30.05
-00:00:27.9
29
19 Kamil Rajca / Jakub Wojtoń Renault clio
Klasa 4
00:12:28.53
00:00:30.00
00:12:58.53
00:01:31.86
00:00:05.91
30
27 Leszek Komenda / Kamil Nowak Citroen Saxo
Klasa 3
00:13:02.22
00:13:02.22
00:01:35.55
00:00:03.69
31
39 Grzegorz Madej / Michał Siudek Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:57.21
00:00:10.00
00:13:07.21
00:01:40.54
00:00:04.99
32
31 Konrad Błasiński / Paprocki Łukasz Fiat Seicento
Klasa 2
00:13:12.26
00:13:12.26
00:01:45.59
00:00:05.05
33
33 Krzysztof Kurek / Marcin Naworol Fiat Seicento
Klasa 2
00:12:53.30
00:00:20.00
00:13:13.30
00:01:46.63
00:00:01.04
34
30 Marek Miller / Grzegorz Gajda Fiat Seicento
Klasa 2
00:13:07.78
00:00:10.00
00:13:17.78
00:01:51.11
00:00:04.48
35
22 Łukasz Przybyła / Tomasz Latosiński Honda Civic
Klasa 3
00:13:18.38
00:13:18.38
00:01:51.71
00:00:00.60
36
4 Piotr Lech / Rafał Dziurdzia Honda Integra
Klasa 5
00:12:34.63
00:00:50.00
00:13:24.63
00:01:57.96
00:00:06.25
37
41 Maciej Sroka / Renata Szpak Fiat Seicento
Klasa 2
00:15:30.01
00:00:40.00
00:16:10.01
00:04:43.34
00:02:45.38
38
18 Daniel Jurzec / Paweł Szabla Volkswagen Golf GTI
Klasa 4
00:18:09.89
00:00:10.00
00:18:19.89
00:06:53.22
00:02:09.88

Sklasyfikowano : 38 zawodników